Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 14, 17:03)
As nesugebesiu taip atpasakoti. smile.gif Ten pusiau filosofinis atsakymas.  tongue.gif Bet jei labai idomu paklausyk nuo mazdaug 13 min.  biggrin.gif

Donatas i visus klausimus atsako labai abstrakciai. Sneka daug, visiskai nekonkretizuotai, mala aplinkui, kartais taip ir nepasako tai, ko buvo klaustas. Dazniausiai gaunasi, kad taip ir nesupranti ka jis norejo pasakyti. Toki vaizda as susidariau ne tik is sito video.

Manes nestebina del sito, kad jus negalite atsakyti, ka jis tiksliai pasake biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 03 14, 18:03)
Donatas i visus klausimus atsako labai abstrakciai. Sneka daug, visiskai nekonkretizuotai, mala aplinkui, kartais taip ir nepasako tai, ko buvo klaustas. Dazniausiai gaunasi, kad taip ir nesupranti ka jis norejo pasakyti. Toki vaizda as susidariau ne tik is sito video.

Manes nestebina del sito, kad jus negalite atsakyti, ka jis tiksliai pasake  biggrin.gif .

Labai pritariu drinks_cheers.gif Jis ne tiek kalba, kiek tuščiažodžiauja.
Atsakyti
Aš viena ausim klausiau, tai reziumė toks:

Sakė, kad 14 vietą 2012 m. laiko geru pasiekimu.
Klausė apie šeimą ir poilsį, tai sakė, kad dabar labai nukenčia abu.
Klausė, kodėl kopijuoja Bieberį, tai sakė, kad specialiai nekopijuoja, bet stengiasi atitikti šiuolaikinius pasaulinius muzikos standartus.
Klausė, kaip manąs, kelintą vietą užims (ne kurią nori), tai sakė, kad turi nuojautą, bet geriau nesakys, o ir apskritai niekas neaišku, nes dar nežino, kaip atrodys galutiniai daininkų pasirodymai.
Klausė, kiek pinigų reikės pasirodymui, tai sakė, kad ~50 000 (dabar galvojų, čia eurus ar litus turėjo omeny biggrin.gif ), bet kuo daugiau, tuo geriau.
Klausė, kuo jis jaučiasi išskirtinis, nes šiemet daug vaikinų/vyrų atstovauja kitoms šalims, tai kažką ten sumalė, kad niekuo neišskirtinis, turi dvi rankas ir kojas, čia žiūrovai turi pasakyt, nes jie jį išrinko.
Klausė, kaip reaguoja į Zabarausko patarimą nenaudot makiažo, tai sakė, kad negerbtų jam padedančių profesionalų, jei žiūrovais tikėtų labiau, bet kartais įsiklauso į nuomonę ir kažką ten net dėl to suktuko buvo pakeitęs 2012 m.
Klausė, ar nesusirgo žvaigždžių liga, tai jis pasakė, kad čia ne žvaigždžių liga, o energetika ir susierzinimas, kurį kaip purvą reikia nusiplauti po viso gaunamo dėmesio. Kad stengiasi ir namie, ir scenoj būt nuoširdus.
Klausė, ką mano apie kalbas, kad neskaidriai išrinktas, tai sakė, kad čia ne jo reikalas, nenori net žinot biggrin.gif Jei yra tokia nepasitikėjimo problema, tegu rengėjai ir prodiuseriai aiškinasi, jis tik dainuot atėjo.
Pasirodė labai pasitikintis savim ir rimtai nusiteikęs laimėti. Sakė, tada Eurovizijos konkursas taptų rimčiau vertinamas pas mus, ir šiaip Lietuvai daug naudos atneštų biggrin.gif

Bet jo, daug tuščiažodžiavimo buvo cool.gif

Oi, aš čia įrašą žiūrėjau, o kažkodėl įsivaizdavau, kad tiesiogiai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 14 kovo 2016 - 19:12
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 14, 20:06)
Aš viena ausim klausiau, tai reziumė toks:

