Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas

QUOTE(Aukštaitė @ 2016 04 06, 15:29)
Sveika smile.gif

*Na pagaliau pribrendai ir i Tailanda ruosiesi. drinks_cheers.gif

**Klausk, ka galesiu ir zinosiu - atsakysiu.  mirksiukas.gif

***P.S. Beje mes skridom su Finnair is Vilniaus. Kaip kitu metu vasario menesiui, galima pasigauti visai nebloga kaina ir is Vilniaus i Bankoka (per Helsinki). Vasaros metu daznai geresniu kainu pameta.  mirksiukas.gif  Quatar avialinijos vienos geriausiu pasaulyje, is lenku su jais tikrai ypac geru kainu buna i Azijos salis. Ar tu nori tiesiai i Puketa?  Matai mes malemes daug kur, ne vien salas ziurinejom.

****Imciau 16 d.



Labutis wink.gif

*Tikrai pagaliau biggrin.gif

**Butinai, parasysiu AZ wink.gif

***Jo, i Bankoka, is tiesu yra nebrangiu bilietu, bet nenoriu Bankoko, nebent tik ta balta grozi pamatyti smile.gif Juk zinai, nemegstu miestu apskritai, mane "veza" salos biggrin.gif
I Phuketa brangesni bilietai, bet vis dar laukiu, gal atpigs. Ziuriu is Varsuvos su Quatar, man geriausiai susidelioja skrydziai.

**** drinks_cheers.gif , tai ir suplanavus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 04 09, 16:27)
Labutis wink.gif

*Tikrai pagaliau  biggrin.gif

**Butinai, parasysiu AZ wink.gif

***Jo, i Bankoka, is tiesu yra nebrangiu bilietu, bet nenoriu Bankoko, nebent tik ta balta grozi pamatyti smile.gif Juk zinai, nemegstu miestu apskritai, mane "veza" salos  biggrin.gif
I Phuketa brangesni bilietai, bet vis dar laukiu, gal atpigs. Ziuriu is Varsuvos su Quatar, man geriausiai susidelioja skrydziai.

**** drinks_cheers.gif , tai ir suplanavus wink.gif



OK. Kaip ir sakiau, jei bus naudinga info ir galesiu atsakyti i tavo klausimus, butinai parasyk. O gal geriau gyvai pabendrauti. smile.gif As turiu ir visa filma kaip mes keliavom, bet manau geriau nerodyt, bus idomiau keliauti. tongue.gif Na Bankoke pabuvus 2-3 dienas, mums asmeniskai tikrai jau norejosi begti is sio didelio smogo apimto miesto, kur labiau link gamtos. Nesakau, kad miestas nera idomus, tos didziosios sventyklos Bankoke isties paliko ispudi, visgi kitokia kultura, kitoks tikejimas.
Na o toji Baltoji sventykla-White Temple (apie ja kalbant galiu pasakyti, kad tai nera kazkoks senoves statinys, palyginus neseniai, pacioje praeito 20 amziaus pabaigoje vieno menininko suprojektuotas ir pastatytas-atstatytas kompleksas. Po paskutinio zemes drebejimo (berods pries dvejus metus) dar ir nukentejo. Sventoves viduje ant sienu istapyti siuolaikiniai piesiniai netgi su animaciniu filmuku herojais, tokiais kaip Pimpackiukai biggrin.gif biggrin.gif ). Ta sventykla tikrai toli nuo Bankoko, ten arciau Tailando siaures, tad jei vien tai norisi pamatyti toje puseje, tuomet i Bankoka gal ir nevertetu belstis. mirksiukas.gif Visgi visos salos, kurias noretum aplankyti yra daugiau maziau link centrines-pietines Tailando dalies.

