Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 14, 21:13)
Latvis bus pagrindinis Donato konkurentas pusfinalyje ir sakyčiau latvis stipresnis. Na, bent jau daina įdomesnė.

Ne tik latvis stipresnis, bet ir lenkas. Netgi nelabai mėgstamą baltarusį rinkčiausi, nors vyriškas balsas.
Pagal mano skonį į finalą šias šalis deleguočiau:
1. Albanija.
2. Australija
3. Lenkija
4. Airija
5. Latvija
6. Belgija (nors balsas prastas, bet pati mergina simpatiška)
7. Rumunija
Neaišku ką bulgarė pateiks, bet jos potencialas geras.
Čia kai kas žavisi Ukrainos daina, nežinau, maža dalis pradžios gera ir daug žadanti muzika, bet paskui viską sugadina azijietiška muzika, nemėgstu tokios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 14 kovo 2016 - 21:43
Klausiau vieną Donato interviu tai apsidžiaugiau, kad nesiveš savo back vokalisčių. Nes jos per finalą ten taip vienoj vietoj staugė, kad neįmanoma buvo klausyt doh.gif Pasirodo čia Lietuvos balso dalyvės, bet jų staugimą jau ne vienas pastebėjo. Gal Švedijoj ta jo prodiuserė geresnes parinks.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 14, 21:12)
Latvis gali aukštą vietą gauti: vokalas gal ir prastokas, bet muzika labai gera.
https://www.youtube....h?v=s1vCG64pBZU

Laabai patinka, balsuosiu drinks_cheers.gif


***

Klausykit moterys, gal vengras laisvas, nesumeškeriotas dar ? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 14, 20:46)
Nieko baisaus nepasakė, bet finalas ir bet kokia kritika yra baisi (ir kai dainos žodžius kritikuoja, kaip tai darė Sinickis jau nežinodamas kaip prisikabinti prie Aistės, kaip ir nebe finalo metu tai turėtų būti daroma). O Erikai pasakė: ar negalėtų nesijaudinti, kad visi prieš ją jaudinosi, bet neturėtų taip būti, kad aranžuotė buvo per stipri Erikos vokalui. Ir gale pasakė, kad visi apsiramintų.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2016 03 14, 22:50)
Laabai patinka, balsuosiu  drinks_cheers.gif
***

Klausykit moterys, gal vengras laisvas, nesumeškeriotas dar ?  g.gif

user posted image

Vengras MANO. Ziuret galima rankom neciupint. biggrin.gif
Atsakyti
Perklausiau visas dainas.
Kol kas mano megstamiausios Estijos, Latvijos ir Ukrainos. Man atrodo, kad siais metais visos trys Baltijos salys geras vietas uzims. Latvis gal ir laimes. Donatas manau, kad irgi gerai pasirodys. wub.gif Ukraina neprognozuojama, nes labai keista daina, tik mane tas keistumas veza. blush2.gif
Atsakyti
Statymai padaryti- Sergūnis pirmauja. Bet dar ne vakaras, mano australė taip pat turi galimybes kovoti dėl pirmos vietos. O vietoje australės galėjo būti Pilvelytė, deja verysad.gif
http://www.kompravda...6503.5/3372398/
Atsakyti
paklausiau keleta kartu latvio daina, nes daznai rasot
reikia pripazinti kad tikrai gera
tik priedainis ne pagal mane


ir vengro labai grazi
Atsakyti
San Marinas paskutinėje vietoje. Ir neįtikėtinai Albanija, Baltarusija, Rumunija, Montenegro, Belgija nutumtos už finalo ribų, ar tik ne blogai prognozuotojai susiskaičiavo, kažkaip įtartinai daug šalių iš antro pusfinalio.
http://eurovisionwor...odds=eurovision
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 05:34)
San Marinas paskutinėje vietoje. Ir neįtikėtinai Albanija, Baltarusija, Rumunija, Montenegro, Belgija nutumtos už finalo ribų, ar tik ne blogai prognozuotojai susiskaičiavo, kažkaip įtartinai daug šalių iš antro pusfinalio. 
http://eurovisionwor...odds=eurovision

Man irgi atrodo, kad sitos nepraeis. Dar Suomija prie ju.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 14, 19:29)
kiek galima iš žmogaus tyčiotis, nei ūgio, nei sudėjimo, nei balso nepasirinksi. čia ne iš striukės ar judesių šaipytis doh.gif

Sudėjimo ne? Ką jūs šnekate? ax.gif
Tai tada gal galima ir nedainuot, o kitos veiklos imtis? Ir nieko išskirtinio aš čia nerašau. Kitos dar ne taip parašo, apsidairykit, nes aš savo nuomonės nekeisiu, tai paieškokite sau naujų kabliukų mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 14, 21:25)
kurgi prastokas  doh.gif  doh.gif

duok Dieve kiekvienam tokį vokalą  cool.gif

Gal ne tai dainai geras tada ax.gif Man irgi jokių aukštumų tas vokalas neneša toje dainoje g.gif
Papildyta:
QUOTE(Estela_ @ 2016 03 14, 21:50)
Klausykit moterys, gal vengras laisvas, nesumeškeriotas dar ?  g.gif

Pati netikit tuo, ką rašot mirksiukas.gif tokie būna jau paimti dar net neparodyti, dar net negimę, o jau paimti kaip sakoma biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 03 15, 00:11)
Ukraina neprognozuojama, nes labai keista daina, tik mane tas keistumas veza.  blush2.gif

Aš kai pirmą kartą pradžią įsijungiau, tau pakraupau, tokia nesąmonė pasirodė, bet jei nepabėgi nuo ekrano, klausai iki galo, tai net supurto kažkaip.
Bet vargšė ji, tokiame negatyve pastoviai jai sėdėti ir išgyventi savyje tą skausmą ir pan. Net kokiam teatro aktoriui lengviau, o čia tikrai dažniau ji turės vėl ir vėl gyvai tą patį varyti doh.gif Na bet pati pasirinko, tikiuosi, kad neišveš jos į baltas palatas konkursui nesibaigus g.gif
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2016 03 15, 04:34)
San Marinas paskutinėje vietoje. Ir neįtikėtinai Albanija, Baltarusija, Rumunija, Montenegro, Belgija nutumtos už finalo ribų, ar tik ne blogai prognozuotojai susiskaičiavo, kažkaip įtartinai daug šalių iš antro pusfinalio. 
http://eurovisionwor...odds=eurovision

Negąsdinkit, aš taip kovojau dėl savo Montenegro verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 15, 11:03)
Aš kai pirmą kartą pradžią įsijungiau, tau pakraupau, tokia nesąmonė pasirodė, bet jei nepabėgi nuo ekrano, klausai iki galo, tai net supurto kažkaip.

taip, man irgi toks įspūdis drinks_cheers.gif
Atsakyti