Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 03 15, 12:09)
Apie ukrainietes daina:
"Indeed, the message behind “1944” is not subtle. In 1944 more than 230,000 Crimean Tatars were forcibly exiled from their native Crimea by the Soviet leadership and hundreds of thousands of people died, leading many to define the event as a genocide. Jamala’s grandparents were among them."

Daina svarbi jai asmeniskai, todel neveltui ir supurto klausant. Tik as toje dainoje matau ne negatyva, kaip Monteverte, o tikra skausma.  ax.gif

O tai skausmas pozityvu?
Papildyta:
QUOTE(Violetisimo @ 2016 03 15, 12:14)
drinks_cheers.gif  man labai labai jos daina. Buciau Lietuvoje, tai balsuociau, bet kadangi esu uzsieny, tai balsuosiu uz LT biggrin.gif  Patinka man Donato daina, is tikruju geriausia, kokia esam siunte. Kartu su Sasha Song rolleyes.gif

Kodėl ne už tą ir tą? ax.gif Kam eiti prieš save ir nepadalinti balsų visiems patikusiems?
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2016 03 15, 12:14)
drinks_cheers.gif  man labai labai jos daina. Buciau Lietuvoje, tai balsuociau, bet kadangi esu uzsieny, tai balsuosiu uz LT biggrin.gif  Patinka man Donato daina, is tikruju geriausia, kokia esam siunte. Kartu su Sasha Song rolleyes.gif

As irgi, jei buciau LT tai balsuociau, bet dabar reikes Donatui atiduoti balsus. Jis tikrai ju vertas, nors ir jo dainele apie tai kaip jis lauke sitos nakties ir nenesa tokios stiprios energijos, kaip ukrainietes, kuri dainuoja apie savo seneliu istremima. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 12:18)
O tai skausmas pozityvu?

Cia filosofinis klausimas. Jos skausmas man atrodo perdaug tikras, kad galeciau tai pavadinti negatyvu. Po tiek metu apie dainuoti daina apie tuos ivykius ir prisiminti savo seima atrodo labiau drasu ir nesuvaidinta, nei negatyvu.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 03 15, 12:09)
Daina svarbi jai asmeniskai, todel neveltui ir supurto klausant. Tik as toje dainoje matau ne negatyva, kaip Monteverte, o tikra skausma.  ax.gif

Pilvelytės daina išreiškiamas išsiskyrimo skausmas yra kasdieniškesnis ir daugeliui žmonių suprantamesnis nei kokie tai totorių, armėnų ir kitų tautų genocidai, nes asmeniškai patirtas ir išgyventas.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 12:35)
Pilvelytės daina išreiškiamas išsiskyrimo skausmas yra kasdieniškesnis ir daugeliui žmonių suprantamesnis nei kokie tai totorių, armėnų ir kitų tautų genocidai, nes asmeniškai patirtas ir išgyventas.

na as asmeniskai nesijauciu isgyvenus to, ka Pilvelyte norejo parodyti. Ir man nepatinka jos dainavimo maniera, nes ji visa daina rekia. Bet koks pasirodymas ant scenos turi buti dinamiskas, cia galioja tiek dainavimui, tiek teatrui ir sokiui. Negalima ateiti ir isklykti visos dainos ties kiekviena nata, nes paskausta galva ir pasidaro neidomu. As nesu dainininke bet grojau pianinu, tai mus visada moke, kad turi buti muzikoje ejimas i kulminacija - crescendo ir negalima viso kurinio atlikti is visu jegu dauzant klavisus. Pilvelyte dauze visa laika. Ankstesnese jos dainose irgi ta pati pastebejau.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 12:54)
objektyviai įvertintumėte, tarsi pirmą kartą kažkur per radiją išgirstumėt? Ar jau tikrai taip patiktų? g.gif

Vat man baigiant tai rašyti, kai praskambėjo latvis, įsijungė automatiškai per youtube prancūzas. Tai jetus, visiškai kitas lygis, nors iš esmės jis ten irgi kažin ko nedemonstruoja balsiškai, bet jis liejasi su muzika, jis užtikrintai dainuoja, na nemoku tiesiog išaiškinti, bet man kaip diena nuo nakties skiriasi, nors neturiu prancūziškų šaknų,m nesvaigtu dėl prancūzo ir t.t. smile.gif

Nors ir ne man klausimas, bet ir aš galiu atsakyt biggrin.gif
Prancūzas ir latvis mano du favoritai(žiūriu net ir tame reitinge abu šalia). Pirmą kartą išgirdus Latvijos dainą, man ji iš karto prilipo(mintyse pagalvojau, kad latviukas pralenks bet kurį mūsiškį šiais metais, kurį beišrinktume). Ir, kaip matom, pagal reitingus jis tikrai aukštai bigsmile.gif
O šiaip tai rancūzas mano reitinge pirmoj vietoj, latvis - antroj. O pvz Gruzija pagal reitingus visai pačiam dugne, o aš juos statyčiau į 4 vietą. 3 man Italija.