Sakė, kad 14 vietą 2012 m. laiko geru pasiekimu.
Klausė apie šeimą ir poilsį, tai sakė, kad dabar labai nukenčia abu.
Klausė, kodėl kopijuoja Bieberį, tai sakė, kad specialiai nekopijuoja, bet stengiasi atitikti šiuolaikinius pasaulinius muzikos standartus.
Klausė, kaip manąs, kelintą vietą užims (ne kurią nori), tai sakė, kad turi nuojautą, bet geriau nesakys, o ir apskritai niekas neaišku, nes dar nežino, kaip atrodys galutiniai daininkų pasirodymai.
Klausė, kiek pinigų reikės pasirodymui, tai sakė, kad ~50 000 (dabar galvojų, čia eurus ar litus turėjo omeny biggrin.gif ), bet kuo daugiau, tuo geriau.
Klausė, kuo jis jaučiasi išskirtinis, nes šiemet daug vaikinų/vyrų atstovauja kitoms šalims, tai kažką ten sumalė, kad niekuo neišskirtinis, turi dvi rankas ir kojas, čia žiūrovai turi pasakyt, nes jie jį išrinko.
Klausė, kaip reaguoja į Zabarausko patarimą nenaudot makiažo, tai sakė, kad negerbtų jam padedančių profesionalų, jei žiūrovais tikėtų labiau, bet kartais įsiklauso į nuomonę ir kažką ten net dėl to suktuko buvo pakeitęs 2012 m.
Klausė, ar nesusirgo žvaigždžių liga, tai jis pasakė, kad čia ne žvaigždžių liga, o energetika ir susierzinimas, kurį kaip purvą reikia nusiplauti po viso gaunamo dėmesio. Kad stengiasi ir namie, ir scenoj būt nuoširdus.
Klausė, ką mano apie kalbas, kad neskaidriai išrinktas, tai sakė, kad čia ne jo reikalas, nenori net žinot biggrin.gif Jei yra tokia nepasitikėjimo problema, tegu rengėjai ir prodiuseriai aiškinasi, jis tik dainuot atėjo.
Pasirodė labai pasitikintis savim ir rimtai nusiteikęs laimėti. Sakė, tada Eurovizijos konkursas taptų rimčiau vertinamas pas mus, ir šiaip Lietuvai daug naudos atneštų biggrin.gif

Bet jo, daug tuščiažodžiavimo buvo cool.gif

Oi, aš čia įrašą žiūrėjau, o kažkodėl įsivaizdavau, kad tiesiogiai doh.gif

drinks_cheers.gif Tobulai viska suraset. Kad jis megejas pasneket pastebejau, bet ir i klausimus atsako tik reikia turet kantrybes ir isklausyt iki galo. smile.gif Kartais net i pafilosofqavima linkes. manau butu geras politikas. Kad ir ko jo paklausia jis visad turi ka atsakyt. smile.gif
Atsakyti
Politikas-demagogas būtų geras biggrin.gif
Atsakyti
Žmonės.lt konferencija:
http://www.15min.lt/...ieda-124-595523

lrytas.lt konferencija:
http://zmones.lrytas...e-sou-kaina.htm

DELFI konferencija:
http://www.delfi.lt/...s.d?id=70688142
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 14, 11:06)
Tikrai geriau ta mūsų Donatella, tik vis dar tikiuosi, kad jį mutacija aplankys. Viltis nemiršta lotuliukas.gif

kiek galima iš žmogaus tyčiotis, nei ūgio, nei sudėjimo, nei balso nepasirinksi. čia ne iš striukės ar judesių šaipytis doh.gif

QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 14, 19:06)
Bet jo, daug tuščiažodžiavimo buvo cool.gif

ne jis vienas toks smile.gif ypač darbe dažnai pastebiu, kad gan retas kuris moka aiškiai ir konkrečiai išreikšti mintį, tiesiog ne visi tokią dovaną turi. koks pilstytojas jis bebūtų, man patinka jo korektiškumas, jokio varymo ant kitų, save aukština, bet kad kitus žemintų, nepastebėjau.

šiandien dar pagalvojau, kad kaip tikra nugalėtoja iš atrankos išėjo Rūta. kaip atėjo stojiškai, taip išėjo, viską išklausė, pasišypsojo, tvirtai sudainavo tikėdama daina ir vsio. nei vaipymosi, nei replikų, nei nervų, nei protestų. šaunuolė tikra ir tikra profė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensis: 14 kovo 2016 - 19:32
QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 14, 20:29)

šiandien dar pagalvojau, kad kaip tikra nugalėtoja iš atrankos išėjo Rūta. kaip atėjo stojiškai, taip išėjo, viską išklausė, pasišypsojo, tvirtai sudainavo tikėdama daina ir vsio. nei vaipymosi, nei replikų, nei nervų, nei protestų. šaunuolė tikra ir tikra profė.

