Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

QUOTE(Violetisimo @ 2016 03 15, 14:37)
Na, kokiu svedu tikrai nera visam pasauly issibarste, o laimi kazkaip. Smagu butu objektyvumas, zinoma, bet nu niekaip negaliu but nesaliska LTklausimu schmoll.gif  blush2.gif

Neobjektyvumo visada yra, bet norint laimeti pirma vieta neuztenka gauti balu tik is keliu kaimyniu. Balus turi duoti labai daug saliu. Manau, kad pirmos vietos laimetojas visada turi gera daina ir gerai dainuoja. Ne visi laimetojai buvo mano favoritai, bet ju pasirodymai buvo kokybiski ir sito nepaneigsi.
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 14:37)
O Europa jau nenori klausyti tokių dainų, kaip Montvydo.

Nu pamatysim 4u.gif . Jusu nuomone neatstovauja visos Europos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 03 15, 15:41)
Neobjektyvumo visada yra, bet norint laimeti pirma vieta neuztenka gauti balu tik is keliu kaimyniu. Balus turi duoti labai daug saliu. Manau, kad pirmos vietos laimetojas visada turi gera daina ir gerai dainuoja. Ne visi laimetojai buvo mano favoritai, bet ju pasirodymai buvo kokybiski ir sito nepaneigsi.

Is principo su viskuo sutinku. Kokybe nepasizymejo Azerbaidzano atstovai-laimetojai. O kitais atvejais viskas ok.
Kol kas kitu saliu girdejau tik recap'us, ir tai - tik musiskio pusfinalio. Ale ne vienas nesuvirpino dusios. Perklausysiu, gaudysiu virpesius biggrin.gif Viena, ka pastebejau, kad nemazai lyriskai nusiteikusiu merginu smile.gif
Is Donato visai nemazai tikiuosi. Geriausia butu, kad jo daina leistu kitu saliu radijo stotys, taip geriausiai stringa atmintyje.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 03 15, 15:43)
Neobjektyvumo visada yra, bet norint laimeti pirma vieta neuztenka gauti balu tik is keliu kaimyniu. Balus turi duoti labai daug saliu. Manau, kad pirmos vietos laimetojas visada turi gera daina ir gerai dainuoja. Ne visi laimetojai buvo mano favoritai, bet ju pasirodymai buvo kokybiski ir sito nepaneigsi.
Papildyta:

Nu pamatysim  4u.gif . Jusu nuomone neatstovauja visos Europos.  smile.gif

drinks_cheers.gif cia tie "saliski balsai", tai tik per kokia 1-2 vietas pakilti, pergales su tuo neisplesi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 15, 15:47)
Is principo su viskuo sutinku. Kokybe nepasizymejo Azerbaidzano atstovai-laimetojai. O kitais atvejais viskas ok.
Kol kas kitu saliu girdejau tik recap'us, ir tai - tik musiskio pusfinalio. Ale ne vienas nesuvirpino dusios. Perklausysiu, gaudysiu virpesius  biggrin.gif Viena, ka pastebejau, kad nemazai lyriskai nusiteikusiu merginu smile.gif
Is Donato visai nemazai tikiuosi. Geriausia butu, kad jo daina leistu kitu saliu radijo stotys, taip geriausiai stringa atmintyje.

Man dar Danijos kazkokia leksta tralialiuska istrigo ir Vokietijos Lena, kaip visiskai nevertos pergales dainos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2016 03 15, 14:52)
drinks_cheers.gif  cia tie "saliski balsai", tai tik per kokia 1-2 vietas pakilti, pergales su tuo neisplesi biggrin.gif
Papildyta:

Man dar Danijos kazkokia leksta tralialiuska istrigo ir Vokietijos Lena, kaip visiskai nevertos pergales dainos biggrin.gif

Tai pakelsim Donata bent tom keliom vietom biggrin.gif .
Dane laimejo, kai nebuvo visiskai kitu lyderiu, bent jau mano nuomone.
O Lenos daina man labai patiko, bet ne del isskirtinio balso, o del spinduliuojamo paauglisko naivumo biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2016 03 15, 15:52)
Man dar Danijos kazkokia leksta tralialiuska istrigo ir Vokietijos Lena, kaip visiskai nevertos pergales dainos biggrin.gif

Tai jo jo, lekstumas savo ruoztu, bet kad butu itin nekokybiskas atlikimas, kaip Azerbaidzano, - niekas taip nesifiksavo. Gal Conchita suda sumale dar.
Atsakyti
2001 - 2002 metų Lietuvos EV atrankos. Turint laiko ir noro smile.gif Panaršius yra ir vėlesnių metų
https://www.youtube....h?v=4pQTt4WwTl8
https://www.youtube....h?v=nFH6nCltEP4
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 03 15, 14:57)
Tai pakelsim Donata bent tom keliom vietom  biggrin.gif .
Dane laimejo, kai nebuvo visiskai kitu lyderiu, bent jau mano nuomone.
O Lenos daina man labai patiko, bet ne del isskirtinio balso, o del spinduliuojamo paauglisko naivumo  biggrin.gif .

