Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

QUOTE(BigBang @ 2016 03 13, 19:43)
O  jums Donny į Bieberį nepanašus?  lotuliukas.gif

user posted image
Va, i ka man panasus-Alan Cumming(Donny po 20 metu biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 03 13, 18:25)
Bet kodėl Lietuvos nė viena į penketuką neįtraukėt rolleyes.gif . Pesimistės.... ax.gif . Aš statau, kad Donatas finale bus 11-as bigsmile.gif

Mes ne pesimistės, o realistės. Atsižvelgiama į paskutinių 10 metų Lietuvos dalyvavimo Eurovizijoje tendencijas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 12, 23:19)
Jeigu neteisingumas yra šaunu, tai ką galiu tik užjausti turint tokią moralę  smile.gif

Šnekate apie teisingumą ir moralę ir duodu 100procentų, kad nurašot Donatą į paskutinę vietą vien todėl, kad į euroviziją važiuoja Donatas, o ne Aistė. Jau kelintą kartą pastebiu, kad pas jus daug pykčio ir negatyvo. Nu ir ką ta Aistė? Vien jos angliškas tarimas ir akcentas ausį pjauna ir daina visiškai ne eurovizijai skirta + apranga išreiškė savo vaikišką protestą ir taip parodė nepagarbą žiūrovui. Donatas jaunatviškas, pilnas energijos, pasitikėjimo savimi ir esu TIKRA, kad pateks į finalą ir dar paims neblogą vietą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 13, 19:32)
Ta pati sakiau ir kai pirma karta ji pamaciau, o kur dar kameros, kai is arti veida pritrauke, tik su laiku sio elemento nebuvo.
Uzmeskite aki i pirmaji karta, dar daugiau panasumu buvo.
Taip taip, tą taip pat esu pastebėjusi, tą žaismą su kamera.
Man jis dar savo šokio judesiukais kažkokio panašumo turi su Dima Bilan.

Jo, ir EV pasipylė nemažai vaikinukų dainuojant po vieną,
o va duetų man atrodo, kad tikrai nėra daug.
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2016 03 13, 19:43)
O  jums Donny į Bieberį nepanašus?  lotuliukas.gif

Nelabai, bet tik tiek, kad Donatui vyriškumo trūksta, paaugliškas jis labiai.
Aš pagalvoju, kad jaunuolis Justs (LV atstovas) po 8 metų (toks amžiaus santykis tarp jo ir Donato) turėtų atrodyti kur kas vyriškiau. g.gif

QUOTE(Anakure @ 2016 03 13, 19:45)
Papildau spėjimą: jeigu pavyktų patekti į finalą, tai spėju, kad iš finale dalyvaujančių užims paskutinę vietą.

biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 13 kovo 2016 - 19:17
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 13, 13:33)
Beje, nieks neminit Italijos. Ar man tik vienai ji patinka? wub.gif
https://www.youtube....h?v=NXE-aTIIG30

Bet tai nuda nu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Visgi @ 2016 03 13, 14:06)
Labai abejoju, kad Ruslanas kaip susitaręs, iš solidarumo Aistei. Man į tai visai nepanašu.
Nepatikėsiu, kad per finalo atranką nusprendė sužaisti tokiu būdu su palaikymu,
ta prasme, kad daugiau galvojo apie Aistę nei save. 
Tada atsakyčiau_rado kada žaisti, čia ne vaikų darželis. Per finalą reikia galvoti tik apie save.
Jei nebūtų pasirinkęs lietuviškai dainuoti, gali būti, kad net nebūtų paskutinėje vietoje.

Ir netikiu dėl neteisingos atrankos. Pagal kokias detales buvo neteisinga atranka?
Suprasčiau jei kardinaliai skirtųsi komisijos ir žiūrovų balsai/balai,
o dabar komisija lygiai taip pat įvertino atlikėjus kaip ir žiūrovai,
net atlikėjų ir eiliškumas sutapo (labai nežymiai skyrėsi).
Visų balsuojančių žiūrovų gi nepapirksi. Kad žiūrovas turi savo favoritus_normalu,
kad komisija taip pat turi savo favoritus, simpatijas_irgi normalu.
Jokio aš čia kriminalo nematau lens.gif

Šiaip tai žiūrovą kaip tokį be ryškios nuomonės ir pasiduodantį irgi galima bent iš dalies įtarti biggrin.gif Na pažiūrėkit kaip su Aiste buvo. Niekam ji nekliuvo, net čia forumo apklausoje gerai už ją pakankamai statė, bet sudirbo ją ta Ibelh...... (nušilaužiau liežuvį tardama doh.gif lotuliukas.gif ) ir kas nutiko? Visi ėmė nuo jos nusisukinėti cool.gif Bet ar daina pasikeitė, ar pati Aistė nuo to pasikeitė? Ne. Bet kaip matom, žmogų labai lengva sudirbti. Čia panašiai kaip su kokia pedofilijos byla, žmonės, regis ir protingi, pasiduoda kažkokiam bandos jausmui g.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2016 03 13, 19:23)
ka tik va perklausiau visas smile.gif antra kart paklausiau latvio ir prancūzo, tikrai pradeda labai patikt g.gif dar va atradau visai nieko -Airis  wub.gif  jamu jei niekieno biggrin.gif

per kelias rankas perejes ir pajemtas jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 13, 17:25)
per kelias rankas perejes ir pajemtas jau smile.gif

Ne nu... Tai bent vienas koks gražuolis likęs yra? blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Del spejimo. Tau esu isitikinus kad i finala paklius be problemu. O finale uzims 10 vieta. Norejau rasyt 5, bet sutramdziau savo optimizma. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(BigBang @ 2016 03 13, 20:30)
Ne nu... Tai bent vienas koks gražuolis likęs yra?  blink.gif  biggrin.gif

Atrodo liko baltarusis. Tik ar grazuolis ar ne cia kiekvienai pagal skoni.wink.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2016 03 13, 20:30)
Ne nu... Tai bent vienas koks gražuolis likęs yra?  blink.gif  biggrin.gif

Gal San Marino turkas dar ... nelabai grazuolis,bet skonio dalykas mirksiukas.gif
Ai,ir dar baltarusis lyg ir beglobis likes... gal jo vidus grazus? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietinga: 13 kovo 2016 - 19:35
Kalbant apie labiausiai patinkancias dainas neziurint i atlikeju grozi ar negrozi tai is uzsienieciu man labiausiai prilipo Lenkijos daina ir Kipro.
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 13, 17:07)
Užsieniečių komentarai po Donato pasirodymu, tai hm tokie šiaip sau. Rašo, kad nukopijuota nuo Manso.

Panašiau, kad pagr. idėją nupyp nuo Enrikės seno seno, galvodamas, kad niekas nepamena lotuliukas.gif
https://www.youtube....h?v=UZrzOZaI7UE
https://www.youtube....h?v=MSncll5CG-I

Dvi jausmingos "mergytės" taršosi: Enrikutia ir Donatella biggrin.gif
Atsakyti