Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

Ka tik paziurejau spaudos konferencija su Donatu. Tokio pasitikejimo su kuriuo jis kalba apie pasirengima eurovizijai pavydet galetu bet kas. bigsmile.gif Dabar as rami jis tikrai pasistengs padaryt savo pasirodyma kiek galima geresni. Iki siol nebuvau tokia labai didele jo gerbeja, bet kuo toliau tuo labiau jis man patinka. Labai iskalbus, taktiskas ir korektiskas vaikis tas Donce. smile.gif Atsakinejo i skaitytoju klausimus ir i patogius ir i nepatogius, bet ramiai taktiskai is issamiai. Buvo ir klausimas apie tai kodel jis nuolat pasirodymuose griebiasi uz klyno. I ji irgi atsake placiai ir argumentuotai. smile.gif Zodziu siemet isisrinkom tikrai verta atstovauti Lietuvai atlikeja. Nuvaziaves i Svedija gedos tikrai nepadarys. O ir pasirodymas kaip supratau padedant svedams bus daug tobulesnis ir efektyvesnis nei matem per finala, nes jis pats sake, ten ne viskas pavyko taip kaip turejo but.
http://www.15min.lt/...sima-124-595013
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 14, 14:48)
ok, jau aiškiau ir galiu pritarti drinks_cheers.gif nors pernai, galiausiai niekam nepatiko pernykščiai mūsų "berniukai", bučinukai ax.gif subalsavo tik nenuilstantys ir bet ką palaikantys lietuviukai biggrin.gif

O gal patiko ir eiliniams europos vaivorykstiniams, tik tu saliu komisisja reikala pagadino. lotuliukas.gif juk balsai sumuojami 50/50
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 14 kovo 2016 - 13:57
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 14, 13:48)
ok, jau aiškiau ir galiu pritarti drinks_cheers.gif nors pernai, galiausiai niekam nepatiko pernykščiai mūsų "berniukai", bučinukai ax.gif subalsavo tik nenuilstantys ir bet ką palaikantys lietuviukai biggrin.gif

Lėkštas ėjimas tas bučinys, o gėjai ne tokie kvaili, kad vien dėl to balsuotų rolleyes.gif Todėl visi pasvarstymai, kas patiktų gėjams, man 0 verti. O jūs balsuotumėt už dainą, kuri nepatinka, vien dėl to, kad dainininkas gražus/sexy ir pan.? Aš tai tikrai ne.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 14, 13:56)
Buvo ir klausimas apie tai kodel jis nuolat pasirodymuose griebiasi uz klyno. I ji irgi atsake placiai ir argumentuotai. smile.gif


O tai ką į tokį klausimą galima atsakyti ? tongue.gif Papasakok, jei galima biggrin.gif

nežiūrėsiu vistiek tos konferencijos smile.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 14, 14:03)
O jūs balsuotumėt už dainą, kuri nepatinka, vien dėl to, kad dainininkas gražus/sexy ir pan.? Aš tai tikrai ne.


protingas žmogus tikrai ne biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 14, 15:03)
Lėkštas ėjimas tas bučinys, o gėjai ne tokie kvaili, kad vien dėl to balsuotų rolleyes.gif Todėl visi pasvarstymai, kas patiktų gėjams, man 0 verti. O jūs balsuotumėt už dainą, kuri nepatinka, vien dėl to, kad dainininkas gražus/sexy ir pan.? Aš tai tikrai ne.

Nepriimkit tokiu komentaru uz gryna piniga. Tai tik kvailiojimas. smile.gif As irgi nebalsuociau vien del to kad daininkas butu sexy. Juk eurovizija ne grozio konkursas. smile.gif
Atsakyti
Man labai idomu, kaip Donatui su anglu kalba?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 03 14, 15:11)
Man labai idomu, kaip Donatui su anglu kalba?

https://www.youtube....h?v=1_2Ujb2IP-Q
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 14, 15:24)

Giržadas goes on again user posted image lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 14, 15:24)

Neblogai
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2016 03 14, 13:21)
Būtent drinks_cheers.gif . Todėl Jazzu ir tylėjo, nes tiesiog nebuvo ką pasakyti apie žmogų, kuris pats save susinaikino

Nieko nesusinaikino, čia toks atvejis, kai nesvarbu kaip būtų elgusis, vis tiek būtų sunaikinta, nes reikėjo pravalyti kelią saviems. Jaučiu tik pagarbą šiai moteriai, kad išėjo su pakelta galva, ori, nepalūžo, Jazzu dėl to ir siūto, po Ibelhauptaitės nepavykusio išpuolio matėsi, kad Jazzu jau net nebesusivaldo. Nors aišku čia yra vertybių klausimas, kai kam gali atrodyti, kad nuolankumas, susitaikymas su neteisingumu yra geriau.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 14, 17:31)
čia toks atvejis, kai nesvarbu kaip būtų elgusis, vis tiek būtų sunaikinta, nes reikėjo pravalyti kelią saviems.

...ir taip jau bene desimta karta doh.gif . Pavydetinas gajumas dainininkes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lietinga @ 2016 03 14, 16:46)
...ir taip jau bene desimta karta doh.gif . Pavydetinas gajumas dainininkes smile.gif

Kai kur rašo, kad aštuntas kartas. Anksčiau, kad neišrinko, tai tik dėl to, kad dainos nebuvo labai jau geros, išskyrus 2010 m., bet tada suveikė žiūrovų mąstymas, kad Eurovizija yra klounų konkursas ir tik tokie, o ne muzika ir balsas gali laimėti.
Tai kas vyko šiais metais nacionalinėje atrankoje tikriausiai tik kokiame košmariškame sapne galima susapnuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 14 kovo 2016 - 16:59
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 14, 15:05)
O tai ką į tokį klausimą galima atsakyti ?  tongue.gif  Papasakok, jei galima  biggrin.gif

nežiūrėsiu vistiek tos konferencijos  smile.gif  blush2.gif
Papildyta:
protingas žmogus tikrai ne  biggrin.gif  drinks_cheers.gif

As nesugebesiu taip atpasakoti. smile.gif Ten pusiau filosofinis atsakymas. tongue.gif Bet jei labai idomu paklausyk nuo mazdaug 13 min. biggrin.gif
Atsakyti