Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas

Labas merginos 4u.gif
gal kas galit papasakoti ispudzius, jei teko nakvoti Similans palapineje. mano norimai datai nameliu nera, o as palapinese nelabai megstu ax.gif bet aisku galeciau pernakvot, nieko cia tokio, bet as jau pradejau dvejoti, gal neplaukti ten, nes mes su vyru neesam ten nei nardytojai kokie...

Dar neapsisprendziu Ao Nang ar Railay? noretume apsistoti 3-4 dienom. kiek skaiciau Ao Nang nera grazaus papludymio... gal kam teko apsistoti Avatar Railay? ar patiko?
Atsakyti
QUOTE(NePastebima @ 2016 10 12, 00:49)
Labas merginos  4u.gif
gal kas galit papasakoti ispudzius, jei teko nakvoti Similans palapineje. mano norimai datai nameliu nera, o as palapinese nelabai megstu  ax.gif  bet aisku galeciau pernakvot, nieko cia tokio, bet as jau pradejau dvejoti, gal neplaukti ten, nes mes su vyru neesam ten nei nardytojai kokie...

Dar neapsisprendziu Ao Nang ar Railay? noretume apsistoti 3-4 dienom. kiek skaiciau Ao Nang nera grazaus papludymio... gal kam teko apsistoti Avatar Railay? ar patiko?

Nieko labai blogo palapinėje, bet būna, kad naktį tropinė liūtis nulyja ;) ir praustis bendruose dušuose, ten viskas labai paprastai, bet ir namukai nėra ten kokie tai prašmatnūs. Jei dėl vienos nakties ir be vaikų, tai nakvočiau palapinėje. Tik daiktų visų nesitempkit, pasiimkit tik tai, ko reikės, kitus daiktus palikit kokiam viešbutyje saugoti. Similans verta dėmesio, tikrai smile.gif
Man asmeniškai - tik Railay.
Atsakyti
spalio 20 diena skrydziui, 13 nakvyniu Tailande su pusryciais tik 571 eur bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2016 10 17, 11:33)
spalio 20 diena skrydziui, 13 nakvyniu Tailande su pusryciais tik 571 eur bigsmile.gif

bigsmile.gif kur radot? bigsmile.gif
Atsakyti
FB , Bonifacijaus keliones siulo ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip ten orai dabar? Bangkoke, Krabi? Kiek ziurejau, tai vien lietus ateinancias dvi savaites..:/
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2016 10 17, 13:41)
FB , Bonifacijaus keliones siulo ax.gif  mirksiukas.gif

yahoo.gif
Atsakyti
4u.gif Sveiki.Gal kokia bendraminciu pora mokanti anglu kalba, virs 45 metu, noretu kartu kooperuotis i Tailanda 2 savaitem.Gruodzio-sausio men.
Atsakyti
QUOTE(NePastebima @ 2016 10 12, 00:49)
Labas merginos  4u.gif
gal kas galit papasakoti ispudzius, jei teko nakvoti Similans palapineje. mano norimai datai nameliu nera, o as palapinese nelabai megstu  ax.gif  bet aisku galeciau pernakvot, nieko cia tokio, bet as jau pradejau dvejoti, gal neplaukti ten, nes mes su vyru neesam ten nei nardytojai kokie...

Dar neapsisprendziu Ao Nang ar Railay? noretume apsistoti 3-4 dienom. kiek skaiciau Ao Nang nera grazaus papludymio... gal kam teko apsistoti Avatar Railay? ar patiko?

Visai smagu palapinėse, buvom ten 3 dienas. Tik jeigu apsistoja vietiniai, neimanoma: rekia, klykia, nesvarbu diena ar naktis. Ryte 5 val kazkokie pauksciai pradeda kudakuot:)))
Atsakyti
Kodel Tailande populiaru nuomotis motorolerius. O apie masinas labai retai kalbama?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 07 lapkričio 2016 - 00:09
QUOTE(Cobre @ 2016 11 07, 01:09)
Kodel Tailande populiaru nuomotis motorolerius. O apie masinas labai retai kalbama?

ziurint kur vazinesit.
Jei nesuklaidinsiu, man regis ten musu vairuotoju pazymejimai netinka
Net motocikla norint vairuot reikia perlaikyt.
Tik motoroleriais gali vazinet, bet jei saloj, tai pati patogiausia judejimo priemone ir populiariausia.
Mieste net ir motorolerio nesinuomociau. Matem ne viena skaudoka avarija blink.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2016 11 07, 01:18)
Jei nesuklaidinsiu, man regis ten musu vairuotoju pazymejimai netinka

Net motocikla norint vairuot reikia perlaikyt.

Mieste net ir motorolerio nesinuomociau. Matem ne viena skaudoka avarija blink.gif


Tikrai netinka, reikia pasidaryti tarptautines teises LT, kainuoja apie 80eur.

Perlaikyti nieko nereikia.

Kiek zmoniu, tiek nuomoniu smile.gif. Ilga laika stebiu pokalbius FB, ten tikrai daug zmoniu nuomojasi masinas ir keliauja. Ne vieni musu draugai nuomavosi ir puikiai pakeliavo. Paskaicius SM, tai galima susidaryti nuomone, kad baisu vaziuoti ir Sicilijoje, ir Pietu Prancuzijoje ir Kipre ... Vaziavom visur, jokiu problemu neturejom. Tad, manau, ir mes pasiimsim porai dienu ir pakeliausim smile.gif
Papildyta:
As tai vis svarstau apie nakti Maya Bay. Gal kas nakvojo? Butu labai idomu, tik kazkaip baugoka be jokios palapines ax.gif
Atsakyti