Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

QUOTE(Grei @ 2016 03 15, 18:20)
O tai statymai kada nors sutapo su užimta vieta? Truputi plačiau parašykit kas ten per skaičiai, nes matau kuo mažesnis skaičius, tuo geresnė vieta.

Labai kreipti dėmesio į juos neverta, tiksliai vietų jie nenustatys, gal tik tam tikrą tendenciją.
Atsakyti
Rusija pirmauja tam lažybų puslapyje? Negaliu patikėti... blink.gif kad ta daina visiška vidutinuokė. Vyras gražus, bet netikiu, kad vien dėl to laimėtų.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 15, 17:22)
elgesiu, požiūriu, savęs pateikimu?  blush2.gif
---
palaikyt, ką bekalbėtumėm, kiek kritikos bežarstytumėm, turbūt visos palaikysim 
na bent už save kalbu.
tik tiek, kad man tas palaikymas savaime ateis jau pačio konkurso metu. Dabar tai labai neutraliai žiūriu ir visiškai neimu į galvą.

Turbūt, kad savęs pateikimu, ar gal net stiliuku tuo tokiu(pradedant šukuosena, baigiant apranga), kuris populiarus tarp berniukų saldainiukų.
---
Na tai ir aš labai panašiai drinks_cheers.gif
Kažkaip dabar tikrai man nėra svarbu kaip ten kas bus. Dabar savi favoritai man įdomiau biggrin.gif

QUOTE(lietinga @ 2016 03 15, 17:51)
Jau neatsimenu ka jie ten nustume,bet net negooglinusi spesiu-pacia Aiste Pilvelyte

hihihi.gif

QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 15, 19:19)
Kaip sakoma skonis daugu neturi. Ir nera jokio standarto. Kiekvienai savaip mirksiukas.gif Ir nieko cia nepadarysi.

Tikrai taip drinks_cheers.gif Manęs absoliučiai nestebina, kad kai kam patinka saldainiško tipo vyrukai, o kai kam - iš tų vadinamų tikrų vyrų padermės biggrin.gif Arba pvz dauguma baidosi plaukuotų vyrų, o man pvz tokie kaip tik labiau patinka biggrin.gif Kiekvieną vis kažkas kitas patraukia ir nežinia nuo ko tai priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 13:28)
Balsą pakelia tik kažkur nuo 0.53 min, ir tai ne vienodai su intarpais, su nuleidimais. Buvo paskleistas visiškas išsigalvojimas dėl Pilvelytės dainavimo. Štai dėl to balso Eurovizijos žiūrovas ir būtų balsavęs
https://www.youtube....h?v=C5XIU7ubCro

Totali tragedija. Nuo anglų tarimo iki dainavimo. Eurovizijoj, įtariu, būtų buvus pirma. Nuo galo
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2016 03 15, 19:47)
Eurovizijoj, įtariu, būtų buvus pirma. Nuo galo

biškį ne į temą, bet negaliu nepagirt avataro laugh.gif lotuliukas.gif Labai mano skonio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 15, 13:38)
Enough said  cool.gif
Nei jus zinot, kas ir kaip butu balsave, nei garantuokit. Taip, Aiste balsa turi, bet ji naudoja neteisingai. Ir kiek pamenu jos pasirodymus EV atrankose, kazkodel rekdavo. Siemet dar ir papildydama grimasomis. Jus vienintele man zinoma (net ir virtualiai), kuriai tai PATINKA.

Aha, ir grimasos užkliuvo. Nežiūrėjau atrankos, tik šiandie sugalvojau įlįst į šia temą pasiciekavyt, kai kurias dainas paklausiau pirmą kartą, tai Pilvelytė man antipatiška, Donato daina tipiškas radijinis popsas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 15, 18:50)
biškį ne į temą, bet negaliu nepagirt avataro laugh.gif  lotuliukas.gif Labai mano skonio blush2.gif

Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2016 03 15, 18:20)
O tai statymai kada nors sutapo su užimta vieta? Truputi plačiau parašykit kas ten per skaičiai, nes matau kuo mažesnis skaičius, tuo geresnė vieta.

dej,a bet jau keli metai iš eilės dažniausiai nuspėja. net neįdomu laukti ev.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 18:56)
Pažiūrėkite, statymuose Bulgarija jau aplenkė Lietuvą, dar ryte Lietuva buvo 24 vietoje, o dabar jau 25.
http://eurovisionwor...odds=eurovision

Drįsiu priminti, kad LT United buvo visuose statymuose paskutinė biggrin.gif

Beje, Anakure, o 2010m. Jūs nebuvo SM'e kitu nicku? Nes pamenu po Aistės pralaimėjimo viena narė identiškai draskės ir įrodinėjo savo savo tiesas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 15, 19:00)
Drįsiu priminti, kad LT United buvo visuose statymuose paskutinė biggrin.gif

Beje, Anakure, o 2010m. Jūs nebuvo SM'e kitu nicku? Nes pamenu po Aistės pralaimėjimo viena narė identiškai draskės ir įrodinėjo savo savo tiesas smile.gif

O ji ne ta pati narė, kuri praeitais metais baisiausiai gyrė Poliną ir įrodinėjo, kad būtent ji laimėjo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 15, 20:00)
Drįsiu priminti, kad LT United buvo visuose statymuose paskutinė biggrin.gif


O čia tai man naujiena bigsmile.gif Tai gal tada ir kitos šalys iš dugno turi viltį pakilt g.gif Kažkaip buvau įsitikinus, kad beveik tikslūs tie statymai būna. O su LT united, reiškia, buvo absoliutus neatitikimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 15 kovo 2016 - 19:04
Na, bet dažniausiai tie statymai vis tiek pasitvirtina. Pernai juk pergalė ir buvo prognozuota švedui, užpernai Conchita buvo favoritė, dėmesio centre, o kai dalyvavo Loreen, tai išvis tada konkurentų neturėjo, visi kalbėjo, kad ji ir laimės.
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 15, 20:09)
Na, bet dažniausiai tie statymai vis tiek pasitvirtina. Pernai juk pergalė ir buvo prognozuota švedui, užpernai Conchita buvo favoritė, dėmesio centre, o kai dalyvavo Loreen, tai išvis tada konkurentų neturėjo, visi kalbėjo, kad ji ir laimės.

Na, gal nugalėtojai daugiau mažiau pasitvirtina g.gif Įdomu net ar yra taip nutikę, kad nugalėtojas iš lentelės dugno būtų pakilęs.
Atsakyti