P.S. kas del to, kad nesinori buti Bankoke, tai cia nera didele beda. Tarkim bilietai i Bankoka pigesni nei i Puketa. Tuomet skrendi i Bankoka, o is ten vidiniu skrydziu i kuria nors kita salos dali, arciau salu. Vidiniai skrydziai tikrai nera brangus-isbandyta. mirksiukas.gif Kitaip sakant variantu yra ne vienas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aukštaitė: 09 balandžio 2016 - 21:57
Merginos, o kokia skrydžio kaina į Bankoką būtų pigu, o kokia - ne? Kiek žiūrinėjausi, mažiau nei 700 eur vienam žmogui nemačiau. Bet man tai jau daug schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Artulia @ 2016 04 10, 17:39)
Merginos, o kokia skrydžio kaina į Bankoką būtų pigu, o kokia - ne? Kiek žiūrinėjausi, mažiau nei 700 eur vienam žmogui nemačiau. Bet man tai jau daug schmoll.gif


Apie 500-530 EUR jau tikrai yra gera kaina. mirksiukas.gif
Aisku gali buti ir dar pigiau. Bet kaina labai priklauso nuo paties skrydzio isdeliojimo, kiek tarpiniu sustojimu-persedimu, kiek laukti reik tarp skrydziu, ar yra tarpines nakvynes. Kitaip kalbant, kuo geriau, patogiau, graziau patys skrydziai susidelioja, tuo jie daznai buna brangesni. Taip pat priklauso ir kokiu metu (sezona turiu omeny) skrendate. Tarkim i Tailanda zymiai daugiau suplusta turistu gruodzio, sausio, vasario ir dalinai pirmomis kovo men. savaitemis. Pats ikarstis sausio, vasario menesiai. Sventiniu laikotarpiu bilietu, apgyvendinimo kainos taip pat zymiai didesnes. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukštaitė @ 2016 04 09, 21:28)
*Nesakau, kad miestas nera idomus, tos didziosios sventyklos Bankoke isties paliko ispudi, visgi kitokia kultura, kitoks tikejimas.


**P.S. kas del to, kad nesinori buti Bankoke, tai cia nera didele beda. Tarkim bilietai i Bankoka pigesni nei i Puketa. Tuomet skrendi i Bankoka, o is ten vidiniu skrydziu i kuria nors kita salos dali, arciau salu. Vidiniai skrydziai tikrai nera brangus-isbandyta.  mirksiukas.gif Kitaip sakant variantu yra ne vienas.


*Netraukia mane Bankokas visai schmoll.gif Gal ir ispudingos tos ju sventyklos, bet apsieisiu ir be ju smile.gif

**Galvojau ir as apie tai, lyginausi kainas. Bet galutiniame variante ne ka pigiau gaunasi, o "vargo" daugiau. Tad jau nusprendete skristi tiesiai i Phuketa su Quatar avialinijomis smile.gif


P.s. dar norejau paklaust, kas skrido su Quatar avia. Pirkot bilietus tiesiogiai is ju psl. ar pvz. man skyscanner pigiau meta per "tripsta" g.gif , bet bijau pirkt per tarpininkus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 11 balandžio 2016 - 08:54
QUOTE(Elvita @ 2016 04 11, 09:51)
**Galvojau ir as apie tai, lyginausi kainas. Bet galutiniame variante ne ka pigiau gaunasi, o "vargo" daugiau. Tad jau nusprendete skristi tiesiai i Phuketa su Quatar avialinijomis smile.gif
P.s. dar norejau paklaust, kas skrido su Quatar avia. Pirkot bilietus tiesiogiai is ju psl. ar pvz. man skyscanner pigiau meta per "tripsta"  g.gif , bet bijau pirkt per tarpininkus  unsure.gif


Mes pirkom tiesiogiai per cia. Per tarpininkus baisu, jei kazkas ne taip, atsakomybes jie neprisiims. Tikrai rekomenduoja Qatar, dukart skridau ir labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 04 11, 09:51)
*Netraukia mane Bankokas visai  schmoll.gif Gal ir ispudingos tos ju sventyklos, bet apsieisiu ir be ju smile.gif

**Galvojau ir as apie tai, lyginausi kainas. Bet galutiniame variante ne ka pigiau gaunasi, o "vargo" daugiau. Tad jau nusprendete skristi tiesiai i Phuketa su Quatar avialinijomis smile.gif
P.s. dar norejau paklaust, kas skrido su Quatar avia. Pirkot bilietus tiesiogiai is ju psl. ar pvz. man skyscanner pigiau meta per "tripsta"  g.gif , bet bijau pirkt per tarpininkus  unsure.gif



