QUOTE(linuxox @ 2016 03 24, 15:02)
Kuo daugiau skaitau-tuo daugiau linkstu prie šio varianto.Nelabai suprantu kaip su tais šaldymais čia viskas vyksta?Tiesiog kai karšta galima paduoti vėsų vandenį į grindis ir bus vėsiau?
Taip, kai karsta nustatai atitinkama padavimo i grindis temperatura ir vesina jas o jos kambarius .Taip pat galima paduoti ir fankoilus ir vesinti jiais .
Pvz. Kai lauke 28-33lC as paduodu i grindis apie 18-19lC termofikata o kambariuose apie 23 lC . Taip pat galima vamzdukus suvedzioti sienoje ir juos uztinkuoti -tada vesins kambarius sienos .
Papildyta:
QUOTE(linuxox @ 2016 03 24, 12:56)
Vakar atvykęs meistras,dėl kondicionieriaus,pasiūlė pamąstyti apie oras-vanduo sistemą,temoje,apie granulinius pečius-tą patį pasiūlymą išgirdau.Perskaičiau pusę,prieš tai buvusios temos,pasakysiu tiesą-visiškai pasimečiau,mano šviesiai galvelei jau tikriausiai per daug informacijos...
Mūsų namas yra 170m2,1a-100m2,su gyvenama palėpe,rimtai apšiltintas,visur grindinis šildymas,langai ne vitrinos,kapsulė,su ortakiais į palėpę.
Gal kas nors galėtų papasakoti pliusus ir svarbiausiai minusus oras-vanduo sistemos,gal net ir apytiksles kainas,ir kodėl tai būtų geriau nei granulinis pečius?
Is minusu tai ,kad kabinasi lauko isorinis blokas kuris kaip kam nepuosia fasadines namo isores ,taip pat prie didesniu apkrovu isorinio bloko skleidziamas garsas (lauke girdeti bet viduje tikrai nesigirdi ) .Pliusai nera peckurio dalios valymo,daug vietos susitaupo ,sukti galva kur koybisku granuliu nusipirkti (loterija) granuliu sandeliavimo ir kitu tykanciu pavoju su ugnimi (sproginejimu ir t.t.) Taip pat kai siltas namas ir mazi siluminiai nuostoliai reikia kazkur suakumuliuoti pertekline energija -atsiranda akumuliacine talpa (vel kastai) .
Metiniame silumos balanse su aeroterminiu gaunasi pigiau negu granulem .