QUOTE(Paliukas @ 2016 09 09, 11:07)
Pamastymui
O jeigu statot darba valandomis, na kad visa nakti tas siurblys neveikia, o suveikia is ryto keliom h ir link vakaro keliom h, grindys taip greit neatvestu ir gal erroru tiesiog nemetytu ir viskas...
QUOTE(FIEDZIA @ 2016 09 09, 13:36)
bypass'as tokiu atveju butu pati vonia.
QUOTE(AsAntonio @ 2016 09 09, 14:39)
pritariu
Paliukas, eroras metamas iki siurblio paleidimo. Cirkuliacinis įsijungia prieš siurblio paleidimą ir matuoja srautą, pasipriešinimą ir pan. Radus per mažus parametrus, jis net neleidžia siurbliui pradėti dirbti. o jeigu leidžia, tai tas nedidelis varinėjamo termofikato kiekis sušyla greitai, bet betonui nespėja atidavinėti šilumos. Siurblys mato sušilusį kontūra ir išsijungia. Kadangi cirkuliacinis dar kurį laiką dirba, termofikato temperatūra nukrenta ir siurblys vėl paleidžiamas. Taimeriu gali apriboti jo miego valandas, bet negali jam liepti dirbti 2 valanadas, nekreipiant į nieką dėmesio. Čia toks skirtumas nuo GKK.
FIEDZIA - tada ta vonia turi būti ženklaus dydžio. Siurblio darbui skaičiuojamas termofikato kiekis turįtų būti ~20l/kW. čia grubiai labai. Tai jeigu pas jus nominalas kokie 5-6kW (atiduodamos galios), vonios atšakoje turėtų būti ~100-120ltr.
Taip, akumuliacinė talpa tokiu atveju sprendžia problemą. Ir aplamai ŠS propaguotojams nereiktų vienareikšmiškai teigti, jog va KKK reikia akumuliacinės. Ji pageidautina ir prie ŠS. Ypač, jeigu jis neinverterinis. Aišku, jos užtenka gerokai mažesnės, bet čia jau nuo poreikių.
Beje, kaip sprendžiat vienos vonios atšakos šildymą? Užsukinėdami likusius kolektorius? ar esate prasivedę atskirus kontūrus nuo WC kaip nors gudriai? Gal būt kas nors darėte WC atšakas nuo boilerio?