As esu pirkusi bilietus per 'Tripsta' puslapi. Draugai per juos bilietus i JAV pirko.
Na viskas sklandziai vyko. Beje draugams viena is atkarpu buvo atsaukta (pacios avialinijos kazkokius tai pakeitimus dare), tai Tripsta draugams pati pasiule kitus variantus, atliko pakeitimus. Tarkim mes irgi jokiu nusiskundimu neturejom. Aisku, tikiu, kad visko buna. Bet bedu buna ir su paciomis tiesioginemis avialinijomis, zinau ne viena atveji. Manau rizika visuomet yra. mirksiukas.gif
Beje del 'Tripstos. Reik pabandyti ale fiktyvu pirkima daryti ir eiti iki apmokejimo, ziuret ar neprisideda dar kokios nors sumos.
Atsakyti
QUOTE(Artulia @ 2016 04 10, 16:39)
Merginos, o kokia skrydžio kaina į Bankoką būtų pigu, o kokia - ne? Kiek žiūrinėjausi, mažiau nei 700 eur vienam žmogui nemačiau. Bet man tai jau daug schmoll.gif


Na 700 eur - tai daug. Uz tiek puse pasaulio galima apkeliauti. Va pvz uz 778 eur galima apskristi:
Travel dates:
May – June 2016

Routing:
24th May Rome – Johannesburg
30th May Johannesburg – Dubai
6th June Dubai – Bangkok
15th June Bangkok – Hong Kong
18th June Hong Kong – Kuala Lumpur
21 June Kuala Lumpur – Chennai
24th June Chennai – Rome
Is ju trys skrydziai su Emirates smile.gif
O siaip ziurint is kur skrydzio ieskai. Pvz is Varsuvos i Bangkoka geguzi uz 440 su Qatar i prieki ir atgal yra. Jei pagaudai akciju, buna aisku pigiau.
Atsakyti
Norėčiau paklaust, o kaip skrydžiai su aeroflot? jų kainos iki 500 eu iš Vilniaus.Ar nepatikima, ar aptarnavimas netinka? Sorry, jei durnas klausimas, bet visi kažkaip tai su Finnair, Quatar oro linijom skarido, dar per Kijevą kažkas skrido.O per Maskvą?
Atsakyti
QUOTE(zvaigzduole @ 2016 04 12, 11:47)
Norėčiau paklaust, o kaip skrydžiai su aeroflot? jų kainos iki 500 eu iš Vilniaus.Ar nepatikima, ar aptarnavimas netinka? Sorry, jei durnas klausimas, bet visi kažkaip tai su Finnair, Quatar oro linijom skarido, dar per Kijevą kažkas skrido.O per Maskvą?


Pati nesu skridusi, bet draugai pries pora menesiu skrido (turiu omeny ilgus skrydzius) su Aeroflot, pussesere pries pora svaiciu. Sake, kad daugmaz viskas normaliai su jais, Kazkokiu bedu nebuvo. Maitino irgi normaliai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzduole @ 2016 04 12, 11:47)
Norėčiau paklaust, o kaip skrydžiai su aeroflot? jų kainos iki 500 eu iš Vilniaus.Ar nepatikima, ar aptarnavimas netinka? Sorry, jei durnas klausimas, bet visi kažkaip tai su Finnair, Quatar oro linijom skarido, dar per Kijevą kažkas skrido.O per Maskvą?


Man sis klausimas taip pat iskilo, kainos tikrai padorios ir is Vln , kodel gi ieskoma skrydziu per kitur blush2.gif
Atsakyti
Man atrodo, anksčiau nebuvo tokių pigių kainų per Maskvą, per Kijevą skrisdavo daugiau. Dabar turbūt Rusijoje pakeitė kryptį iš Turkijos į Tailandą, tai ir bilietai pigesni... rolleyes.gif
Atsakyti