bet tame ir graudumas viso lt atstovavimo, su retomis poros metų išimtimis. Patyus susibalsuojam, patys patenkinti, ir dar gale pasakom: ai, visai gera vieta, pora šalių buvo dar žemiau doh.gif lotuliukas.gif
Dėl to į euroviziją ėmiau žiūrėti kaip į fun konkursą, kuriame visas smagumas crazy pokalbiai, vyrų,moterų dalybos ir keli perliukai, kuriuos pavyksta atrasti ir paįvairinti savo grojaraštį eu dainomis, ne vien iš usa. Bei giliai vienodai man pasidarė lt pasirodymai, nes kol nėra kažkokio projekto ar unikumo kiap lt united ar realūs perlai, tol nematau ko čia ir draskytis, tikėtis kažko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 15:17)
Kad jam iki saldaus berniuko toli (vėl koks skirtingas matymas smile.gif ) nebent jei žiūrėsime labai senas jo foto. O dabar jis tokio ištysėliško, gruboko veido http://g4.dcdn.lt/im...as-70030444.jpg tik ta šneka, maniera, elgesys ir pats balsas nesueina su jo veidu, dėl to jis glumina g.gif

aš turėjau omeny tą saldumą bendrąja prasme, ne bruožus tongue.gif Nu dabar man jis toks biškį byberiškas pasidaręs.
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 15, 14:57)
Tai jo jo, lekstumas savo ruoztu, bet kad butu itin nekokybiskas atlikimas, kaip Azerbaidzano, - niekas taip nesifiksavo. Gal Conchita suda sumale dar.

kurgi ne lotuliukas.gif klausa matyt buvo pabėgusi tom dienom pas pačią biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 15:17)
PATINKA. Tik aš jau nebespėju vardyti kas manm patinka doh.gif  biggrin.gif

Bet prognozės jiems laabai silpnos. O gaila.. Vis kažkas įdomesnio EV scenoj.

Pažiūrėjau kaip reikalai su itale. Tai, pasirodo, įeina į dešimtuką pagal prognozes. Nors tos prognozės, tai irgi toks kintantis dalykas.

Įdomu ar yra prognozuotojų puslapis, kuris tiksliausiai visada nuspėja vietas? Jei kas žinot, mestelkit nuorodą, plyz smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 14:08)
na bet jei visi tokie bus, o kaip žinia, europiečiai linkę išsibarstyti po kitas šalis, tai ir laiminės Rusija ar pastoviai bus arčiausiai laimėjimo, nes jų turbūt daugiausia visur. Ir ko po to piktintis visokiomis Polinomis? Būtų šaunu, jei žmonėse vieną dieną atgimtų objektyvumas smile.gif Pasvajojau biggrin.gif

Rusai geras dainas ir balsus siunčia, pasižymi originalumu, žinoma, ne visada, dainininkai geri, talentingi, štai ir visa jų aukštų vietų paslaptis:
2012 m. 2 vieta, Buranovskiye Babushki, labai originalu, ir nepasakysi, kad prastai dainuoja. Jau įsivaizduoju, kaip Lietuvos atrankoje Ibelhauptaitė komentuotų, o Jazzu paniekinamai vaipytųsi, norėdamos, kad babulkos nelaimėtų, ir kad laimėtų Erika arba Donatas, jaučiu, kad būtų dar baisiau negu Pilvelytės, kaip konkurentės, naikinimas.
https://www.youtube....h?v=BgUstrmJzyc

2013 m. 5 vieta, Rusijos “Golos” dalyvė Dina Garipova, geras balsas, bet man daina nuobodi.
https://www.youtube....h?v=wHNwk3Oez8U

2014 m. 7 vieta, seserys Tolmačiovos, įdomus pasirodymas, daina tai šiaip sau.
https://www.youtube....h?v=BCNN1JAgWqk

2015 m. 2 vieta, Gagarina, tai visas spektaklis, ne tik scenoje, bet ir už jos ribų, beprotiškas jausmingumas, labai geras vaizdas, turiu galvoje suknelę ir pati atlikėja dailutė, kad vokalas jau mažai kam rūpėjo, buvo labai arti prie pirmos vietos, bet politika sutrukdė užimti pirmą vietą
https://www.youtube....h?v=GVJW9ImpiWc
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 16:10)
Dėl to į euroviziją ėmiau žiūrėti kaip į fun konkursą, kuriame visas smagumas crazy pokalbiai, vyrų,moterų dalybos ir keli perliukai, kuriuos pavyksta atrasti ir paįvairinti savo grojaraštį eu dainomis, ne vien iš usa. Bei giliai vienodai man pasidarė lt pasirodymai, nes kol nėra kažkokio projekto ar unikumo kiap lt united ar realūs perlai, tol nematau ko čia ir draskytis, tikėtis kažko g.gif

drinks_cheers.gif
Nors nėra gal man taip, kad visai vienodai Lietuvos pasirodymai. Vistiek palaikysiu LT kaip visada ax.gif Šiais metais Donatui prognozuočiau gal kokią 12 vietą g.gif
Atsakyti