Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

QUOTE(eglegle @ 2016 03 13, 21:03)
Mano turkas, dantu nesiept ir svetimo neliest ☺


persiprasau,nepastebejau rezervacijos,galvojau dulka turkas be naudos kol cia jus jauniklius dalijates(kai kurie is ju siemet tokie jauni,kad jau vien tik uz ziurejima straipsnis gresia biggrin.gif )

QUOTE(Anakure @ 2016 03 13, 21:35)
Ačiū Dievui, kad nevažiuoja Aistė ir nereikės pergyventi, kad patektų į finalą, o tai, jeigu būtų nepatekusi, tai draugų chebra ją gyvą būtų suėdusi, o dabar žmonių širdyse ji liko nugalėtoja, kaip ir 2010 metais. Aš racionali, apskaičiuojanti, savanaudiška smile.gif

Man Pilvelyte per tuos desimt nesekmingu bandymu pakliuti i Eurovizija jau tapo neatsiejamu nacionaliniu atranku atributu. Amzina kaip Uzkuraitis,tik skirtingose barikadu pusese biggrin.gif
Atsakyti
Man tikrai būtų smalsu ar ji pakliūtų į finalą, ir jei pakliūtų, kokia vietą užimtų.
Labai smalsu, nuoširdžiai sakau.
Papildyta:
Čia be jokių simpatijų ir antipatijų.
Tikriausiai niekad to nesužinosime.
Atsakyti
Nu tragedija kazkokia ta Aistės daina ir ta apranga. Išjungiau, bijau toliau žiūrėt. Viskas jau išrinta, nesigadinsiu klausos biggrin.gif
Atsakyti
Nu pagaliau prisiruošiau perklausyt visų dainų, aišku klausiau recap'o. Tai man įstrigo šios šalys : Belgija, Kipras, Prancūzija, Australija.
Australija turbūt labiausiai.

Baltarusas labai juokingas. Ir lenkas toks keistas.

Norvegija ar Islandija skamba dabar galvoj, Icebrake up ar kažkas panašaus.

Aiškaus lyderio ar superhito nepastebėjau.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 13, 17:04)
Ka liecia finalininkus tai Ruslanas tikrai nustebino finale sudainuodamas daina lietuviskai. Nemanau kad tai buvo geras sprendimas ir daina kazkaip suskambejo prasciau.


atsakymas kodėl:

Dainininko Ruslano Kirilkino (32 m.) požiūris – įdomus. Jausmingą dainą „In My World“ atliekantis vokalistas, kuriam tai antras bandymas „Eurovizijos“ atrankoje, dar prieš kelias savaites pareiškė, kad šįmet tikrai nebus išsiųstas į didžiojo konkurso sceną.
„Manau, jau aišku, kas laimės“, – tada užuominomis kalbėjo dainininkas, vilčių triumfuoti šeštadienį nepuoselėjantis ir dabar.
Vis dėlto finalo jis laukia nekantriai. „Ruošiu staigmeną – dovaną savo klausytojams, nes jie to tikrai nusipelnę. Nors, kaip ir minėjau anksčiau, tikėtis laimėti man būtų naivoka“, – sakė dainininkas.
Finale jis ketina dainuoti tik TV žiūrovams, nes yra įsitikinęs, kad bandyti įtikti komisijai beprasmiška.
Ruslano nuomone, jos nariai jau seniai išsirinkę favoritus.


mane tai toks jo požiūris sužavėjo blush2.gif wub.gif wub.gif

http://zmones.lrytas...et-ne-simet.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 13 kovo 2016 - 21:29
QUOTE(Visgi @ 2016 03 13, 20:52)
Man tikrai būtų smalsu ar ji pakliūtų į finalą, ir jei pakliūtų, kokia vietą užimtų.
Labai smalsu, nuoširdžiai sakau.

Spėju, kad Pilvelytė Eurovizijos finale būtų užėmusi 4-8 vietas, o sėkmės atveju ir geresnę. Bet dabar jau nesužinosime, laiko mašina dar neišrasta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 13, 21:28)
Finale jis ketina dainuoti tik TV žiūrovams, nes yra įsitikinęs, kad bandyti įtikti komisijai beprasmiška. [/b]Ruslano nuomone, jos nariai jau seniai išsirinkę favoritus.[/i]

