Nesu granulinių katilų specialistas, tikiuos Paliukas daugiau atsakys, neapsiribos tik granulių kiekiu sezonui .
Nesu granulinių katilų specialistas, tikiuos Paliukas daugiau atsakys, neapsiribos tik granulių kiekiu sezonui .
Ką pastebiu per parodą. Vyresni žmonės ieško granulinių, bet kombinuotų (labai bijo kad niekas negamins granulių ar panašios baimės), vidutinis amžius dar domisi granuliniais full automatic modeliais, dvidešimtkažkiek jau į granulinių pusę nežiūri, nes būktai visas juodas stovėsi ir šokinėsi aplink katilą. Šitą nuopelną priskirčiau dviem kategorijom: 1. Prisiprkusių pigienų, su kūrenimu viskam, ir paskui keikiančių visų granulinių giminę (bet ne save ir savo neteisingą pasirinkimą) 2. Tie kurie pasakoja apie 'pamiršk kaminą, keliasdešimt tūkstančių (įsivaizduojamų) katilinės statybai ir aišku, dar skaičiavimą kvadratais kuro sandėliavimui Realiai, tai viskas paprasta, pastatai A,A+ ir t.t. klasės namą, pastatai granulinį 90x60cm, šalia didelį bunkerį, kokių 3m2 plote ir susipilį kurą visam sezonui. Kiek kainuos fullauto įranga? Na realiai kokius 3.5keur, gal kiek daugiau. Ir dabar retorinis klausimas? Jeigu aš žiemos metu neinu prie granulinio išnešti pelenų daugiau nei mėnesį, realiai ar mane kąso kuom aš šildaus (granulių nebekraunu)? Dėl dulkėjimo ir t.t. nieko ten nevyksta ir jokių problemų dėl atvirų bunkerių nėra
Pas kombnuotus paprastai per mažo pločio šilumokaičiai sudėti, jei vertinti ŠS matais. Koks konkrečiai tavo boilerio šilumokaičio plotas?
Pas mane Drazice 160ltr su mažiausiu šilumokaičiu. Jau metai dirba su ŠS ir nieko blogo nenutiko.
0.7m2 tai jau visai padorus dydis, grubiai 3 kW ŠS su tokiu idealiai dirbtu, siek tiek didesnio galingumo, siek tiek prasciau, bet jai ŠS inverterinis, manau kad is vis nebutu jokiu problemu. Gerai butu ŠS instrukciją paskaityti, koks konkrečiam modeliui rekomenduojamas šilumokaičio plotas.
Papildyta:
O kas blogiausio gali nutikti? Spragses kol vandeni prisildys, jei ne inverteris, tad stipriai trumpes jo darbo laikas. Nieko iskart ir nepastebesi ;).
Pas mane inverteris
Tuomet tik prastesnį COP turi
Kažkaip skaičių vaikytis nėra noro, tiesiog viskas veikia, mane tokia situacija tenkina , o koks tas COPas nelabai ir domina...
Papildyta:
O kas blogiausio gali nutikti? Spragses kol vandeni prisildys, jei ne inverteris, tad stipriai trumpes jo darbo laikas. Nieko iskart ir nepastebesi ;).
instrukciją būtinai reikia skaityti
o kas blogiausio gali nutikti? nieko. Ta prasme nei karšto vandens, nei sąnaudų
šitoje vietoje inverteris ne kažkiek padės. Pradžioje taip - jis jungsis mažesnia galia ir jeigu boileryje vanduo spės šilti pagala ŠS algoritmą (kažkiek laipsnių per laiko tarpą) tuomet ok, viskas veiks. Bet jegu apie blogiausia - tai sakykim ŠS stipriai per galingas tokiam šilumokaičiui. Tai fiksuos per aukštos temperatūros grįžtamą, o boileryje matys beveik nekintančią tempertūrą. Jis sustos su klaida ir tiek.
Šiaip tai toje vietoje galima skirtinga realizacija ir kiekvienas gamintojas gali pritaikyti savo filosofiją. Todėl, Minto patarimas labai geras
Nerandu internete atsiliepimu apie šį ŠS:
http://www.vilpra.lt...ai/s1atl-522889
gal kas buvo susiddūrę?