Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas

QUOTE(Elvita @ 2016 08 30)

**** drinks_cheers.gif Bet siuo metu, mane domina ka galima aplankyti Phukete ir salia jo :)

*****Gal galetumet rekomenduoti? Ne kazkur Tailande, nes, kad ju salyje yra tikrai tikiu, bet Phukete arba netoli jo. Ta prasme, kad butu galimybe iki tu taku nusigauti.

******Del Similans skaiciau, kad reikia rezervuoti labai anksti ir apie gyvenimo salygas skaiciau. Tikrai noreciau pabuti.

Jei norisi džiunglių, galit bandyti Khao Sok nac. parką, bet ten bent su viena nakvyne reiktų. Sąlyginai netoli nuo Phuket. Bet ten nuostabu!
Pačiam Phuket kad ir zip line pabandykit ;)
Į Similans pludko ne viena agentūra, pagooglinkit, rasit. Aš išbandžius Khaolaktravelcenter.

Papildyta:
QUOTE(Tosk @ 2016 08 30, 07:34)
Bet ne visada norisi atostogu, kur daug zmoniu, kartais dusiai reikia ramybes. Va Tailande toje vienoje vietoje musu seima ir rado ta ramia vietele.

Gal išduosit, kur tai yra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2016 08 30, 10:43)
Gal išduosit, kur tai yra?  ax.gif


As kazkada idejau nuoroda, tai sulaukiau komentaru, kad ten labai ne tailandietiskom kainom viskas lotuliukas.gif Tas viesbutis tik labai siauram zmoniu ratui, tiksliau su labai specifiniu interesu - zvejyba lotuliukas.gif Toje vietoje ne karta buvo filmuotos laidos apie zvejyba ir rodytos per Discovery, National Geographic.

http://www.gillhamsfishingresorts.com/ .

Bet kazkas panasaus yra kuriama Phang Nga regione. Kiek zinau nameliai jau yra statomi. http://www.exoticfishingthailand.com/ .

Jei kas norit pamaloninti savo vyra zvejy, temkit ten. Ten zvejui tikras rojus.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 08 30, 07:39)
Kazkam ir Kreta tik siukslynai ir kates, nors man, tai viena graziausiu ir mylimiausiu salu. Kiek zmoniu, tiek nuomoniu...

Ka rekomenduotumet paragauti is vietiniu gerimu?

Ir man Kreta labai patinka thumbup.gif
Iš gėrimų man skanus Chiang alus, jei bus, vertad dėmesio ir Lao alus (laosietiškas).
Dėl sulčių - man skaniausios būdavo mangų, kol neatsigėriau iki soties :) Jie mėgsta įdėti cukraus arba įpilti sirupo, reiktų prašyti, kad to nedarytų ;) jei bus, siūlau pabandyti avokadų shake'ą, jis populiarus Mianmare, bet ir Tailande būna.

QUOTE(Tosk @ 2016 08 30, 07:49)
As priklausau tai grupei, kuriai Kreta nepatinka lotuliukas.gif Tiksliau man nepatinka Platanias, o mes esam tarsi priristi.

Platanias tai ten kur daug visko auginama, daug žalumos ir daug kaimo? :) Jei apie tą vietą galvoju, tai man ten patiko :)
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2016 08 30, 11:04)

Iš gėrimų man skanus Chiang alus, jei bus, vertad dėmesio ir Lao alus (laosietiškas).
Dėl sulčių - man skaniausios būdavo mangų, kol neatsigėriau iki soties :) Jie mėgsta įdėti cukraus arba įpilti sirupo, reiktų prašyti, kad to nedarytų ;) jei bus, siūlau pabandyti avokadų shake'ą, jis populiarus Mianmare, bet ir Tailande būna.
Platanias tai ten kur daug visko auginama, daug žalumos ir daug kaimo? :) Jei apie tą vietą galvoju, tai man ten patiko :)


Chiang alus maniskiui labai patinka. As alkoholio tik vakare kokia taure vyno islenkiu. Man tik sultys eina. Pokolkas mano favoritas kokoso ir ananasu sulciu miksas.