Analogiškai, kaip Pilvelytė, galite netikėti, bet jaučiu, kad jie abu, kaip susitarę, vis tik jie kartu koncertavo ir tam tikras solidarumas turėtų būti, įvertinus tai, kad jis geras žmogus.
Ir kad Kazlaus pratrūko ant Erikos, ta nepatenkintas grimasa rodė ir vos nepravirko (įdomu, kaip būtų elgusis, jeigu būtų gavusi kiekvieną kartą purvo dozę, kaip Pilvelytė), vien dėl to, kad komisijos neteisingumas Nomedą išvedė iš kantrybės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 13 kovo 2016 - 21:42
QUOTE(Anakure @ 2016 03 13, 21:35)

Analogiškai, kaip Pilvelytė, galite netikėti, bet jaučiu, kad jie abu, kaip susitarę, vis tik jie kartu koncertavo ir tam tikras solidarumas turėtų būti.



neprimetinėkit man Pilvelytės prie mano Rusliko laugh.gif doh.gif doh.gif

nieko jie nesitarė ir ačiū Dievui biggrin.gif doh.gif


sakom juk aiškiai, kone iš paties atlikėjo lūpų : Ievą jis visą laiką palaikė, o ne Aistę doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 13 kovo 2016 - 21:39
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 13, 21:38)
neprimetinėkit man Pilvelytės prie mano Rusliko  laugh.gif  doh.gif  doh.gif

nieko jie nesitarė ir ačiū Dievui  biggrin.gif  doh.gif
sakom juk aiškiai, kone iš paties atlikėjo lūpų : Ievą jis visą laiką palaikė, o ne Aistę  doh.gif

Nereikia primetinėti, jeigu koncertuoja kartu, vadinasi, jie draugai. O palaikyti Ievą, kaip dainininkę, ir palaikyti Aistę, su kuria komisija neteisingai elgėsi, yra vienas kitam netrukdantys dalykai.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 13, 21:41)
Nereikia primetinėti, jeigu koncertuoja kartu, vadinasi, jie draugai. O palaikyti Ievą, kaip dainininkę, ir palaikyti Aistę, su kuria komisija neteisingai elgėsi, yra vienas kitam netrukdantys dalykai.



nu gerai, galit galvoti kaip norit biggrin.gif

nesiginčysiu biggrin.gif mirksiukas.gif


P.S. jei koncertuoja kartu, tai nebūtinai draugai. Argi kiekvienas bendradarbis jūsų draugas mirksiukas.gif

apie konkretų atvejį nieko nežinau, bet kažkokių teorijų be aiškaus pagrindo nelabai linkusi priimti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 13 kovo 2016 - 21:46
QUOTE(Anakure @ 2016 03 13, 22:35)
Spėju, kad Pilvelytė Eurovizijos finale būtų užėmusi 4-8 vietas, o sėkmės atveju ir geresnę. Bet dabar jau nesužinosime, laiko mašina dar neišrasta smile.gif
Papildyta:

Analogiškai, kaip Pilvelytė, galite netikėti, bet jaučiu, kad jie abu, kaip susitarę, vis tik jie kartu koncertavo ir tam tikras solidarumas turėtų būti, įvertinus tai, kad jis geras žmogus.
Ir kad Kazlaus pratrūko ant Erikos, ta nepatenkintas grimasa rodė ir vos nepravirko (įdomu, kaip būtų elgusis, jeigu būtų gavusi kiekvieną kartą purvo dozę, kaip Pilvelytė), vien dėl to, kad komisijos neteisingumas Nomedą išvedė iš kantrybės.

Bet visitik kaip kiekvienas ziurim is savo varpines. smile.gif Jums patinka Aistes daina tai ja keliat i auksciausias vietas, o Donatas nepatinka, tai prognozuojat jam zemiausias vietas. O man atvirksciai. Abejoju ar isvis Aiste papultu ifinala, o jei papultu liktu ten paciam gale. Prasau nepulkit purkstaut, tai tik mano taikus pastebejimas. 4u.gif
Atsakyti
Dar pažiūrėkite kokias grimasas Jazzu rodė po to, kai Aistė Gariūnų bobai padėkojo, matėsi, kad Jazzu nervai jau nebelaiko, nes bobai nepavyko Aistės išprovokuoti, ji pakelta galva išėjo iš tos labai bjaurios situacijos.
Papildyta:
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 13, 21:47)
Prasau nepulkit purkstaut, tai tik mano taikus pastebejimas.  4u.gif

O kodėl turėčiau purkštauti, juk kiek žmonių, tiek ir nuomonių.
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 13, 21:21)
Norvegija ar Islandija skamba dabar galvoj, Icebrake up ar kažkas panašaus.

Ne ne, ne taip išgirdote - Child taker biggrin.gif
Atsakyti