Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

Koks seksualus vengro balsas wub.gif aišku ir pats neblogas lotuliukas.gif Jo daina mane užkabino iškart, negaliu atsiklausyt. Pasisekė kas jį pasiėmė, neblogas laimikis biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=g8OcKh6ch_I
Atsakyti
QUOTE(altomas23 @ 2016 03 13, 23:04)
Koks seksualus vengro balsas wub.gif aišku ir pats neblogas lotuliukas.gif Jo daina mane užkabino iškart, negaliu atsiklausyt. Pasisekė kas jį pasiėmė, neblogas laimikis biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=g8OcKh6ch_I

Cia man pasiseke. smile.gif Man taip pat labai sexy jo balsas skamba, o ir pats nuodemes vertas. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 13, 22:55)
Dar pažiūrėkite kokias grimasas Jazzu rodė po to, kai Aistė Gariūnų bobai padėkojo, matėsi, kad Jazzu nervai jau nebelaiko, nes bobai nepavyko Aistės išprovokuoti, ji pakelta galva išėjo iš tos labai bjaurios situacijos.
Jazzu šį kartą mandagiai nutylėjo, nes būtų pasakiusi tai pasakiusi,
tiesiai šviesiai, be jokio vyniojimo, ir maža nepasirodytų.
Pat tas faktas, kad ji jau nieko net neturėjo ką pasakyti, daug ką sako.
Kas moka skaityt tarp eilučių, tas suprato.

Gali sakyti pastabą, pagyrimą, bet kokia kritika yra gera, vadinas tave pastebėjo,
bet nėr baisiau už abejingumą, kai gūžtelna pečiais ir duoda suprasti, sako tiesiai šviesiai_
apie tave neturiu net ką pasakyti, nulis emocijų, trūksta žodžių.
Atlikėjui, tas abejingumas, ir kad neturi ką apie jį pasakyti, kad jokių pastebėjimų,
turėtų būti baisu, nes gaunasi taip, kad tu esi visiškai neįdomus.

Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 03 13, 22:10)
Jazzu šį kartą mandagiai nutylėjo, nes būtų pasakiusi tai pasakiusi,
tiesiai šviesiai, be jokio vyniojimo, ir maža nepasirodytų.
Pat tas faktas, kad ji jau nieko net neturėjo ką pasakyti, daug ką sako.
Kas moka skaityt tarp eilučių, tas suprato.

Tai, kad mano komentaras ne apie tai, o kad Jazzu moka gyvatiškai elgtis, tai man pasakoti nereikia, viską puikiai supratau ką ji tuo norėjo parodyti smile.gif O rašiau apie jos mimikas, nežinau kaip galima tai priimti, kad taip elgtųsi komisijos narė, akivaizdžiai demonstruojanti panieką ir patyčias, toks elgesys toleruotinas tik kreivų veidrodžių karalystėje.
Atsakyti
Na nežinau, čia kaip kam toks grimasos, mimikos.
Man labiau negražiau atrodė Ibelhauptaitės.
Atsakyti
Tik šiandieną peržiūrėjau ir perklausiau mūsiškių finalą. Erikos Jennings ir pasirodymas, ir daina nuostabūs. Negaliu patikėti, kad laimėjo toks niekalas kaip Montvydo daina... Ech, gaila.


Oho, ir Danijos daina kokia.. wub.gif
Atsakyti
o jei būtų išsiuntę romą su moteriške būtume pirmą vietą laimėję

https://www.youtube....h?v=jfEGdjC84Yc
Atsakyti
QUOTE(Libelle88 @ 2016 03 14, 00:45)
Tik šiandieną peržiūrėjau ir perklausiau mūsiškių finalą. Erikos Jennings ir pasirodymas, ir daina nuostabūs. Negaliu patikėti, kad laimėjo toks niekalas kaip Montvydo daina... Ech, gaila.
Oho, ir Danijos daina kokia.. wub.gif

Man pernykštė laimėtoja švedo Heroes, visiškai eilinė ir neįsimenanti daina. Tad, kas vienam niekalas, kitam EV laimėtojas. Čia EV, o ne dainuojamosios poezijos vakaras. Niekam nebūtų įdomi ta Erika.
Atsakyti
Interviu su Aiste apie "Euroviziją" ir jos bei Dalios konfliktą.
http://www.15min.lt/...mogu-124-595215
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2016 03 14, 08:57)
Man pernykštė laimėtoja švedo Heroes, visiškai eilinė ir neįsimenanti daina. Tad, kas vienam niekalas, kitam EV laimėtojas. Čia EV, o ne dainuojamosios poezijos vakaras. Niekam nebūtų įdomi ta Erika.

Man tai keista, kai teigia NIEKAM. Tai JAU kazkam ji labai patinka..
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2016 03 14, 07:57)
Man pernykštė laimėtoja švedo Heroes, visiškai eilinė ir neįsimenanti daina. Tad, kas vienam niekalas, kitam EV laimėtojas. Čia EV, o ne dainuojamosios poezijos vakaras. Niekam nebūtų įdomi ta Erika.

Tai kad kaip tik ne vienas užsienietis rašė, kad Erica būtų išsiskyrus, kaip tada Calm After Storm, o išrinkom eilinį europopsą rolleyes.gif

O Heroes man daug geresnė už Montvydo dainą. Vien jau dėl žemo balso. Na ir melodija kur kas įdomesnė. Atmetus tai, kad plagiatas, tai tikrai buvo verta laimėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 14 kovo 2016 - 10:48
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 14, 10:43)
Tai kad kaip tik ne vienas užsienietis rašė, kad Erica būtų išsiskyrus, kaip tada Calm After Storm, o išrinkom eilinį europopsą rolleyes.gif

O Heroes man daug geresnė už Montvydo dainą. Vien jau dėl žemo balso. Na ir melodija kur kas įdomesnė. Atmetus tai, kad plagiatas, tai tikrai buvo verta laimėt.

Tai kad čia niekada nežinosi kaip kuriais metais Europai sušvies. Kartą Molitva, kartą Lordžiai, kartą Heroes, kartą ten kokia virkaujanti vaikų porelė ar kokia basakoja teardrops.
Šiemet gana daug lėtų ir nuobodžių dianų. O jei kam tokios patinka, tai pakankamai jau jų yra. Tikrai geriau ta mūsų Donatella, tik vis dar tikiuosi, kad jį mutacija aplankys. Viltis nemiršta lotuliukas.gif
Atsakyti