Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

QUOTE(lietinga @ 2016 03 15, 16:51)
Jau neatsimenu ka jie ten nustume,bet net negooglinusi spesiu-pacia Aiste Pilvelyte laugh.gif

Taip:
https://www.youtube....h?v=By4qG6TDZz0

Isklausiau ir pavargau.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 16:45)
Ne Julija ji buvo? Ritčik, kur Mamontavas protegavo g.gif



a, dabar ir aš prisiminiau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
kažkaip Ritčik pavarde ji man labiau įstrigusi blush2.gif


QUOTE(lietinga @ 2016 03 15, 16:51)
Jau neatsimenu ka jie ten nustume,bet net negooglinusi spesiu-pacia Aiste Pilvelyte laugh.gif



aham biggrin.gif drinks_cheers.gif

Vat jau toji nustumta Pilvelytės daina tai man žiaaaauriai nepatiko blush2.gif

O Inculto, tegul aš ir iš mažumos gal biggrin.gif , man patiko smile.gif Muzika smile.gif Apart jų tų triusikų (tie tai jau nelabai cool.gif )
Atsakyti
http://www.15min.lt/...aras-124-596257
Atsakyti
R.Zilnys: Manau, kad visi šeši finalą pasiekę atlikėjai turėjo lygias galimybes nugalėti atrankoje ir išvykti į Stokholmą. Nemanau, kad reikia klausti, ko pritrūko vienam ar kitam atlikėjui iki pergalės, reikėtų klausti, kuo pranašesnis buvo atrankos nugalėtojas.

Donatas finale sugebėjo parodyti patį geriausią pasirodymą. Kitiems atlikėjams, mano nuomone, nepavyko to padaryti. Net keletas iš jų prieš dvi ar tris savaites parodė geriausius savo pasirodymo variantus, bet susiklostė taip, kad finale jie neatrodė taip gerai. Man buvo visiškai aišku, kad Donatas finalo vakarą „nupūtė“ visus kitus. Manau, kad tai – repeticijų ir nuoseklaus darbo rezultatas.



Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 03 15, 17:04)

vorė maldininkė biggrin.gif

Sakoma, kad iki tokių dainų kaip Aistės ar panašių atlikėjų, reikia priaugti savo viduje smile.gif Aš skaitau, kad aš priaugau, nes manęs nebeerzina, galiu jau paklausyt ir įvertint vokalą, muzikalumą ir pan., nepaisant to, kad mano grojaraštyje nieko panašaus nėra ir galbūt niekada nebus, bet tikrai nebeerzina. Tai va, mergiotės, aukit, nesibadziokit ax.gif
Atsakyti
Kalbant ar Donatas sexy ar ne. Vyriskas ar ne. Tai manau kiekvienai savaip. Man pvz, patinka saldus vyrukai, visad patiko, tai patinka ir Donatas. Per finala, kai rode pacioj dainos pradzioj stambiu planu jo veida, tai mane paveike tas jo zvilgsnis, net sau pagalvojau " na koks tu vistik fainas" blush2.gif Suvirpino sirdi truputi. ax.gif O kad jaunai atrodo tai manau tik pliusas. As pati tokia, nors jau ilipau i ketvira desimti, dar daug kas mane laiko vos ne paaugle. smile.gif

Va sitoj foto tai man jis tikrai sexy. Norom nenorom mintys garbanotis pradeda. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 15, 17:24)
Va sitoj foto tai man jis tikrai sexy. Norom nenorom mintys garbanotis pradeda.  blush2.gif

O man čia viena jo baisiausių matytų fotkių. Toks patempta lūpa teliokas, dirbtinai laužiantis sexo standartą blush2.gif biggrin.gif Sorry, bet tikrai taip matau, ne specialiai rašau blush2.gif Man tikrai jau gražesnis diedas, panašesnis į žvėrį nei tokios iškrypėliškos pozos ax.gif
Atsakyti
Gruzija paklausiau, nepatiko kolkas
(jei apie sita raset kad grazi)
____________________________
nzn, gal lietuvoj talentu nera g.gif

Atsakyti
Pažiūrėkite, statymuose Bulgarija jau aplenkė Lietuvą, dar ryte Lietuva buvo 24 vietoje, o dabar jau 25.
http://eurovisionwor...odds=eurovision
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 03 15, 17:04)

lotuliukas.gif aa, dabar viskas aišku, kodėl atranka pavirtusi į nakties košmarą ar kreivų veidrodžių karalystę, taigi, nacionalinės atrankos prodiuseris Lauras Lučiūnas yra pasižymėjęs idiotizmu fool.gif , kai praėjusių metų Eurovizijos antros vietos prizininkei skyrė pačią paskutinę vietą. Dėl to ir kompanija surinkta "graži", toks tokį traukia: viena su akivaizdžiomis psichinėmis problemomis, kiti du jaunesni taip pat matosi, kad turi psichinių problemų.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 18:27)
O man čia viena jo baisiausių matytų fotkių. Toks patempta lūpa teliokas, dirbtinai laužiantis sexo standartą blush2.gif  biggrin.gif Sorry, bet tikrai taip matau, ne specialiai rašau blush2.gif Man tikrai jau gražesnis diedas, panašesnis į žvėrį nei tokios iškrypėliškos pozos ax.gif

Kaip sakoma skonis daugu neturi. Ir nera jokio standarto. Kiekvienai savaip mirksiukas.gif Ir nieko cia nepadarysi.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 17:56)
Pažiūrėkite, statymuose Bulgarija jau aplenkė Lietuvą, dar ryte Lietuva buvo 24 vietoje, o dabar jau 25.
http://eurovisionwor...odds=eurovision

O tai statymai kada nors sutapo su užimta vieta? Truputi plačiau parašykit kas ten per skaičiai, nes matau kuo mažesnis skaičius, tuo geresnė vieta.
Atsakyti