Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 15:10)
bet tame ir graudumas viso lt atstovavimo, su retomis poros metų išimtimis. Patyus susibalsuojam, patys patenkinti, ir dar gale pasakom: ai, visai gera vieta, pora šalių buvo dar žemiau doh.gif  lotuliukas.gif
Dėl to į euroviziją ėmiau žiūrėti kaip į fun konkursą, kuriame visas smagumas crazy pokalbiai, vyrų,moterų dalybos ir keli perliukai, kuriuos pavyksta atrasti ir paįvairinti savo grojaraštį eu dainomis, ne vien iš usa. Bei giliai vienodai man pasidarė lt pasirodymai, nes kol nėra kažkokio projekto ar unikumo kiap lt united ar realūs perlai, tol nematau ko čia ir draskytis, tikėtis kažko g.gif

Jei visos vietos butu tik del savu balsavimo, tai stabiliai ta pacia vieta ir uzimtume. Dabar kartais iseinam i finala, kartais - ne. Ta lemia ar balsuoja kitu saliu pilieciai, ar ne. smile.gif
Atsakyti
Interviu su D. Montvydu ir M. Tyla Info TV laidoje:
http://www.alfa.lt/s...na-is-ruosimosi
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 14:17)
Kad jam iki saldaus berniuko toli (vėl koks skirtingas matymas smile.gif ) nebent jei žiūrėsime labai senas jo foto. O dabar jis tokio ištysėliško, gruboko veido http://g4.dcdn.lt/im...as-70030444.jpg tik ta šneka, maniera, elgesys ir pats balsas nesueina su jo veidu, dėl to jis glumina g.gif

Papildyta:

PATINKA. Tik aš jau nebespėju vardyti kas manm patinka doh.gif  biggrin.gif

Man jis irgi visai nesaldus iš veido drinks_cheers.gif Šukuosena ir stilius gal tik saldūs.

drinks_cheers.gif Patinka daug kas. Skaitau, kad stiprūs šie metai Eurovizijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 15 kovo 2016 - 15:30
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 15:18)
Rusai geras dainas ir balsus siunčia, pasižymi originalumu, žinoma, ne visada, dainininkai geri, talentingi, štai ir visa jų aukštų vietų paslaptis:
2012 m. 2 vieta, Buranovskiye Babushki, labai originalu, ir nepasakysi, kad prastai dainuoja. Jau įsivaizduoju, kaip Lietuvos atrankoje Ibelhauptaitė komentuotų, o Jazzu paniekinamai vaipytųsi, norėdamos, kad babulkos nelaimėtų, ir kad laimėtų Erika arba Donatas, jaučiu, kad būtų dar baisiau negu Pilvelytės, kaip konkurentės, naikinimas.

Dainavo labai, labai prastai.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 15, 15:20)
drinks_cheers.gif
Nors nėra gal man taip, kad visai vienodai Lietuvos pasirodymai. Vistiek palaikysiu LT kaip visada ax.gif  Šiais metais Donatui prognozuočiau gal kokią 12 vietą g.gif

Na taip, malonu, kai Lietuva finale ir visa kita, bet vėlgi, jei išties daug gerų dainų tais metais, tai gali net pyktelėti, kad išstūmia kokį nors gerą atlikėją kokie pigūs mūsiškių triukai ir saviškių balsai. Pvz. pernai taip buvo išstumti čekai ar baltarusiai dėl kažkokių ten gėjų pamaloninimų. Fui.
Šiemet jei jam pasiseks, tai tik dėl sutapimo, kad gana prasti metai, pilna blankių dainų, konkurencijos stoka ir nesinaigiančios lietuvių emigracijos. Šiemet manau ir kokia Vilija praeitų, nes būtų kažkas unikalaus tarp to minoriškumo ir graudumo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 03 15, 15:23)
Jei visos vietos butu tik del savu balsavimo, tai stabiliai ta pacia vieta ir uzimtume. Dabar kartais iseinam i finala, kartais - ne. Ta lemia ar balsuoja kitu saliu pilieciai, ar ne.  smile.gif

Nesutinku. Kai kurių ir patys saviškiai visiškai nevirškina ir nepalaiko. Pvz. Aivaro, Vilijos, Julijos, kas ten dar neišėjo?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 03 15, 16:30)
Dainavo labai, labai prastai.

drinks_cheers.gif ,dar atsimenu kaip t.A.T.u. siuntė,ir kaip jos visą dainą,nuo pradžios iki galo pro šalį pjovė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 15, 14:57)
Tai jo jo, lekstumas savo ruoztu, bet kad butu itin nekokybiskas atlikimas, kaip Azerbaidzano, - niekas taip nesifiksavo. Gal Conchita suda sumale dar.


na kur gi ? biggrin.gif
Conchita buvo gerai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 15:10)
Dėl to į euroviziją ėmiau žiūrėti kaip į fun konkursą, kuriame visas smagumas crazy pokalbiai, vyrų,moterų dalybos ir keli perliukai, kuriuos pavyksta atrasti ir paįvairinti savo grojaraštį eu dainomis, ne vien iš usa.



aš irgi gal kažkaip panašiai žiūriu smile.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

nei aš ten labai tikiuosi tos didžiosios pergalės, nei man jos mirtinai reikia smile.gif blush2.gif blush2.gif
tokia visiškai nekovotojiška pozicija biggrin.gif blush2.gif blush2.gif

