Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(pajūrys @ 2016 03 22, 21:34)
Dujine kaitlente siek tiek stumiu link sienos( iki jos liks 22cm)

Kam tą kaitlentę stumiat į kampą? Nepatogu bus ja naudotis...
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2016 03 22, 08:00)
dėkui 4u.gif
būtent Pinterest ir buvo mano įkvėpėjas  blush2.gif
Grindys yra alyvuotos ąžuolo parketlentės.
Iš pradžių nenorėjau jokių plytelių, bet po to pasitarus pagailo grindų - jos gana lepios - nukris koks burokėlis, apsitaškys vandeniu - liks dėmės, tai nusprendžiau bantyt su tokiu sprendimu.

O kokiu budu jus sutvirtinot perejima tarp plyteliu ir parketlenciu, kad parketas neatsikeltu?
Atsakyti
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2016 03 22, 23:19)
O kokiu budu jus sutvirtinot perejima tarp plyteliu ir parketlenciu, kad parketas neatsikeltu?

Parkerlentes klijuotos prie zemes, o tarpas silikonu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dabej: 22 kovo 2016 - 22:31
QUOTE(Juodai @ 2016 03 22, 21:46)
Kam tą kaitlentę stumiat į kampą? Nepatogu bus ja naudotis...

Bandau islosti daugiau darbines vietos bent 80 cm, nes prie lango bus nepatogu. Tai dujine ir pastumiau, bet koki 15 cm, dabaui praktiskai prie jos nemaisys- modeliavu taip pat su maketu, kaip butu darbas. Kaip ir prie normaliai pastaytos. Pagrindines skyles - arciau .
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 03 22, 21:21)
Mano virtuvės išmatavimai buvo panašūs ( 313 cm/ 227 cm ir langas tik vienas) todėl esu galvojusi ir svarsčiusi apie tokį variantą, bet man neišėjo. Todėl griovėm sieną ir jungėm su svetaine. Nes keturiems buvo sunkoka tilpti virtuvėje prie stalo.



ačiū už mintis 4u.gif pas mus tik du kambariai tai jungti svetainės su virtuve nenorėjom...nors tie kaimynai, kurie turi daugiau kambarių, būtent taip ir pasidarę kaip Jūs. Na žiūrėsim ką dar meistrai pasakys, ar daug tas durų perkėlimas kainuos, nes tuomet ir koridorių reiks perglaistyt, perdažyt... Na bet kokiu atveju iš Jūsų visų daugumos nuomonių susidariau vaizdą, kad reik daryt dviejų eilių su durų perkėlimu ir neatsisakyt savo svajonių turėt normalią virtuvę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2016 03 23, 09:12)
ačiū už mintis  4u.gif pas mus tik du kambariai tai jungti svetainės su virtuve nenorėjom...nors tie kaimynai, kurie turi daugiau kambarių, būtent taip ir pasidarę kaip Jūs. Na žiūrėsim ką dar meistrai pasakys, ar daug tas durų perkėlimas kainuos, nes tuomet ir koridorių reiks perglaistyt, perdažyt... Na bet kokiu atveju iš Jūsų visų  daugumos nuomonių susidariau vaizdą, kad reik daryt dviejų eilių su durų perkėlimu ir neatsisakyt savo svajonių turėt normalią virtuvę smile.gif

Jei tai yra bustas kuriame planuojate gyvent ne vienus ar dvejus metus tikrai darykit taip kad jaustumetes patenkinta savo namais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 03 23, 07:02)
Bandau islosti daugiau darbines vietos bent 80 cm, nes prie lango bus nepatogu.

Daug pyragų minkote, sausainių kepate, tešlos kočiojate? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 03 23, 11:10)
Daug pyragų minkote, sausainių kepate, tešlos kočiojate? smile.gif

Tai pagrinde ta ir darau lotuliukas.gif

Na garsiai pamastom, gal as ir esu uzsiciklinusi kaip kitos cia biggrin.gif
Nu pamatavau sian virtuvej kiek gi ta dujine ilys i kampa - tai 14 cm , ne tiek daug g.gif Priejimas kol kas man rodosi normalus prie skyles sonines, nes ties viduriuku( pabandziau prie kitos virykles pasidaryti ale spintute ir paziuret buitiskai kaip kas) , nes ir dujine su va tokiu isdestymu imsiu http://ventara.lt/14...-egh6343lxx.jpg Pagrinde ta didzioji naudojama g.gif
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 03 23, 13:13)

Na garsiai pamastom<...> biggrin.gif


Na tai gerai, kad viską įsivertinat ir žinot kas Jūsų prioritetai drinks_cheers.gif .
Gi nepažįstu Jūsų, tai komentuoju iš savo pozicijos, o Jūs atsirenkat 4u.gif .
Atsakyti
Labai gerai , kad komentuojat, nes kuo daugiau pasakymu is kitos nepriklausomos puses, tuo daugiau problemu galima isspresti,kurios vienam yra kartais neissprendziamos arba neigyvendinamos.
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 03 22, 21:18)
user posted image]spinta[/URL]

Bandau ir as ikelt  g.gif
A normaliai bus ukines isplanavimas?
Kairej- imontuojamas saldytuvas( ten apacioj nebus stalciu) paskui 60 cm orkaites, mikrobines dalis, 60 cm produktams , o kas liko- tai Miko- bus istraukiama kargo


tikrai galiu drąsiai paprieštaraut dėl to, kad vertikalios 60 cm viršutinės spintelės nepatogios, specialiai čiupinėjau ir žiūrinėjau, netrukdo atsidarymas nei kiek, o vaizdas daug geresnis kai galima islaikyti proporcijas tarp viršutinių ir apatinių spintelių ax.gif
Atsakyti
Apie kurias cia spintles virsutines? Apie ten kur kaitlente? Jei ten - tai neina daryti vienodai su apacia del apacios uzlenkimo. O jei virsu prie apacios derinti- tai tada niekaip su dujine virykle neina suzaist
Atsakyti