Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

Tai pilna dainų, kurių recap'uose tarsi nepastebi, bet kai būna didžioji EV, pamatai bendrą vaizdą, su spec efektais ar kažkokiu pasirodymu, atlikėjai nugrimuoti, viskas spalvota, blizga - na įvyniota į gražų popieriuką, atrodo ir ta lieva daina jau visai nieko smile.gif tiesiog bendras vaizdas daug duoda.
Aišku būna tokių dainų lyderių, kur jau nuo pat pradžių kabina ir aišku, kad jie bus TOP 5, bet čia vienetai, sakyčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 15, 20:09)
Na, bet dažniausiai tie statymai vis tiek pasitvirtina. Pernai juk pergalė ir buvo prognozuota švedui, užpernai Conchita buvo favoritė, dėmesio centre, o kai dalyvavo Loreen, tai išvis tada konkurentų neturėjo, visi kalbėjo, kad ji ir laimės.

Lazybu bendroves dazniausiai atspeja nugaletoja arba kas paklius i koki pirma penketuka. O visi kiti spejimai nebuna labai tikslus. Kiek kartu pranasavo kad Lietuva i finala nepapuls, o is 12 dalyvavusiu dainu 7 pateko i finala, tik 5 ne. smile.gif
Atsakyti
Ai nežinau, kad rusas laimės vis tiek netikiu... manau vis dar veiks politinės antipatijos pačiai šaliai, o antra, tai daina nėra kažkas labai super wow. Tikiuosi, kad armėnė nugalės g.gif
Atsakyti
Gal dar pasikeis iki Eurovizijos ir statymai. Aš tai norečiau Justo pergalės, kol kas jis ten 5 vietoj thumbup.gif

Dėl Rusijos, tai man jų tikrai labai geras klipas dainai susuktas, vat įdomu kaip jo pasirodymas gyvai atrodys be tų visų 3D vaizdų. Labai tikiuosi, kad neišvers iš koto Europos ir neteks kitaios metais Ev stebėt iš Rusijos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2016 03 15, 18:47)
Totali tragedija. Nuo anglų tarimo iki dainavimo. Eurovizijoj, įtariu, būtų buvus pirma. Nuo galo

Aha, Eurovizija yra anglų kalbos konkursas smile.gif O nemokantys Eurovizijoje užima aukštas vietas, kad ir „Buranovskije Babuški“, o Zilnys dar paminėjo ir Bilaną smile.gif Labai norėčiau, kad vis tik Aistė Eurovizijoje sudalyvautų už kitą valstybę ir visiems laikams užčiauptų kritikus smile.gif
]
QUOTE(Grei @ 2016 03 15, 19:31)

Dėl Rusijos, tai man jų tikrai labai geras klipas dainai susuktas, vat įdomu kaip jo pasirodymas gyvai atrodys be tų visų 3D vaizdų. Labai tikiuosi, kad neišvers iš koto Europos ir neteks kitaios metais Ev stebėt iš Rusijos  blush2.gif

Kai žiūrėjau vaizdo įrašą, kažkodėl pamaniau, kad visai nesunku rusams būtų padaryti 3D vaizdus ir scenoje, va tada tai tikrai pergalė garantuota, nes daina, mano nuomone, silpnoka pirmai vietai.
Papildyta:
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 15, 19:00)
Drįsiu priminti, kad LT United buvo visuose statymuose paskutinė biggrin.gif

Beje, Anakure, o 2010m. Jūs nebuvo SM'e kitu nicku? Nes pamenu po Aistės pralaimėjimo viena narė identiškai draskės ir įrodinėjo savo savo tiesas smile.gif

Kad aš neseniai į forumą atėjau, o prieš tiek metų net nežinojau, kad toks forumas išvis egzistuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 15 kovo 2016 - 19:51
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 15, 18:50)
biškį ne į temą, bet negaliu nepagirt avataro laugh.gif  lotuliukas.gif Labai mano skonio blush2.gif


aha, tikrai smagus lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

ir matosi, kad tavo stailo lotuliukas.gif
Atsakyti
O turkai nedalyvaudavo konkurse? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2016 03 15, 20:12)
O turkai nedalyvaudavo konkurse?  g.gif