žymiai svarbiau man, kad būtų malonu žiūrėti (ir klausyt gražu), o ne kokios tai mistinės vietos.
vietos visgi svarbiau sporte, o ne muzikoje.
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 15, 15:11)
aš turėjau omeny tą saldumą bendrąja prasme, ne bruožus tongue.gif Nu dabar man jis toks biškį byberiškas pasidaręs.


elgesiu, požiūriu, savęs pateikimu? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 15:18)

2012 m. 2 vieta, Buranovskiye Babushki, labai originalu, ir nepasakysi, kad prastai dainuoja. Jau įsivaizduoju, kaip Lietuvos atrankoje Ibelhauptaitė komentuotų, o Jazzu paniekinamai vaipytųsi, norėdamos, kad babulkos nelaimėtų, ir kad laimėtų Erika arba Donatas, jaučiu, kad būtų dar baisiau negu Pilvelytės, kaip konkurentės, naikinimas.
https://www.youtube....h?v=BgUstrmJzyc



2015 m. 2 vieta, Gagarina, tai visas spektaklis, ne tik scenoje, bet ir už jos ribų, beprotiškas jausmingumas, labai geras vaizdas, turiu galvoje suknelę ir pati atlikėja dailutė, kad vokalas jau mažai kam rūpėjo, buvo labai arti prie pirmos vietos, bet politika sutrukdė užimti pirmą vietą
https://www.youtube....h?v=GVJW9ImpiWc



man tik šitie du patiko smile.gif

Babuškos tai dėl idėjos, prikolo biggrin.gif ir šiaip meilai nuteikė tos nuoširdžios senučiukės biggrin.gif

O Polinos daina visai patiko (nors Rūtos visai nepatinka). Ir jinai pati charizmatiška labai , trapi tokia pasirodė.

Nors šiaip jau rusiškos muzikos aš net labai nemėgstu blush2.gif blush2.gif ir visiškai jos nesiklausau
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 15, 15:20)
drinks_cheers.gif
Nors nėra gal man taip, kad visai vienodai Lietuvos pasirodymai. Vistiek palaikysiu LT kaip visada ax.gif  Šiais metais Donatui prognozuočiau gal kokią 12 vietą g.gif



palaikyt, ką bekalbėtumėm, kiek kritikos bežarstytumėm, turbūt visos palaikysim mirksiukas.gif
na bent už save kalbu.

tik tiek, kad man tas palaikymas savaime ateis jau pačio konkurso metu. Dabar tai labai neutraliai žiūriu ir visiškai neimu į galvą.

beje, jo atveju visiškai pasitikiu komanda, kuri stipri. tai jau maksimumą matyt ir išspaus. kokį galima išspausti iš tos dainos.

palaikymo , sakyčiau, gal labiau reikia drąsesniems, kurie eina kaip neformatas g.gif
ir kurie neturi stiprių užnugarių, viską turi pasidaryti (ir pinigėlius susirinkti ) patys.

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 15:32)


Nesutinku. Kai kurių ir patys saviškiai visiškai nevirškina ir nepalaiko. Pvz. Aivaro, Vilijos, Julijos, kas ten dar neišėjo?


kokios dar Julijos? blush2.gif blush2.gif

Taip, ypatingai Vilijos, Sašenko prieš konkursą (paskui gal jau aprimo, nepamenu g.gif ). Aivaro kas be ko.
Dar Inculto berods keikė, ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 15 kovo 2016 - 16:11
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 15, 14:36)
bet tai čia jums Pilvelytė ir jos daina atrodo kone pačios geriausios pasaulyje ir vertos laimėti  doh.gif  o kitiems deja ne.

man ši daina iš 6-ių buvo tik 4-oje pozicijoje. Absoliučiai niekas, jokia išorinė nuomonė ir jokie skandalai to neįtakojo. Su laiku atsirinkau dainas, kurios traukia ir kurių norisi klausytis (ką ir dabar darau).

Kitiems turbūt irgi (jei jau taip nubalsavo).

nors jūs turbūt provokuojat su tais verkimais,kad Aistė nelaimėjo, kol tik bus į tai atkreipiančių dėmesį  biggrin.gif

Taip ir yra. mirksiukas.gif As ta seniai supratau tai stengiuosi nebereaguoti i Anakures provokacijas nors labai knieti. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 15:37)
O Europa jau nenori klausyti tokių dainų, kaip Montvydo.

Oho koks pareiskimas! laugh.gif Anakure kalba uz visa europa. Ar ne per daug apziojote. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 15, 16:22)
kokios dar Julijos?  blush2.gif  blush2.gif

O man Julija labai patiko: ir pati daina, ir jos balso skambesys, ir scenos apipavìdalinimas.
https://www.youtube....h?v=MJ7dWASqRN8
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 15, 16:22)
kokios dar Julijos?  blush2.gif  blush2.gif

Taip, ypatingai Vilijos, Sašenko prieš konkursą (paskui gal jau aprimo, nepamenu g.gif ). Aivaro kas be ko.
Dar Inculto berods keikė, ne?

Ne Julija ji buvo? Ritčik, kur Mamontavas protegavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 15, 16:22)
Dar Inculto berods keikė, ne?

Kaip nekeiks, jeigu nustūmė gerą balsą ir gražią dainą.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 17:47)
Kaip nekeiks, jeigu nustūmė gerą balsą ir gražią dainą.

Jau neatsimenu ka jie ten nustume,bet net negooglinusi spesiu-pacia Aiste Pilvelyte laugh.gif
Atsakyti