jei griztum saldytuvu istorijoje i dar ankstesnius laikus, kai dar ne minties apie jokius inverterius nebuvo, tai jie be problemu iki siu dienu isdirbo. koks 30 metu senoviskai Okai (tos rusiskos apvalaino dizaino) nebuvo riba.
jei griztum saldytuvu istorijoje i dar ankstesnius laikus, kai dar ne minties apie jokius inverterius nebuvo, tai jie be problemu iki siu dienu isdirbo. koks 30 metu senoviskai Okai (tos rusiskos apvalaino dizaino) nebuvo riba.
Tai, kad tie šaldytuvai dirbo 30 metų, tai nereiškia, kad jie tiek išdirbo be remonto. Tais laikais, įsigyti naują deficitinį daiktą buvo labai didelė problema, todėl viskas tais laikais būdavo remontuojama, po kelis - keliasdešimt kartų per metus. Ir detalės, tame tarpe ir kompresoriai, buvo keičiami nuolatos ir tuos 30 metų su šaldytuvu sulaukė, gal jau trečias, ar šeštas kompresorius, taip, kad čia nevykęs palyginimas. Tais laikais ir pusę metų, kad daiktas pradirbs be gedimo, jau buvo iššūkis.
O vat šiais laikais, jei daiktas suges, per garantinį laikotarpį, tai įmonei kainuos nemažus pinigus, taip, kad jei firma suteikė garantiją konkrečiam terminui, didesnė tikimybė, kad tuos metus įrenginys atidirbs be gedimų, o jei jau garantuotai išdirbs 10 metų, tai yra tikimybė, kad ir 30 metų išdirbusių kompresorių gali pasitaikyti. Nors mes to greičiausiai nesužinosim, nes šaldytuvuose freonas dažniausiai teka ne variniuose, o plieniniuose vamzdeliuose, ir jie prarudis turbūt greičiau, nei kad atsiras problemų inverteriams .
gal baikit jus svaigt apie neuzmusamus daiktus, paziureketi kokia energijos klase tu daiktu buvo bei kokia salygine kaina (saldytuvui nupirkti nepakako vidutinio atlyginimo). Jeigu kaina indeksavus i dabartinius laikus, tai mes silumos siurbliu apskritai neipirktume.
Cia svaiciojimai is tos serijos "samyje poezdatskije poezda v mire"
Su artejancia vasario 16 visus!
Mes šildom pagal nustatytą temperatūrą. Montuotojas sakė, kad pagal grafiką šildant gali neplanuotai daug besimaudant pasibaigti karštas vanduo. O kai nuo temperatūros- pajungei ir užmiršai.
Kas liečia ŠS kompresorius, tai juos ženkliai labiau pjauna įsijungimas/išsijungimas, nei nuolatinis darbas. Būtent todėl sukurtos "soft start" elektroninės kompresoriaus paleidimo sistemos, kurios šiek tiek prailgina kompresoriaus amžių, bet vis tiek, būtent junginėjimasis labiausiai kerta per kompresoriaus amžių.
Pirmiausiai ne, dėl to, kad įsijungimai labiau pjauna, ką rašiau jau aukščiau, o antras dalykas, kuris net labiau į nuolatinį darbą akcentuotas, yra tai, kad nuolatos dirbti, gali tik inverteriniai, moduliuojamo galingumo kompresoriai.
Taigi, noriu paklausti, kada kompresorius susidėvės greičiau? Ar dirbdamas 30min 100% galingumu (sakykim 1000rpm) per visą ta laiką apsisukęs 30`000 kartų, ar 50% našumu (kas būtų 500 rpm) dirbdamas valandą, ir per tą laiką apsisukdamas 30`000 kartų? Mano supratimu, prie mažesnių apkrovų, apsisukimų resursas turėtų net išaugti, tad net kompresoriui abejais atvejais apsisukus vienodą kartų kiekį, mažesniu galingumu dirbantis kompresorius išdirbs net ilgiau.
O dabar, prie mažesnės kompresoriaus apkrovos, dar pridėkime ir mažesnį kompresoriaus įsijungimo/išsijungimo ciklų skaičių ir ką turime? Mano supratimu, vienareikšmiškai inverterinis darbo režimas, kompresoriui yra daug sveikesnis.
Beje, atkreipkit dėmesį į šaldytuvų rinką. Ankščiau šaldytuvų kompresoriams 10m garantijos niekas neduodavo, o kai atsirado inverteriniai, moduliuojamo galingumo kompresoriai šaldytuvuose, retas gamintojas neduoda kompresoriui 10m garantijos, nes pagal juos, inverteriuose nėra kam sugesti. Taigi, čia net įrodinėti nereikia, kad nuolatinis, mažo galingumo darbas yra daug sveikiau, nei maksimalus darbo režimas ir on/off.
O kaip manote, ar atitirpinimo momentai skaitosi, kaip kompresoriaus įsijungimo/išsijungimo ciklai?
Nes atitirpinimai tikrai dažni, maždaug kas pusvalandį.
Temperatūras reguliuokit
<div>
<p>O kaip manote, ar atitirpinimo momentai skaitosi, kaip kompresoriaus įsijungimo/išsijungimo ciklai?</p>
<p>Nes atitirpinimai tikrai dažni, maždaug kas pusvalandį.</p>
O kokia delta t nežinau, nustatyta gamykliškai; spėčiau kad 5
kiek ltr boileris? 160
kiek sunaudojat h20? viso su šaltu 10m3/mėn
Gal toks rezimas, kai auksta paduodama T, iki 38.
Maniskis tokiu oru kas 2-4 val, kai salta, be dregmes - kart1 i pusdieni
Temperatūras reguliuokit</p></div></blockquote><p>O kurias temperatūras? Paduodamas +30-38 (yra radiatorių), delta - 6. Ką dar Daikine galima reguliuoti?</p>