Ir visiškai sutinku, kad tame pusfinalyje Donatas ir Latvis bus konkurentai. Nors latvio daina man gerokai labiau patinka, kažkokia įdomesnė, su cinkeliu. Bet tokios muzikos nemylėtojams ji nepatiks, nes ji gana specifinė tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 15 kovo 2016 - 12:46
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 15, 12:43)
Nors ir ne man klausimas, bet ir aš galiu atsakyt biggrin.gif
Prancūzas ir latvis mano du favoritai(žiūriu net ir tame reitinge abu šalia). Pirmą kartą išgirdus Latvijos dainą, man ji iš karto prilipo(mintyse pagalvojau, kad latviukas pralenks bet kurį mūsiškį šiais metais, kurį beišrinktume). Ir, kaip matom, pagal reitingus jis tikrai aukštai bigsmile.gif
O šiaip tai rancūzas mano reitinge pirmoj vietoj, latvis - antroj. O pvz Gruzija pagal reitingus visai pačiam dugne, o aš juos statyčiau į 4 vietą. 3 man Italija.

Ir visiškai sutinku, kad tame pusfinalyje Donatas ir Latvis bus konkurentai. Nors latvio daina man gerokai labiau patinka, kažkokia įdomesnė, su cinkeliu. Bet tokios muzikos nemylėtojams ji nepatiks, nes ji gana specifinė tongue.gif

Tai tik įrodo koks pasaulis ir mūsų suvokimas margas smile.gif Gal ir gerai smile.gif
Kai kam ir Donatas labai vyriškas atrodo, vaikų nuo jo nori (užsienietė berods kažkokia rašė), o man jis pats dar toks vaikiuks, negaliu patikėt, kad jis vaiką turi, mano požiūriu netinka jam prie veido biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 03 15, 12:41)
na as asmeniskai nesijauciu isgyvenus to, ka Pilvelyte norejo parodyti. Ir man nepatinka jos dainavimo maniera, nes ji visa daina rekia. Bet koks pasirodymas ant scenos turi buti dinamiskas, cia galioja tiek dainavimui, tiek teatrui ir sokiui. Negalima ateiti ir isklykti visos dainos ties kiekviena nata, nes paskausta galva ir pasidaro neidomu. As nesu dainininke bet grojau pianinu, tai mus visada moke, kad turi buti muzikoje ejimas i kulminacija - crescendo ir negalima viso kurinio atlikti is visu jegu dauzant klavisus. Pilvelyte dauze visa laika. Ankstesnese jos dainose irgi ta pati pastebejau.

Aš taip pat, bet pastebėjau, kad tokios dainos nemažai daliai primenu jų pačių patirtis.
O dėl Pilvelytės dainavimo, tai yra Ibelauptaitės žodžiai ir jie nėra tiesa, nes pradžioje daina rami, tik po tam tikro laiko Pilvelytė parodo balsą ir tai yra originalu, ir net labai gražiai skamba. Bet deja, tai galėjo įvertinti tik Europoje, bet ne Lietuvos provincijoje. Pilvelytei mintyse prognozavau 2-5 vietą Eurovizijos finale, o sėkmingu atveju net ir pirmą.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 13:18)
O tai skausmas pozityvu?
Papildyta:

Kodėl ne už tą ir tą? ax.gif Kam eiti prieš save ir nepadalinti balsų visiems patikusiems?

Todel, kad esu per daug patriotiska ir subjektyvi EV klausimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 12:52)
Aš taip pat, bet pastebėjau, kad tokios dainos nemažai daliai primenu jų pačių patirtis.
O dėl Pilvelytės dainavimo, tai yra Ibelauptaitės žodžiai ir jie nėra tiesa, nes pradžioje daina rami, tik po tam tikro laiko Pilvelytė parodo balsą ir tai yra originalu, ir net labai gražiai skamba. Bet deja, tai galėjo įvertinti tik Europoje, bet ne Lietuvos provincijoje. Pilvelytei mintyse prognozavau 2-5 vietą Eurovizijos finale, o sėkmingu atveju net ir pirmą.

