Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

o aš Ukrainos dainą pačią pirmą paklausiau iš visų šiemet,ir man taip ji patiko. Gal irgi supurtė,bet teigiama prasme smile.gif
Atsakyti
Paklausiau visų, tai imu latvį jei dar laisvas lotuliukas.gif patiko man jo charizma ir kažkuo jis man Donatą primena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 11:03)
tokie būna jau paimti dar net neparodyti, dar net negimę, o jau paimti kaip sakoma biggrin.gif


QUOTE(Salt @ 2016 03 15, 12:12)
Paklausiau visų, tai imu latvį jei dar laisvas  lotuliukas.gif patiko man jo charizma ir kažkuo jis man Donatą primena lotuliukas.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 09:03)
Negąsdinkit, aš taip kovojau dėl savo Montenegro verysad.gif

Man taip pat labai keista, kad Montenegro taip toli. Na, bet užtat Kipras prie pirmųjų ir tikrai jų daina gera, ir gali būti dar aukščiau nei prognozuoja.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 10:32)
Man taip pat labai keista, kad Montenegro taip toli. Na, bet užtat Kipras prie pirmųjų ir tikrai jų daina gera, ir gali būti dar aukščiau nei prognozuoja.

Daina nereali, toks teigiamas vaibas nuo jos eina, taip jo tokio reikia dabar Europoje...
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 03:41)
O vietoje australės galėjo būti Pilvelytė, deja  verysad.gif
http://www.kompravda...6503.5/3372398/

Gal ir galėjo. O gal ir ne, jei vis tik iš jų dviejų labiau patiktų australė.

Ukrainos daina tai tokia antro įspūdžio. Pirmą kartą klausant irgi nepatiko, o antrą - jau visai kitas reikalas. Užkabino.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 09:03)

Gal ne tai dainai geras tada ax.gif Man irgi jokių aukštumų tas vokalas neneša toje dainoje g.gif




kitų latviuko dainų nesu klausiusi.

Bet kalbant apie šitą. O tai ką gi dar geresnio vokaline prasme galima joje pademonstruoti? g.gif Klykauti juk nepradės, ne ta daina.

Mano nuomone, atlikimas idealus. Ir labai muzikalus. Bei pats tembras su savo visomis spalvomis labai gražus (ypač kimtelėjimu, kuriam aš esu labai jau neatspari biggrin.gif blush2.gif ).

Papildyta:
QUOTE(Salt @ 2016 03 15, 10:12)
Paklausiau visų, tai imu latvį jei dar laisvas  lotuliukas.gif patiko man jo charizma ir kažkuo jis man Donatą primena lotuliukas.gif



pajamtas jau senų seniausiai, nė nebesvajok biggrin.gif tongue.gif

optimistė blyn biggrin.gif doh.gif

Donato tai jis neprimena (ir ačiū Dievui smile.gif blush2.gif ).
Jei pažiūrėjus jo video ne sceninius jis labai kuklus, natūralus ir dar absoliučiai nesugadintas jokios šlovės.

Atsakyti
delfy imestas straipsnis neva kova bus taro švedijos ir rusijos
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 15, 11:14)
kitų latviuko dainų nesu klausiusi.

Bet kalbant apie šitą. O tai ką gi dar geresnio vokaline prasme galima joje pademonstruoti? g.gif  Klykauti juk nepradės, ne ta daina.

Mano nuomone, atlikimas idealus. Ir labai muzikalus. Bei pats tembras su savo visomis spalvomis labai gražus  (ypač kimtelėjimu, kuriam aš esu labai jau neatspari  biggrin.gif  blush2.gif ).

Aš ant tiek nuoširdžiai nesuprantu ką jūs tame latvio balse matote, kad net nežinau g.gif Aš suprantu, kad ta muzika labai specifinė ir gal sunku į ją įlieti savo balsą, bet kad ir kaip aš beklausyčiau, tai man daugiau į deklamavimą panašu, o priešpriedainis į parėkavimą neša per pastangas ax.gif pats priedainis gal kiek geriau, bet vėlgi, nieko aš ten jame nerandu g.gif
Aš norėčiau tikėti, kad aš objektyvi savo rašliavoje, nes aš nesvaigstu dėl jo dėl jo išvaizdos, neturiu latviškų šaknų ir pan.
O kas, jei jūs pabandytumėte nežiūrėti į jį, pamiršti kaip jis atrodo, pamiršti savo meilę braliukams, kaimynams, latviukams ir objektyviai įvertintumėte, tarsi pirmą kartą kažkur per radiją išgirstumėt? Ar jau tikrai taip patiktų? g.gif

Vat man baigiant tai rašyti, kai praskambėjo latvis, įsijungė automatiškai per youtube prancūzas. Tai jetus, visiškai kitas lygis, nors iš esmės jis ten irgi kažin ko nedemonstruoja balsiškai, bet jis liejasi su muzika, jis užtikrintai dainuoja, na nemoku tiesiog išaiškinti, bet man kaip diena nuo nakties skiriasi, nors neturiu prancūziškų šaknų,m nesvaigtu dėl prancūzo ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 15, 11:22)
delfy imestas straipsnis neva kova bus taro švedijos ir rusijos

Kaip ir pernai doh.gif Neįdomu būtų schmoll.gif Nors švedo daina man ir patinka.

Atsakyti
Apie ukrainietes daina:
"Indeed, the message behind “1944” is not subtle. In 1944 more than 230,000 Crimean Tatars were forcibly exiled from their native Crimea by the Soviet leadership and hundreds of thousands of people died, leading many to define the event as a genocide. Jamala’s grandparents were among them."

Daina svarbi jai asmeniskai, todel neveltui ir supurto klausant. Tik as toje dainoje matau ne negatyva, kaip Monteverte, o tikra skausma. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 03 15, 13:09)
Apie ukrainietes daina:
"Indeed, the message behind “1944” is not subtle. In 1944 more than 230,000 Crimean Tatars were forcibly exiled from their native Crimea by the Soviet leadership and hundreds of thousands of people died, leading many to define the event as a genocide. Jamala’s grandparents were among them."

Daina svarbi jai asmeniskai, todel neveltui ir supurto klausant. Tik as toje dainoje matau ne negatyva, kaip Monteverte, o tikra skausma.  ax.gif

drinks_cheers.gif man labai labai jos daina. Buciau Lietuvoje, tai balsuociau, bet kadangi esu uzsieny, tai balsuosiu uz LT biggrin.gif Patinka man Donato daina, is tikruju geriausia, kokia esam siunte. Kartu su Sasha Song rolleyes.gif
Atsakyti