Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

QUOTE(Monteverte @ 2016 03 13, 20:21)
Šiaip tai žiūrovą kaip tokį be ryškios nuomonės ir pasiduodantį irgi galima bent iš dalies įtarti biggrin.gif Na pažiūrėkit kaip su Aiste buvo. Niekam ji nekliuvo, net čia forumo apklausoje gerai už ją pakankamai statė, bet sudirbo ją ta Ibelh...... (nušilaužiau liežuvį tardama doh.gif  lotuliukas.gif ) ir kas nutiko? Visi ėmė nuo jos nusisukinėti cool.gif Bet ar daina pasikeitė, ar pati Aistė nuo to pasikeitė? Ne. Bet kaip matom, žmogų labai lengva sudirbti. Čia panašiai kaip su kokia pedofilijos byla, žmonės, regis ir protingi, pasiduoda kažkokiam bandos jausmui g.gif
Galimai tokių yra, be tvirtos savo nuomonės ir besiblaškančių, pasiduodančių bandos instinktui,
bet neorėčiau tikėti, kad tokių yra dauguma, kad kur tik ranka pamoja ten ir lekia.

Aš dėl Aistės buvau neutrali, man ji geriau nei Rūta, ne kartą čia tą esu rašiusi, bet ji nebuvo mano favoritė nuo pat pradžių.
O jei būtų_jokia komisija, ar pasikandžiojimai tarp atlikėjo ir komisijos nario, mano noro nenumuštu ją palaikyti ir balsuoti.

Ypač kai ta komisija, vertinant, apskritai nelabai kažką pasakydavo,
net neįdomu kai kurių kartais buvo klausytis, nes sukdavo ratais kvadratais, ir nieko doro nepasakydavo.

Ir apskritai, kaip galima klausytis ir pasikliauti vien tik komisijos komentarais,
ir rinktis favoritą tik pagal komisiją.

Aistė pati padarė porą grubių klaidų, tik tiek, ir to pakako tiek komisijos nariams (kai kuriems), tiek žiūrovams.
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2016 03 13, 17:26)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nu visų pirma juokinga tokia alisa stebuklų šalyje biggrin.gif daina irgi juokingai skamba, kaip faikams prieš miegą  blush2.gif

Jie po Conchitos dar neatsigauna biggrin.gif ieško kažkokio a la, gėrio, kuris išgydys pasaulį biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(BigBang @ 2016 03 13, 19:30)
Ne nu... Tai bent vienas koks gražuolis likęs yra?  blink.gif  biggrin.gif

Žinoma, Bosnis pvz, biggrin.gif
Papildyta:
O kiap jums Slovėnija? Čia aš viena ja baisiuosi g.gif Vat jinai, tai tikrai bus žemiau Donato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2016 03 13, 19:23)
ka tik va perklausiau visas smile.gif antra kart paklausiau latvio ir prancūzo, tikrai pradeda labai patikt g.gif dar va atradau visai nieko -Airis  wub.gif  jamu jei niekieno biggrin.gif

nu viena diena per vėlai susizgribot biggrin.gif Vakar , gerumo antplūdžiui užėjus, perleidau airį-westlife'ą pasilikdama tik prancūzą biggrin.gif

QUOTE(BigBang @ 2016 03 13, 20:30)
Ne nu... Tai bent vienas koks gražuolis likęs yra?  blink.gif  biggrin.gif

čia panašiai, jei paklaustumėt atėjus į grybingą vietą ar yra grybų, kai iš tos vietos jau išvažiavo kiti grybautojai laugh.gif
Jau čia kaip reikalas moteros prasisuko lotuliukas.gif nu dar liko keli tokie kazlėkai biggrin.gif


QUOTE(lietinga @ 2016 03 13, 20:33)
Gal San Marino turkas dar ... nelabai grazuolis,bet skonio dalykas

paimtas, man rodos, mano piršlienės eglegle bigsmile.gif Visos jį dėdule vadina, bet tas san marinietis man gražus vyriškis ax.gif Toks su cinkeliu atrodo, o ir balso tembras fainas cool.gif


QUOTE(Monteverte @ 2016 03 13, 20:21)
Bet tai nuda nu ax.gif

ale kokios neromancikės visos ax.gif

Man italė truputį asocijuojasi su mūsų Ieva.