Persiprasau, tai nera jokios Dalytes zodziai, o MANO nuomone. Dar pries sita jos daina, kitose atrankose as uz ja nebalsavau butent del to klykimo. Nereikia balso rodyti visa laika. Beje, kazkada skaiciau interviu su Monika Linkyte, tai ji prisipazino, kad Jazzu jai parode, jog nebutina rodyti savo balso maksimumo ties kiekviena nata. Butu gerai, kad Pilvelyte to ismoktu, nes siaip ji balsa tikrai turi ir gali labai graziai skambeti.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 13:48)
Tai tik įrodo koks pasaulis ir mūsų suvokimas margas smile.gif Gal ir gerai smile.gif
--
Kai kam ir Donatas labai vyriškas atrodo, vaikų nuo jo nori (užsienietė berods kažkokia rašė), o man jis pats dar toks vaikiuks, negaliu patikėt, kad jis vaiką turi, mano požiūriu netinka jam prie veido biggrin.gif

Manau tame ir įdomumas drinks_cheers.gif Užtai labai sunku prognozuot rezultatus.
--
Nu Donatas man niekad neatrodė vyriškas, bet yra kam atrodo. Iš tikrųjų jis laabai jaunai atrodo, bet jam pačiam tai turbūt ne minusas - ilgiau nesudiedės biggrin.gif
Aš skaičiau komentarą, kai kažkas labai nusivylęs rašė, kad jis turi žmoną ir dar vaiką biggrin.gif Galvojo, kad jam kokie 19 tongue.gif
Ir va, galėtų jam kas nors perduot, kad nusiimtų tą vestuvinį žiedą Europai bedainuodamas, nes bus daug sudaužytų mergaičių širdžių, kai susivoks ir nieks nebebalsuos laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 03 15, 12:56)
Persiprasau, tai nera jokios Dalytes zodziai, o MANO nuomone. Dar pries sita jos daina, kitose atrankose as uz ja nebalsavau butent del to klykimo. Nereikia balso rodyti visa laika. Beje, kazkada skaiciau interviu su Monika Linkyte, tai ji prisipazino, kad Jazzu jai parode, jog nebutina rodyti savo balso maksimumo ties kiekviena nata. Butu gerai, kad Pilvelyte to ismoktu, nes siaip ji balsa tikrai turi ir gali labai graziai skambeti.

Kaip yra rusų posakis: girdėjo skambėjimą ir nežino kur jis (originalas- "слышал звон, да не знает, где он"). Taip ir šiuo atveju. Tikrai yra dainos, kur nereikia rodyti balso, pavyzdžiui, romansai, dainuojant kiekvienas žodis turi būti išgyventas, ir yra dainos, kur balsas reikalingas. Būtent šioje dainoje balsas pats pagrindinis dalykas, tik dėl jo šiurpuliukai eina per kūną, o esant liūdesiui išspaudžia ašaras, todėl šioje dainoje balsą reikėjo rodyti.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 11:54)
O kas, jei jūs pabandytumėte nežiūrėti į jį, pamiršti kaip jis atrodo, pamiršti savo meilę braliukams, kaimynams, latviukams ir objektyviai įvertintumėte, tarsi pirmą kartą kažkur per radiją išgirstumėt? Ar jau tikrai taip patiktų? g.gif




absoliučiai ir 1000 proc.

aš juk tos dainos pastoviai klausausi (iš youtube, bet neįkišus galvos į vaizdus).

visiškai dzin, kaip jis atrodo, jei gerai dainuoja.

o latviškos šaknys tikrai ne prie ko, juk labiau pajuokavau biggrin.gif Lietuvių ne visos dainos patinka, tai negi aš visas latviškas dar mėgti pradėsiu biggrin.gif Logikos jokios mirksiukas.gif


Beje, daina patiko nuo pat pirmųjų akordų, labai labai retai man taip ir būna.

Skonio subtilumai. Ne visi mėgsta vienodą muziką, ne visi turi ir vienodai suprast mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 15, 12:43)

Ir visiškai sutinku, kad tame pusfinalyje Donatas ir Latvis bus konkurentai. Nors latvio daina man gerokai labiau patinka, kažkokia įdomesnė, su cinkeliu. Bet tokios muzikos nemylėtojams ji nepatiks, nes ji gana specifinė tongue.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 15 kovo 2016 - 13:07