Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas

Sveikos, nereali ta šalis. Tikėjausi daugiau šiukšlių, daugiau netvarkos, radau geriau. Mūsų kelionė 2 savaičių: dvi dienos Bangkoke, viena diena savarankiškai, kita diena su grupe po šventyklas, trys dienos prie upės Kvai, keturios Patayoje, likusios Koh Chang. Bangkoke be šventyklų rekomenduoju plaukti upės autobusais, nedaug kainuoja, patogu, vėsu, daug matai, vakare ypač įspūdinga. Mes važiavome ir metro, palyginus su taksi brangiau, vėsu, nėra kamščių, nedaug žmonių. Bangkoke labai pigu valgyti, jie negali gaminti namuose dėl kvapo, todėl visi valgo gatvėje ar nešasi namo. Vakarienė tiek, kiek kava -1.2 eur😀 Bangkoko parkas įspūdingas, šiek tiek širdis pailsi nuo triukšmo ir turgaus. Mane sužavėjo Bangkokas. Prie upės Kvai vežė puikus gidas. Čia keista, kad keliai geri, atrodo, atstumas nedidelis, bet kaip važiuoji 4-6 valandas, taip važiuoji. Prie upės daug masažų, ramu, vakare jautiesi kaime, matai, kaip beria sėklas, šalia krenta papajos, skini greifrūtus Pamelo. Tie džiunglių garsai. Mes jodinėjome su drambliais, jais maudėmės, daugiau nekartočiau ir nebeinu žiūrėti į gyvunūs, kad ir rūpinasi drambliais, galvoju, geriau, jei jie gyventų šalia, o mums užtektų atviro jų gyvenimo. Beždžionės laukė prie šventyklų, gyvačių pasirodymas. Aišku, sustodavome pirkti tepalų, atbatos, smagu išlipti ir pramankštinti kojas. Liko toks ramaus jaukaus ir mojuojančiais vaikais kaimas, neskubrus, žemdiebiško gyvenimo atapindys.

Atsakyti

Pattaya pasitiko karščiu, na toks, kur eidamas vos šliauži, viską darai lėtai. Gelbėdavo mūsų pliažas, guli po palme tiesiogine to žodžio prasme, geri kokoso sultis ir gyvenimas toks mielas. Ne visi pliažai tokie geri, msn nepatinka tas šimtas gultų vienas prie kito po nuskurusiais skėčiais. Dėl karščio nedaug vaikštai, džiaugiausi, kad mums pasitaikė labai geras. Žmonių nedaug buvo mūsų pliaže. Buvo taip gera, kad nesinorėjo į ekskursijas. Važiavome į Landšafto arba Orchidėjų parką Nong Nooch Pattaya. Patiko augalai, kažkas tokio. Gidas pasakoja apie palmių rūšis, augalus, gyvūnus. Žiūrėjome parke dramblių pasirodymą ir įspūdingą Tailando atsiradimo, kūrimosi istoriją. Kitą dieną mūsų laukė apžvalgos aikštelės, šventykla, vakare nišinis transvestitų pasirodymas. Labai gera pirkti Pattayoje, daug vaisių, pasirinkimas milžiniškas. Drakono vaisiai, papajos, raudonieji Tailando obuoliai, bananai, mango, ko tik pageidauji. Krapų ir tų buvo😀 Čia jau valgėme ne gatvėse, o kavinėse. Aš rinkausi krevetes su viskuo🤗 Tiesa, jei kažko nerimaujate dėl maisto, vietinis jų romas pagerina virškinimą. Kelionėje ir man, ir šeimynai po vieną dieną buvo nevalgadienio. Nesuprasi nuo ko, lengvai ir greitai.. Padeda romas ar Coca Cola. Vieną vakarą lankėmės ir žymiojoje Walking street, bet Amsterdame man viskas baisiau ir atviriau, čia seksizmo mažiau. Ir tas amžinas turgus, vakarieniavome jau didžiausio centro kavinėje su salotų baru, po Azijos vaizdų vies tiek išsiilgsti Europos santūrumo. Maistas tailandietiškas, bet brangesnis 3 kartus.

Atsakyti
Paulina1, su kuom ir is kur skridote ir kaip pats skrydis? kokiam viesbutyje patajoj ir koh change buvot apsistoje?
kas labiausiai patiko? ko nerekomenduotumete? ka vezet lauktuviu? kaip kainos? 4u.gif
papasakokite daugiau, viskas lb idomu 4u.gif
Atsakyti

Sveiki, mes dar vis Tailande, tai smagiau rašyti. Skridome per Helsinkį. Iki Helsinkio 1.10 ir iki Bangkoko 9.40, ilgas skrydis, nedaug kojoms vietos, aš neužmigau visai. Galima ir pastovėti, kitą kartą įsirašyčiau filmų, iš siūlomų viską buvau mačiusi. Pattayoje Jomtieme 4* viešbutis puikus. Koh Chang gyvename Klong Prao Resort.