Sutinku su siais zodziais drinks_cheers.gif . Ruta neparode kas jos viduje dejosi ir sugebejo neisivelti i ambiciju musius. O juk ji irgi eurovizijos atrankose patyre nuolatines nesekmes. Todel jai niekas,nei gerbejai nei antigerbejai negali prikergti jokiu samokslu,susidorojimu,susitarimu tarpusavyje ir panasiu paranoju. Kitoms dviems dalyvems,deja,pritruko saltu nervu ir profesionalumo.
Atsakyti
Žmogus nėra robotas. Normalu, kad turi emocijas, kam čia viską būtinai slėpti, užslėpti, kad neduok Die jautrusis žiūrovas nepasijaustų nepatogiai? Taip, matėsi, kad Erica nuliūdo, kad Aistei buvo psichologiškai sunku... na ir? ar jums tai gadino reginį? Man tai tikrai ne. Atvirkščiai aš esu už natūralumą, kuris daug geriau nei dirbtinės šypsenos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 14, 20:49)
Žmogus nėra robotas. Normalu, kad turi emocijas, kam čia viską būtinai slėpti, užslėpti, kad neduok Die jautrusis žiūrovas nepasijaustų nepatogiai? Taip, matėsi, kad Erica nuliūdo, kad Aistei buvo psichologiškai sunku... na ir? ar jums tai gadino reginį? Man tai tikrai ne. Atvirkščiai aš esu už natūralumą, kuris daug geriau nei dirbtinės šypsenos ax.gif

Man nepagadino nieko.Ziurovai nera jautrus,o greiciau-atvirksciai. Bet,lipdamas i scena turi suprasti,kad susilauksi visokiu vertinimu. Ir rodydamas emocijas arba(dar blogiau)izuliai reaguodamas,sau nepadesi,o tik pakenksi. Kas ir atsitiko. Nereiktu pamirsti,kad esi renkamas,o ne renkiesi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietinga: 14 kovo 2016 - 19:58
QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 14, 19:29)
ne jis vienas toks smile.gif ypač darbe dažnai pastebiu, kad gan retas kuris moka aiškiai ir konkrečiai išreikšti mintį, tiesiog ne visi tokią dovaną turi. koks pilstytojas jis bebūtų, man patinka jo korektiškumas, jokio varymo ant kitų, save aukština, bet kad kitus žemintų, nepastebėjau.

Tai jo jo, gyvenime praverčia, tie pilstytojai gerai moka išsisukti iš nepatogių situacijų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 14, 19:06)
Klausė, ką mano apie kalbas, kad neskaidriai išrinktas, tai sakė, kad čia ne jo reikalas, nenori net žinot biggrin.gif Jei yra tokia nepasitikėjimo problema, tegu rengėjai ir prodiuseriai aiškinasi, jis tik dainuot atėjo.

Čia panašu į tai: kažkas muša silpnesnį, atsakai- ne mano reikalas, tegul kiti tuo pasirūpina. Žinoma, tokia nesikišimo, abejingumo pozicija yra gera - niekam neužkliūsi, visiems geras būsi ir į "kaulus negausi" cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 14, 19:29)
šiandien dar pagalvojau, kad kaip tikra nugalėtoja iš atrankos išėjo Rūta. kaip atėjo stojiškai, taip išėjo, viską išklausė, pasišypsojo, tvirtai sudainavo tikėdama daina ir vsio. nei vaipymosi, nei replikų, nei nervų, nei protestų. šaunuolė tikra ir tikra profė.

O ko jai protestuoti, jeigu kritika teisinga buvo, ne kokie tai marazmai.

Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 14, 19:49)
Taip, matėsi, kad Erica nuliūdo, kad Aistei buvo psichologiškai sunku... na ir? ar jums tai gadino reginį? Man tai tikrai ne. Atvirkščiai aš esu už natūralumą, kuris daug geriau nei dirbtinės šypsenos ax.gif

Erika vos verkti nepradėjo, kai vienintelė Kazlaus kalbėjo jai tiesą.
Atsakyti