Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

Dar kas dėl rusų, tai manau jie nelaimės ir todėl, kad niekuomet nelaimi tai, kas primena praėjusį nugalėtoją. Vėl gražus vyrukas su panašaus stiliaus daina + geri efektai. Nemanau, kad tai Europą vėl sužavės. Manau pirmą vietą ims kažkokia šviežiena. Gal net ta pati Ukraina gali, nors geriau armėnė būtų. Ji vertesnė. Politikuotos dainos tėra manipuliacinis žingsnis g.gif
Atsakyti
As statyciau, kad Ukraina laimes arba Ispanija g.gif O Lietuvos top 3 balsai bus Ukrainai, Latvijai ir Prancuzijai, speju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2016 03 16, 09:15)
As statyciau, kad Ukraina laimes arba Ispanija g.gif O Lietuvos top 3 balsai bus Ukrainai, Latvijai ir Prancuzijai, speju biggrin.gif

Europa man regis perdaug atpalaiduota ir tūsintis mėgėja, ypač visi gėjai biggrin.gif Retu atveju ten sueina sunkesnė daina. Manau, kad nelaimėt Ukrainai
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 16, 10:40)
Europa man regis perdaug atpalaiduota ir tūsintis mėgėja, ypač visi gėjai biggrin.gif Retu atveju ten sueina sunkesnė daina. Manau, kad nelaimėt Ukrainai

Ziuresim, ziuresim thumbup.gif Siaip lb smagu, kad nera kokios Euphorios, kai jau aisku, kas laimes.
Atsakyti
QUOTE(lietinga @ 2016 03 15, 20:15)
Ir toj kitoj valstybej sulig Aistes atejimu isaustu sviesus rytojus,o musu asaru pakalnej stotu juodziausia naktis, Dalyte Ibelhauptaite eitu prekiauti i Gariunus,kas jos tautybes atstovams ir priklauso dirbti,o Jurgis Didziulis,2010 nieksiskai atemes is Pilvelytes teise i garantuota pirmos vietos laimejima didziajame Eurovizijos finale,staiga praregetu,issiskirtu su Erica Jennings ir tapes Aistes  back vokalistu istikimai ja lydetu skinant pergales kasmet vis uz kita valstybe  bigsmile.gif

oj lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 15, 22:23)
Įtariu, kad ten buvo emiljana, ji visad už rusus smile.gif Spėju, kad apsireikš per finalą.

pažiūrėjus, kada anoji buvo paskutinį kart prisijungusi, pasidaro įdomu biggrin.gif na bet čia ne į temą, aišku biggrin.gif

QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 16, 09:09)
Dar kas dėl rusų, tai manau jie nelaimės ir todėl, kad niekuomet nelaimi tai, kas primena praėjusį nugalėtoją. Vėl gražus vyrukas su panašaus stiliaus daina + geri efektai. Nemanau, kad tai Europą vėl sužavės. Manau pirmą vietą ims kažkokia šviežiena. Gal net ta pati Ukraina gali, nors geriau armėnė būtų. Ji vertesnė. Politikuotos dainos tėra manipuliacinis žingsnis g.gif

aš irgi manau, kad Rusija nelaimės. statyčiau kol kas už Armėniją, nors dar nedaug dainų iš viso tegirdėjau.
Atsakyti
http://oikotimes.com/vote/ dar viena eurovizijos laimetoju spejimu apklausa. smile.gif Mano vengras antras. smile.gif Musu Donatas gal 15as bet auksciau uz esta.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 15, 22:17)
biggrin.gif Oi, kaip jie mane buvo užkabinę karsta.gif Ir iš pat pirmo karto.

Mane irgi, bet galvojau cia as viena tokia keista daina pamegau net zodziu nesuprasdama.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 16, 09:40)
Europa man regis perdaug atpalaiduota ir tūsintis mėgėja, ypač visi gėjai biggrin.gif Retu atveju ten sueina sunkesnė daina. Manau, kad nelaimėt Ukrainai

Pritariu drinks_cheers.gif thumbup.gif Verksmingos dainos Eurovizijoje praranda populiarumą. Nelabai jau ką baladėmis ir liūdnu veideliu sužavėsi.
Atsakyti
Laimės mano australė, jeigu gražų vaizdą ir spektaklį sukurs, tie šokantys vyrukai visai gerai scenoje atrodytų smile.gif
Niekaip nesuprantu kodėl statymuose Kroatija trečioje vietoje, ką joje mato, kažkokia kopija, aš ją daug toliau statyčiau g.gif
https://www.youtube....h?v=UGQlYSC9NGk
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 16, 12:50)
Niekaip nesuprantu kodėl statymuose Kroatija trečioje vietoje, ką joje mato, kažkokia kopija, aš ją daug toliau statyčiau  g.gif
https://www.youtube....h?v=UGQlYSC9NGk

Ir man ne prie dūšios. Pagal tarimą ir šiaip skambesį, man vokiečių Leną primena kažkodėl biggrin.gif
Atsakyti
Oi ne, australė nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
Jeigu Lietuvos atrankoje būtų dalyvavusi australė, tai ji būtų sunaikinta: daina senobinė, rėkia ir t.t cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 16, 13:19)
Oi ne, australė nieko gero schmoll.gif

Pilvelytė man daug geriau, bet ką gi padarysi, kad yra kaip yra verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 16, 10:50)
http://oikotimes.com/vote/ dar viena eurovizijos laimetoju spejimu apklausa. smile.gif Mano vengras antras. smile.gif Musu Donatas gal 15as bet auksciau uz esta.

O kur ten taip yra, nerandu?
Atsakyti