Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

Bet tai kaip šiemet duetų neliko g.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau pusfinalio dalyvius, mano spėjimas apie Donato galimybes pagal vakarykštį jo pasirodymą (jeigu kažką tokio įdomaus sugalvos ir parodys Eurovizijoje, tai gali keistis): 90 proc. duodu, kad į Eurovizijos finalą nepateks, 10 proc. tikimybės, kad pavyks išplėšti paskutinę vietą, kuri suteikia galimybę patekti į finalą. Paspėliokime, paskui bus įdomu pažiūrėti kas teisingiausiai atspėjo užimtą vietą.
Atsakyti
As soeju, kad i finala pateks ir jame uzims tokia pat vieta, kaip ir 2012, t.y. 14 ta ax.gif
Atsakyti
Į finalą pateks, manau kokia 11-12 vieta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 13, 17:07)
Užsieniečių komentarai po Donato pasirodymu, tai hm tokie šiaip sau. Rašo, kad nukopijuota nuo Manso.

pasirodymas gal ir panašus, bet daina tai visai ne. bet kai pačio Manso daina gryna kopija, tai nieko čia blogo lotuliukas.gif
Atsakyti
ka tik va perklausiau visas smile.gif antra kart paklausiau latvio ir prancūzo, tikrai pradeda labai patikt g.gif dar va atradau visai nieko -Airis wub.gif jamu jei niekieno biggrin.gif
Atsakyti
Bet kodėl Lietuvos nė viena į penketuką neįtraukėt rolleyes.gif . Pesimistės.... ax.gif . Aš statau, kad Donatas finale bus 11-as bigsmile.gif
Atsakyti
Siais metais eurovizijoje vyruku antpludis,vien is pabaltijo cieli trys saldainiukai smile.gif . Kitais metais Donis vel grasino,kad vaziuos,nebent jau siais laimetu biggrin.gif . Tikras Duracell Bunny hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 03 13, 18:16)
Man nuo pat pradžių ten yra labai panašus vienas momentas su Manso.
Ta, pati pradžia Donato, kai tie lašai lietaus/šviesos pasirodo visiškai tamsiame fone.

Ta pati sakiau ir kai pirma karta ji pamaciau, o kur dar kameros, kai is arti veida pritrauke, tik su laiku sio elemento nebuvo.
Uzmeskite aki i pirmaji karta, dar daugiau panasumu buvo.
Atsakyti
O jums Donny į Bieberį nepanašus? lotuliukas.gif
Atsakyti
Papildau spėjimą: jeigu pavyktų patekti į finalą, tai spėju, kad iš finale dalyvaujančių užims paskutinę vietą.
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2016 03 13, 18:43)
O  jums Donny į Bieberį nepanašus?  lotuliukas.gif

šiek tiek biggrin.gif
Atsakyti