San Mariną atstovauja turkas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 20:50)
Aha, Eurovizija yra anglų kalbos konkursas smile.gif O nemokantys Eurovizijoje užima aukštas vietas, kad ir „Buranovskije Babuški“, o Zilnys dar paminėjo ir Bilaną smile.gif Labai norėčiau, kad vis tik Aistė Eurovizijoje sudalyvautų už kitą valstybę ir visiems laikams užčiauptų kritikus smile.gif


Ir toj kitoj valstybej sulig Aistes atejimu isaustu sviesus rytojus,o musu asaru pakalnej stotu juodziausia naktis, Dalyte Ibelhauptaite eitu prekiauti i Gariunus,kas jos tautybes atstovams ir priklauso dirbti,o Jurgis Didziulis,2010 nieksiskai atemes is Pilvelytes teise i garantuota pirmos vietos laimejima didziajame Eurovizijos finale,staiga praregetu,issiskirtu su Erica Jennings ir tapes Aistes back vokalistu istikimai ja lydetu skinant pergales kasmet vis uz kita valstybe bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 15, 19:00)
Drįsiu priminti, kad LT United buvo visuose statymuose paskutinė biggrin.gif

Beje, Anakure, o 2010m. Jūs nebuvo SM'e kitu nicku? Nes pamenu po Aistės pralaimėjimo viena narė identiškai draskės ir įrodinėjo savo savo tiesas smile.gif

Kiek aš pamenu, tai regis tie tikslesni statymai prasidėjo keli metai atgal, nuo vokiečių Lenos regis.
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 15, 19:21)
Ai nežinau, kad rusas laimės vis tiek netikiu... manau vis dar veiks politinės antipatijos pačiai šaliai, o antra, tai daina nėra kažkas labai super wow. Tikiuosi, kad armėnė nugalės g.gif

Sakot, vėl Žemė kvies Marsą, ryšio nebus? Ar naują fintą išgalvos, kad pasimirė staiga koks balų pranešėjas? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Grei @ 2016 03 15, 19:31)
ir neteks kitaios metais Ev stebėt iš Rusijos  blush2.gif

Bet būtų faina dėl įdomumo, jaučiu pompastika būtų juoda biggrin.gif gal dar kokį Leniną prisimintų biggrin.gif kaip ir iš Baltarusijos būtų faina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2016 03 15, 20:31)
Gal dar pasikeis iki Eurovizijos ir statymai. Aš tai norečiau Justo pergalės, kol kas jis ten 5 vietoj thumbup.gif 

Dėl Rusijos, tai man jų tikrai labai geras klipas dainai susuktas, vat įdomu kaip jo pasirodymas gyvai atrodys be tų visų 3D vaizdų. Labai tikiuosi, kad neišvers iš koto Europos ir neteks kitaios metais Ev stebėt iš Rusijos  blush2.gif

Man irgi klipas didesni ispudi paliko nei daina. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lietinga @ 2016 03 15, 21:15)
Ir toj kitoj valstybej sulig Aistes atejimu isaustu sviesus rytojus,o musu asaru pakalnej stotu juodziausia naktis, Dalyte Ibelhauptaite eitu prekiauti i Gariunus,kas jos tautybes atstovams ir priklauso dirbti,o Jurgis Didziulis,2010 nieksiskai atemes is Pilvelytes teise i garantuota pirmos vietos laimejima didziajame Eurovizijos finale,staiga praregetu,issiskirtu su Erica Jennings ir tapes Aistes  back vokalistu istikimai ja lydetu skinant pergales kasmet vis uz kita valstybe  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jau kaip prajuokinot. Negaliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 19:56)
Aha, Eurovizija yra anglų kalbos konkursas smile.gif O nemokantys Eurovizijoje užima aukštas vietas, kad ir „Buranovskije Babuški“, o Zilnys dar paminėjo ir Bilaną smile.gif Labai norėčiau, kad vis tik Aistė Eurovizijoje sudalyvautų už kitą valstybę ir visiems laikams užčiauptų kritikus smile.gif

Kad aš neseniai į forumą atėjau, o prieš tiek metų net nežinojau, kad toks forumas išvis egzistuoja.

Oi, tik nereikia. Buranovskije babuški- prikolas. O pvz Polinka, nemoka angliškai, bet jos tartis taip ausies nerėžia, Bilano taip pat, ne taip, kaip Aistės.

Ja ja, neseniai, kada? Kai Polinka vos nepaėmė 1-os vietos eurovizijoj, o tu širdies skausmą išliet atėjai čia? biggrin.gif
Atsakyti