Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 14:28)
Balsą pakelia tik kažkur nuo 0.53 min, ir tai ne vienodai su intarpais, su nuleidimais. Buvo paskleistas visiškas išsigalvojimas dėl Pilvelytės dainavimo. Štai dėl to balso Eurovizijos žiūrovas ir būtų balsavęs
https://www.youtube....h?v=C5XIU7ubCro

Enough said cool.gif
Nei jus zinot, kas ir kaip butu balsave, nei garantuokit. Taip, Aiste balsa turi, bet ji naudoja neteisingai. Ir kiek pamenu jos pasirodymus EV atrankose, kazkodel rekdavo. Siemet dar ir papildydama grimasomis. Jus vienintele man zinoma (net ir virtualiai), kuriai tai PATINKA.
Atsakyti
Džyzus, Pilvelytė Pilvelytė Pilvelytė wacko.gif

Sveikinu Donatą. Nu ne mano jis skonio, ne mano muzika ir visa kita ne mano, bet šiaip ramu dėl jo pasirodymo EV - aišku, kad išspaus maksimumą ir nepasimes užlipęs ant scenos.

Paklausiau beveik visus pasirodymus (pirmą kartą čia aš taip biggrin.gif ), dedu pliusą ties Ukrainos mergina kol kas.

Tuktuk, respektas už 4 vietą gruzinams aciuks.gif Nepamiršiu didis.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 15 kovo 2016 - 13:46
QUOTE(Ūla @ 2016 03 15, 14:41)
Sveikinu Donatą. Nu ne mano jis skonio, ne mano muzika ir visa kita ne mano, bet šiaip ramu dėl jo pasirodymo EV - aišku, kad išspaus maksimumą ir nepasimes užlipęs ant scenos.
--
Paklausiau beveik visus pasirodymus (pirmą kartą čia aš taip  biggrin.gif ), dedu pliusą ties Ukrainos mergina kol kas.
--
Tuktuk, respektas už 4 vietą gruzinams  aciuks.gif

šiaip tikrai drinks_cheers.gif
---
Ukraina man kol kas dar stipriai neprilipo, bet labai gali būt, kad dar po kokio pasiklausymo prilips.
--
biggrin.gif Pastebėjau, kad mūsų favoritai dažnai sutampa. Aš gruzinus gal net į 3 statyčiau. Dar neapsisprendžiu dėl jų ir italės. Žodžiu, 3-4 vietą man jie dalinasi.

Bet man tikrai keista, kaip čia taip niekam Gruzija nepatinka. Ir ne tik čia forume, bet apskritai. Man tai mistika g.gif Nors nemažiau keista man ir dėl italės. Net įdomu ką jai reitingai prognozuoja(kiba irgi dugną doh.gif ) Reiks eit pažiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 15, 13:47)


Bet man tikrai keista, kaip čia taip niekam Gruzija nepatinka. Ir ne tik čia forume, bet apskritai.


aš dar neklausiau jų biggrin.gif blush2.gif

kaip ir didžiosios daugumos kitų smile.gif blush2.gif

na gerai, dabar smalsumo dėlei kaip tik ir įsijungsiu smile.gif
Papildyta:


Verdiktas paklausius gruzinus:

čia tas roko požanris, kuris manęs nejaudina smile.gif blush2.gif blush2.gif

Žiūriu neutraliai. Įdomi dainelė , bet kabinti visgi nekabina.


nes pati renkuosi melodingą roką/metalą.
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2016 03 15, 12:56)
Todel, kad esu per daug patriotiska ir subjektyvi EV klausimu biggrin.gif

na bet jei visi tokie bus, o kaip žinia, europiečiai linkę išsibarstyti po kitas šalis, tai ir laiminės Rusija ar pastoviai bus arčiausiai laimėjimo, nes jų turbūt daugiausia visur. Ir ko po to piktintis visokiomis Polinomis? Būtų šaunu, jei žmonėse vieną dieną atgimtų objektyvumas smile.gif Pasvajojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 13:52)
Pilvelytei mintyse prognozavau 2-5 vietą Eurovizijos finale, o sėkmingu atveju net ir pirmą.

