Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas

Na su UIA kainos nuo 370 iki 470 iš Vilniaus, persėdimas Kijeve. Persėdimo laikas būna nuo 1:20 iki 6 val. Aš dabar vėl nusipirkau su 1:20 persėdimais. Man patinko su jais skraidyti. Skrydžių aš ieškau per momondo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 12 balandžio 2016 - 17:04
Ačiū už nuomones 4u.gif Kaip aš suprantu, brangu mums todėl, kad ieškome bilietų sausio pradžiai. Sezono įkarštis. Bet mums nelabai kitaip išeina, derinamės prie dukros žiemos atostogų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Artulia @ 2016 04 12, 18:25)
Ačiū už nuomones 4u.gif Kaip aš suprantu, brangu mums todėl, kad ieškome bilietų sausio pradžiai. Sezono įkarštis. Bet mums nelabai kitaip išeina, derinamės prie dukros žiemos atostogų g.gif

Sausio pradžiai su UIA radau nuo 477€, su gerais persėdimais 481€
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2016 04 11, 11:24)
Mes pirkom tiesiogiai per cia. Per tarpininkus baisu, jei kazkas ne taip, atsakomybes jie neprisiims. Tikrai rekomenduoja Qatar, dukart skridau ir labai patenkinta  thumbup.gif

Tai vat ir mastau, kad ko gero reik pirkti tiesiogiai g.gif

Koks tarpas tarp persedimu buvo?

QUOTE(Aukštaitė @ 2016 04 11, 12:38)

Beje del 'Tripstos. Reik pabandyti ale fiktyvu pirkima daryti ir eiti iki apmokejimo, ziuret ar neprisideda dar kokios nors sumos.


Esu bandzius, niekas neprisideda schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 13 balandžio 2016 - 07:27
QUOTE(Aukštaitė @ 2016 04 10, 21:48)
Taip pat priklauso ir kokiu metu (sezona turiu omeny) skrendate. Tarkim i Tailanda zymiai daugiau suplusta turistu gruodzio, sausio, vasario ir dalinai pirmomis kovo men. savaitemis. Pats ikarstis sausio, vasario menesiai. Sventiniu laikotarpiu bilietu, apgyvendinimo kainos taip pat zymiai didesnes.  mirksiukas.gif


Jei ikarstis 12-02 mensiais, kaip su kovo viduriu, gal karstasis sezonas nebuna dar labai isibegejas ir turistu maziau ir kainos pakritusios. Ir dar variantas birzelio men, lietingaisi sezonas gal nebus dar isisukes? 4u.gif
I Tailanda neskrisi savaitei, tad reikia derintis prie vaiko atsotogu. Tad variantu nedaug, ziemos atkrenta del kainu ir turistu, lieka Velyku kovo pab. arba vasara.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 04 13, 08:25)
Tai vat ir mastau, kad ko gero reik pirkti tiesiogiai  g.gif
Koks tarpas tarp persedimu buvo?


Sikart nuskrendant jei gerai pamenu 1.5val parskrendant 2.5val. Prejusi karta buvo abiem atvejams 2.5val.

QUOTE(Melajja @ 2016 04 13, 09:35)
Jei ikarstis 12-02 mensiais, kaip su kovo viduriu, gal karstasis sezonas nebuna dar labai isibegejas ir turistu maziau ir kainos pakritusios. Ir dar variantas birzelio men, lietingaisi sezonas gal nebus dar isisukes?  4u.gif
I Tailanda neskrisi savaitei, tad reikia derintis prie vaiko atsotogu. Tad variantu nedaug, ziemos atkrenta del kainu ir turistu, lieka Velyku kovo pab. arba  vasara.


Dukart skridom i Tailanda, abu kartus kova, vienakart gale, kitakart pradzioj, orai buvo puikus, zmoniu nepergrusta, aisku viskas priklauso kokiose vietose lankysites..
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2016 04 12, 20:24)
Sausio pradžiai su UIA radau nuo 477€, su gerais persėdimais 481€



bigsmile.gif Gal galite nuorodą įmesti?

Kaip manote: pigesnius bilietus galima rasti dabar, ar gal dar palaukti, pvz. gal vasarą išmeta gerų kainų?
Atsakyti
QUOTE(Artulia @ 2016 04 13, 17:14)
bigsmile.gif Gal galite nuorodą įmesti?

Kaip manote: pigesnius bilietus galima rasti dabar, ar gal dar palaukti,  pvz. gal vasarą išmeta gerų kainų?

Neleis reklamos. Einate į momondo.co.uk tada paieškoje vedate Vilnius to Bangkok ir datą pasirenkate. Palaukiate kol viską patikrina ir rnektės iš visų rezultatų.
Atsakyti
Vat jums ir atostogu rojus unsure.gif

http://tv.lrytas.lt/...544081461362128

Bukit atsargus
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2016 04 12, 20:24)
Sausio pradžiai su UIA radau nuo 477€, su gerais persėdimais 481€


Pirkau su UAI 2015m. birželį 2016-ųjų vasariui-kovui, kainavo-427e iš Rygos su persėdimu Kijeve.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Buciau dekinga jei galetumete patarti del salu 4u.gif
Planas butu toks, apie 5 dienas pabuti Bankoke is ten su traukiniu vaziuoti i Chiang Mai,ten pabuti apie 4 dienas ir is ten noreciau skrist ar vaziuot i viena is salu( galvoju gal Krabi)? ar geriau kita pasirinkt? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ne taip seniai grįžome iš kelionės po Kambodžą ir Bankoką bei kelias kitas Tailando vietas, galite pasiskaityti viską starttravellingblog.wordprress.com , jei kils kokių klausimų - rašykite ir komentuokite, būtinai atsakysiu!!! thumbup.gif
Atsakyti