Atsakyti

Sveiki, mes dar vis Tailande, tai smagiau rašyti. Skridome per Helsinkį. Iki Helsinkio 1.10 ir iki Bangkoko 9.40, ilgas skrydis, nedaug kojoms vietos, aš neužmigau visai. Galima ir pastovėti, kitą kartą įsirašyčiau filmų, iš siūlomų viską buvau mačiusi. Pattayoje Jomtieme 4* viešbutis puikus. Koh Chang gyvename Klong Prao Resort.

Atsakyti

Koh Chang pasitiko senu keltu ir daugybe europiečių. Atrodo, kad visa Europa čia. Aišku, europiečiai apsistoja dviem trom dienom ir keliauja tokiau, lieka tik rusai ir šeimos su vaikais, pliažo mėgėjai🤣 Ką galima saloje veikti - galima eiti dienos žygelius į džiungles. Paskutinį kartą mane sukando uodai, gal jau užteks😘 Važiavome prie krioklio, pusę kilometro į džiungles, paskui nuostabus krioklys, čia nebuvo pusės metro žuvų, dėl kurių aš nesimaudžiau prie Kwai upės. Plaukiojome, vanduo gėlas. Man geriausios žygiams ECCO basutės, o ir taip per karščius geriausia. Dar važiuojame iki kitų pliažų, "Baltajame smėlyje" bangos, prie mūsų jūra kaip baseinas. Valgėme ir viešbutyje, bet kaimelyje per pusę pigiau. Pavalgome už 5-6 eurus. Nuostabios daržovės, vos vos pavirtos, jūros gėrybės, tilapija, jūros ešerys, kas mėgsta sriubas, tam irgi gyvenimas mielas. Msn viskas su krevetėmis, pradedu nuo ryto😁 Nusiperkame bananų, mango, ananasų, Tailando obuolių, galima gerti kokosų sultis. Ryte viešbutyje ko tik širdis geidžia, dieną vaisiai, vakare vėl gėrybės. Mūsų labai geras pliažas, didelis, platus, daug gultų, Klong Prao pliaže tikrai geriausias. Dar važiavome nardyti su vamzdeliu, keturias salas aplankėme. Nuvargome, įspūdžių buvo daug. Namo vešimės balinantį muilą, kaukių su silikonu, kelis pakabukus su driežiukais vaikams, bandysiu kelis mango ir kokosą. Džiovintų vaisių, suknelių iš Chine Town:)

Atsakyti
Paulina1, per kokia agentura skridote? jau ne pirma karta girdziu, kad uodai ten siauteja...
gal po keliones ir nuotrauku imesite? 4u.gif as jums dar ir asmenine zinute parasiau 4u.gif
Atsakyti

Kol prisimenu, tai dalijuosi taksi subtilybėmis. Bangkoke pigiausia vandens autobusas ir pink spalvos taksi. Iškeli gatvėje ranką, kai pamatai tokią spalvą. Skaitikliukas veikia. Pigu su Uber. Pattaya jau tuktukai, kurie važinėja pagrindinėmis gatvėmis iki 9 vakaro. Pakeli ranka, sustoja, nori išlipti, mygtukas viršuje. Juodi krovininiai automobiliukai po 10 batų, jei dirba kaip taksi, kitos kainos. Koh Change eiti į gatvę, yra vietiniai autobusai kaip tuktukai.

Atsakyti

Kol prisimenu, tai dalijuosi taksi subtilybėmis. Bangkoke pigiausia vandens autobusas ir pink spalvos taksi. Iškeli gatvėje ranką, kai pamatai tokią spalvą. Skaitikliukas veikia. Pigu su Uber. Pattaya jau tuktukai, kurie važinėja pagrindinėmis gatvėmis iki 9 vakaro. Pakeli ranka, sustoja, nori išlipti, mygtukas viršuje. Juodi krovininiai automobiliukai po 10 batų, jei dirba kaip taksi, kitos kainos. Koh Change eiti į gatvę, yra vietiniai autobusai kaip tuktukai.

Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2017 11 08, 12:46)
Paulina1, per kokia agentura skridote? jau ne pirma karta girdziu, kad uodai ten siauteja...
gal po keliones ir nuotrauku imesite? 4u.gif  as jums dar ir asmenine zinute parasiau 4u.gif

"Suvalge" ir mane uodai sausio gale Krabi.
Atsakyti

Mes skrisim i Tailanda visa seima (su dviem mazais vaikais) gruodžio gale - labai laukiam, ypač žmona. Aplankysim Ko samui, Koh Phangan ir Koh Tao - tikimės nuostabių įspūdžių, truputį galvojam dėl vaikų - vyresniam trys.. bet manom, kad viskas gerai - tik kaip skrydį ištverti?:D vyresnis ištemps, bet va su mažesniu gali būt problemų.. o jam dar ir filmukai neįdomu.. 

Atsakyti
siaip daznai sako, kad vaikai ilgus skrydzius istveria net geriau negu suaugusieji, bet siaip patarimas isideti kazkokiu uzsiemimu, nors jei skrydis naktinis tai jauciu, kad kazkiek laiko pamiegos. man tai nepavyksta uzmigti, tai as knygu isidedu, muzikos ir video isirasau, koki kryziazodi pasprendziu 4u.gif
Atsakyti