O čia akustinė Italijos dainos versija akomponuojant fortepijonu wub.gif (maždaug nuo 30 sekundės prasideda)
https://www.youtube....h?v=A6VA6AXLFRs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 13 kovo 2016 - 19:50
I Finala turetu tikrai Donatas patekti, o toliau bus matyt. Labai priklausys, koki veiksma kitos salys ant scenos parodys, ka musiskis, nes jei is spec. efektu tik pora bamboskiu nupirks tai kazin kazin ar labai aukstai kils bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 13, 20:35)
Kalbant apie labiausiai patinkancias dainas neziurint i atlikeju grozi ar negrozi tai is uzsienieciu man labiausiai prilipo Lenkijos daina ir Kipro.

Kipro dar negirdėjau, bet Lenkijos tai man nea blush2.gif

Beje o tas lenkas, kartais ne moteris? Nebus čia končitinis variantas? g.gif
Atsakyti
Taip, spec efektai irgi nemažos įtakos turi, efektingumo.
Įdomu kaip jį aprengs.
Aš iki dabar pamenu kaip Viliją su Kirdeikiu aprėdė
tais kosmonautų aufonautų aprėdais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 13, 20:53)
Kipro dar negirdėjau, bet Lenkijos tai man nea blush2.gif

Beje o tas lenkas, kartais ne moteris? Nebus čia končitinis variantas? g.gif

Lenko globeja buvo imetus nuorodas su jo jaunystes paklydimais, bet dabar lyg manosi vyras esas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 13, 19:58)
Lenko globeja buvo imetus nuorodas su jo jaunystes paklydimais, bet dabar lyg manosi vyras esas. smile.gif

Manosi, bet sunkiai jam gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lietinga @ 2016 03 13, 21:33)
Gal San Marino turkas dar ... nelabai grazuolis,bet skonio dalykas mirksiukas.gif
Ai,ir dar baltarusis lyg ir beglobis likes... gal jo vidus grazus? biggrin.gif

Mano turkas, dantu nesiept ir svetimo neliest ☺
Po vakar dar pradejo patikt svedas
Atsakyti
Kas nori pažiūrėti vakarykštį finalą, tai galima pažiūrėti čia:
http://www.lrt.lt/me...onaline_atranka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 13 kovo 2016 - 20:34
QUOTE(Vaiv* @ 2016 03 13, 19:02)
Šnekate apie teisingumą ir moralę ir duodu 100procentų, kad nurašot Donatą į paskutinę vietą vien todėl, kad į euroviziją važiuoja Donatas, o ne Aistė. Jau kelintą kartą pastebiu, kad pas jus daug pykčio ir negatyvo. Nu ir ką ta Aistė? Vien jos angliškas tarimas ir akcentas ausį pjauna ir daina visiškai ne eurovizijai skirta + apranga išreiškė savo vaikišką protestą ir taip parodė nepagarbą žiūrovui. Donatas jaunatviškas, pilnas energijos, pasitikėjimo savimi ir esu TIKRA, kad pateks į finalą ir dar paims neblogą vietą  smile.gif

Ačiū Dievui, kad nevažiuoja Aistė ir nereikės pergyventi, kad patektų į finalą, o tai, jeigu būtų nepatekusi, tai draugų chebra ją gyvą būtų suėdusi, o dabar žmonių širdyse ji liko nugalėtoja, kaip ir 2010 metais. Aš racionali, apskaičiuojanti, savanaudiška smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 03 13, 18:33)
Kas nori pažiūrėti vakarykštį finalą, tai galima pažiūrėti čia:
http://www.lrt.lt/me...onaline_atranka

einu žiūrėt 4u.gif
Atsakyti