Platanias yra mazas viesbuciu miesteliukas, vietiniu ten nieko nera... Mb mamos interesai labai skiriasi nuo mano ir mb ax.gif
Atsakyti
Tiesa sakant jau pradedu nervuotis, nezinau kokia sala pasirinkt. Su pirmaja keliones dalimi - Bankokas ir Chiang Mai - viskas nuspresta, bet va su paskutiniaja - jura, saule, pramogos vaikams, siaip pasizmonejimas....jau nebezinau. Kadangi busiu su vaikais, pernelyg tusti papludimiai be civilizacijos nebus jiems idomu, bet kai lipa per galvas begales praeiviu irgi velniava. Jau net galva skauda. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽIEMOS RYTAS @ 2016 08 31, 00:03)
Tiesa sakant jau pradedu nervuotis, nezinau kokia sala pasirinkt. Su pirmaja keliones dalimi - Bankokas ir Chiang Mai - viskas nuspresta, bet va su paskutiniaja - jura, saule, pramogos vaikams, siaip pasizmonejimas....jau nebezinau. Kadangi busiu su vaikais, pernelyg tusti papludimiai be civilizacijos nebus jiems idomu, bet kai lipa per galvas begales praeiviu irgi velniava. Jau net galva skauda. blink.gif

Apie koh pha ngan negalvojai?
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2016 08 30, 11:43)
Jei norisi džiunglių, galit bandyti Khao Sok nac. parką, bet ten bent su viena nakvyne reiktų. Sąlyginai netoli nuo Phuket. Bet ten nuostabu!
Pačiam Phuket kad ir zip line pabandykit ;)
Į Similans pludko ne viena agentūra, pagooglinkit, rasit. Aš išbandžius Khaolaktravelcenter.



Aciu uz info mirksiukas.gif Apie Khao Sok skaiciau, faina ten. Berods yra namukai ant vandens nakvynei? Ar maisau jau kazka?
Zip line nezinau, paieskosiu info.

QUOTE(Carpe diem @ 2016 08 30, 12:04)

Iš gėrimų man skanus Chiang alus, jei bus, vertad dėmesio ir Lao alus (laosietiškas).
Dėl sulčių - man skaniausios būdavo mangų, kol neatsigėriau iki soties :) Jie mėgsta įdėti cukraus arba įpilti sirupo, reiktų prašyti, kad to nedarytų ;) jei bus, siūlau pabandyti avokadų shake'ą, jis populiarus Mianmare, bet ir Tailande būna.


Aciu, paragausim. Vyras alaus megejas, tai tures ka ragauti. O vynu ar sampanu yra vietiniu skaniu?
As noreciau naturaliu, be jokio cukraus ar sirupo. O kaip su jais susisneket, angliskai?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 09 01, 07:15)
Apie Khao Sok skaiciau, faina ten. Berods yra namukai ant vandens nakvynei? Ar maisau jau kazka?
O vynu ar sampanu yra vietiniu skaniu?
O kaip su jais susisneket, angliskai?

Taip, ten yra ir ant vandens namukai, verta ;)
Neturi jie vietinio, ne ta šalis, kuri vynuoges augina ;)
Taip, angliškai :D Phuket'e jie dar ir rusiškai kalbės.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2016 09 01, 10:38)

Neturi jie vietinio, ne ta šalis, kuri vynuoges augina ;)



Mes ir vynuogiu neauginam, bet va turim kokius ten obuolinius ar serbentinius vynus biggrin.gif Sakau gal ir jie ten kokius manginius turi cool.gif
Atsakyti
Sveikos, labai noriu jūsų patarimų. Bandžiau skaityt kelias temas, bet vis tiek norisi patarimų iš šalies :)
04 08 Vilnius
04 09 Bankokas
04 10 Chiang rai
04 11 Chiang Mai
04 12 Chiang Mai
04 13 Chiang Mai
04 14 Krabi
04 15 Krabi Railay
04 16 Krabi Kažkuri sala
04 17 Khao Sok
04 18 Khao Sok
04 19 Ko pha Ngan
04 20 Ko pha Ngan
04 21 Ko pha Ngan
04 22 Ko pha Ngan
04 23 Ko pha Ngan
04 24 Bankokas
04 25 Bankokas
04 26 Bankokas
04 27 Bankokas - Vilnius

Ką keistumėt? Ką patartumėt? Taip, žinau, Ko pha Ngan kaip ir daugokai laiko, bet ten norim tingesnio poilsio su motopirdom, pasivaikščiojimais ir pan.
Ir žinoma, vėliau turėsiu daugiau klausimų :)
Atsakyti
Kodėl niekas nemini Koh Chang salos? Ar ji neverta dėmesio..? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marselina: 02 rugsėjo 2016 - 22:05
QUOTE(marselina @ 2016 09 02, 23:04)
Kodėl niekas nemini Koh Chang salos? Ar ji neverta dėmesio..?  g.gif


Man tai nelabai patiko, vanduo nesvarus, papludymiai neipatingi, man tai ispudis nekoks, bet buvo kam ir patiko :)
Atsakyti