blink.gif blink.gif blink.gif



_________________

Gruzijos reiks paklausyt
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 15, 13:19)
Man jis irgi neatrodo sexy, nes man niekada nepatiko tokio tipo saldūs berniukai biggrin.gif Vyras turi būt su cinkeliu cool.gif Man San Marino dziedas labiau sexy negu Doncė biggrin.gif Tik kad anas kažkodėl vos pakruta scenoj doh.gif

Kad jam iki saldaus berniuko toli (vėl koks skirtingas matymas smile.gif ) nebent jei žiūrėsime labai senas jo foto. O dabar jis tokio ištysėliško, gruboko veido http://g4.dcdn.lt/im...as-70030444.jpg tik ta šneka, maniera, elgesys ir pats balsas nesueina su jo veidu, dėl to jis glumina g.gif

Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 15, 13:47)
Bet man tikrai keista, kaip čia taip niekam Gruzija nepatinka. Ir ne tik čia forume, bet apskritai. Man tai mistika g.gif Nors nemažiau keista man ir dėl italės. Net įdomu ką jai reitingai prognozuoja(kiba irgi dugną doh.gif ) Reiks eit pažiūrėt.

PATINKA. Tik aš jau nebespėju vardyti kas manm patinka doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 13:28)
Balsą pakelia tik kažkur nuo 0.53 min, ir tai ne vienodai su intarpais, su nuleidimais. Buvo paskleistas visiškas išsigalvojimas dėl Pilvelytės dainavimo. Štai dėl to balso Eurovizijos žiūrovas ir būtų balsavęs
https://www.youtube....h?v=C5XIU7ubCro

Jau kai pakelia, tai taip ir nenuleidzia. Ir ka jus cia norite irodyti? Nu patinka jums ta daina, tai gerai, klausykite. Man nepatinka. Kaip ir daugeliui kitu, kurie uz ja nebalsavo. Visgi liko tik 4oje vietoje.

O is esmes sita daina man palieka ispudi klausant pirma karta, bet daugiau kartu as jos nenoriu klausyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 15, 13:38)
Siemet dar ir papildydama grimasomis. .

Pirmas pasirodymas buvo geras, paskui atsirado tos veido išraiškos ir man nsižiūrėjo, bet finale gerokai pasitaisė ir jau mažai buvo likę iš negerų mimikų.
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 15, 13:47)
Bet man tikrai keista, kaip čia taip niekam Gruzija nepatinka. Ir ne tik čia forume, bet apskritai. Man tai mistika g.gif Nors nemažiau keista man ir dėl italės. Net įdomu ką jai reitingai prognozuoja(kiba irgi dugną doh.gif ) Reiks eit pažiūrėt.

Pati pirmutinė buvau juos paėmusi, kažkiek sudomino jų originalumas, bet paskui kažkam perleidau, nes, kaip visuma, neįdomūs man jie.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 15:08)
na bet jei visi tokie bus, o kaip žinia, europiečiai linkę išsibarstyti po kitas šalis, tai ir laiminės Rusija ar pastoviai bus arčiausiai laimėjimo, nes jų turbūt daugiausia visur. Ir ko po to piktintis visokiomis Polinomis? Būtų šaunu, jei žmonėse vieną dieną atgimtų objektyvumas smile.gif Pasvajojau biggrin.gif

Na, kokiu svedu tikrai nera visam pasauly issibarste, o laimi kazkaip. Smagu butu objektyvumas, zinoma, bet nu niekaip negaliu but nesaliska LTklausimu schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 03 15, 14:31)
Jau kai pakelia, tai taip ir nenuleidzia. Ir ka jus cia norite irodyti? Nu patinka jums ta daina, tai gerai, klausykite. Man nepatinka. Kaip ir daugeliui kitu, kurie uz ja nebalsavo. Visgi liko tik 4oje vietoje.

O is esmes sita daina man palieka ispudi klausant pirma karta, bet daugiau kartu as jos nenoriu klausyti.  smile.gif

O Europa jau nenori klausyti tokių dainų, kaip Montvydo.
Atsakyti

ganėtinai įdomus (pirmoje pusėje) interviu :

http://tv.lrytas.lt/...731171457407001

Zilnys pasakoja apie įtampą užkulisiuose ir t.t.

Atsakyti