Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 13:06)
Kaip yra rusų posakis: girdėjo skambėjimą ir nežino kur jis (originalas- "слышал звон, да не знает, где он"). Taip ir šiuo atveju.  Tikrai yra dainos, kur nereikia rodyti balso, pavyzdžiui, romansai, dainuojant kiekvienas žodis turi būti išgyventas, ir yra dainos, kur balsas reikalingas. Būtent šioje dainoje balsas pats pagrindinis dalykas, tik dėl jo šiurpuliukai eina per kūną, o esant liūdesiui išspaudžia ašaras, todėl šioje dainoje balsą reikėjo rodyti.

Na, man atrodo, kad nereikia klykti visa laika. Jums siurpuliukai eina nuo jos dainos, o man tablete nuo migrenos reikia paimti paklausius biggrin.gif .
Atsakyti
Nu ko ne Džeimsas Bondas cool.gif
https://www.instagra...=amir_officiel_

Beje, jei kam reikia odontologo paslaugų, prOncūzas taip pat gali pagelbėt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 12:52)
Pilvelytei mintyse prognozavau 2-5 vietą Eurovizijos finale, o sėkmingu atveju net ir pirmą.



čia Švedijoje??? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif


na.... jūs laaabai drąsi blink.gif blink.gif



Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 03 15, 12:56)
Beje, kazkada skaiciau interviu su Monika Linkyte, tai ji prisipazino, kad Jazzu jai parode, jog nebutina rodyti savo balso maksimumo ties kiekviena nata. Butu gerai, kad Pilvelyte to ismoktu, nes siaip ji balsa tikrai turi ir gali labai graziai skambeti.



ne apie konkretų atvejį, tiek nesigilinau. Bet čia ir yra didžiausias menas scenoje. Ir tikrasis profesionalumas.

Muzika mėgsta spalvas ir žaismus.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 03 15, 13:10)
Na, man atrodo, kad nereikia klykti visa laika. Jums siurpuliukai eina nuo jos dainos, o man tablete nuo migrenos reikia paimti paklausius  biggrin.gif .

Matot, vis tik balsas veikia ir jus smile.gif Ir tikrai balsas buvo rodomas ne visą laiką.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 15, 12:59)
Nu Donatas man niekad neatrodė vyriškas, bet yra kam atrodo. Iš tikrųjų jis laabai jaunai atrodo, bet jam pačiam tai turbūt ne minusas - ilgiau nesudiedės biggrin.gif




man jis ne tai , kad jaunai atrodo (gal čia viskas su tuo ir tvarkoj). Bet va keistas dalykas. Lyg ir gražus, simpatiškas. Bet man jis visai neatrodo sexy g.gif

ar čia man vienai?

Žiūriu tik kaip į patrauklų teisingą paveiksliuką, ne daugiau g.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 15 kovo 2016 - 13:16
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 13:14)
Matot, vis tik balsas veikia ir jus smile.gif Ir tikrai balsas buvo rodomas ne visą laiką.

Tai zinoma, kad veikia, tik, deja, negatyviai. Jau jos Melancholia klausyti man buvo issukis, o siu metu dainoje priedainis kartojamas dar daugiau kartu. Ir kiekviena karta is sirdies uzklykia. biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 15, 13:13)
ne apie konkretų atvejį, tiek nesigilinau. Bet čia ir yra didžiausias menas scenoje. Ir tikrasis profesionalumas.
Muzika mėgsta spalvas ir žaismus.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 15, 13:11)
Nu ko ne Džeimsas Bondas cool.gif
https://www.instagra...=amir_officiel_

Beje, jei kam reikia odontologo paslaugų, prOncūzas taip pat gali pagelbėt bigsmile.gif



aha, tikrai džeimsbondiška foto biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif

man jis toks scenos džentelmenas atrodo g.gif smile.gif blush2.gif kažką tokio savyje turi.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 15, 14:16)
man jis ne tai , kad jaunai atrodo (gal čia viskas su tuo ir tvarkoj). Bet va keistas dalykas. Lyg ir gražus, simpatiškas. Bet man jis visai neatrodo sexy  g.gif

Man jis irgi neatrodo sexy, nes man niekada nepatiko tokio tipo saldūs berniukai biggrin.gif Vyras turi būt su cinkeliu cool.gif Man San Marino dziedas labiau sexy negu Doncė biggrin.gif Tik kad anas kažkodėl vos pakruta scenoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 15, 13:19)
Man jis irgi neatrodo sexy, nes man niekada nepatiko tokio tipo saldūs berniukai biggrin.gif Vyras turi būt su cinkeliu cool.gif Man San Marino dziedas labiau sexy negu Doncė biggrin.gif Tik kad anas kažkodėl vos pakruta scenoj doh.gif



tas cinkelis ir saldumas (bei skonio niuansai) tai juk labai subjektyvūs dalykai mirksiukas.gif

vienoms patinka vienokie, kitoms visai kitokie. Bruožais ir dar aibe visų kitų savybių.

čia aš konkrečiai apie tą sexy, erotizmą, kuris gali spinduliuoti scenoje (nepriklausomai nuo to, ar asmeniškai tas dainininkas su visais savo privalumais ir trūkumais patinka).


Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 15, 14:18)
man jis toks scenos džentelmenas atrodo  g.gif  smile.gif  blush2.gif  kažką tokio savyje turi.

Gal ir turi kažką tokio g.gif
Pastebėjau dar tokį dalyką, jei jis su kuo nors kitu dainuoja scenoje, tai būna toks prOncūziškai lipšnus (ar kaip čia išsireiškus biggrin.gif )
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 15, 14:21)
tas cinkelis ir saldumas (bei skonio niuansai) tai juk labai subjektyvūs dalykai  mirksiukas.gif
--
čia aš konkrečiai apie tą sexy, erotizmą, kuris gali spinduliuoti scenoje (nepriklausomai nuo to, ar asmeniškai tas dainininkas su visais savo privalumais ir trūkumais patinka).

Turėjau omeny, kad tas Doncės saldumas dabar toks Byberinio tipo pasidaręs g.gif
--

Na taip, pvz kad ir kokį Mans'ą palyginus. Tai Donatui iki jo labai toli...
Atsakyti
Balsą pakelia tik kažkur nuo 0.53 min, ir tai ne vienodai su intarpais, su nuleidimais. Buvo paskleistas visiškas išsigalvojimas dėl Pilvelytės dainavimo. Štai dėl to balso Eurovizijos žiūrovas ir būtų balsavęs
https://www.youtube....h?v=C5XIU7ubCro
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 13:28)
Balsą pakelia tik kažkur nuo 0.53 min, ir tai ne vienodai su intarpais, su nuleidimais. Buvo paskleistas visiškas išsigalvojimas dėl Pilvelytės dainavimo. Štai dėl to balso Eurovizijos žiūrovas ir būtų balsavęs
https://www.youtube....h?v=C5XIU7ubCro


bet tai čia jums Pilvelytė ir jos daina atrodo kone pačios geriausios pasaulyje ir vertos laimėti doh.gif o kitiems deja ne.

man ši daina iš 6-ių buvo tik 4-oje pozicijoje. Absoliučiai niekas, jokia išorinė nuomonė ir jokie skandalai to neįtakojo. Su laiku atsirinkau dainas, kurios traukia ir kurių norisi klausytis (ką ir dabar darau).

Kitiems turbūt irgi (jei jau taip nubalsavo).

nors jūs turbūt provokuojat su tais verkimais,kad Aistė nelaimėjo, kol tik bus į tai atkreipiančių dėmesį biggrin.gif




Atsakyti