Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

QUOTE(Maja Di @ 2016 03 13, 16:35)
Prie ko čia Aistė g.gif
Mistika mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 03 13, 15:35)
Jis gi aiškiai pasakė, kad Ievą palaiko. Prie ko čia Aistė g.gif .


Nes Anakurei atrodo, kad visi Aistę turi palaikyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 13, 15:53)
Nes Anakurei atrodo, kad visi Aistę turi palaikyt biggrin.gif


laugh.gif laugh.gif laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 13 kovo 2016 - 15:58
O man kaip tik siemet daug geru dainu. Net nesudeliociau TOP, nes daug labai patinkanciu. Prancuzija labai, Latvija, Rusija, Vengrija, Norvegija (tik pana nusidainuoja), Sveicarija (ta pati beda), Lenkija, Australija, Armenija, Ispanija, Ukraina, Kipras ir dar praleidau kelias turbut doh.gif Kas nepraeis, tai, mano nuomone, San Marinas, Gruzija, Moldova, Makedonija.
Atsakyti
Kai vakar per LRT, laukiant balsavimo rezultatų, rodė jau kai kurių šalių išrinktus atstovus,
tai man daug kas ten labai panašu buvo, kaip Rožickas pasakė_išgirdom
kokius tris Donatus, kelias Rūtas, kelias Aistes, man kai kas net į Eriką buvo panašu,
v ž, rastumėm kas galėtų su kuo duetu dainuoti biggrin.gif

Tačiau, kai paieškojus paklausiau jau kitų šalių, tai galvoju ačiūD,
kad yra kažkas įdomaus ir išskirtinio,
nes jei jau būtų labai viskas panašu ir vienodai, tai schmoll.gif
Todėl ir man atrodo, kad šiemet bus stiprus konkursas.
Atsakyti
As nesupratau kam komisijoj buvo pasodintas Vaidas. Dave viena kart pakalbet ir viskas. Gal del grozio, ar del skaiciaus. O gal kad pavertejautu uzsienieciams. biggrin.gif Apie Jazzu tai isvis patyliu. Kokio velnio ejo i komisija , jei net neturi nuomones apie finalo dalyvi, o apie Ruta ir vel kazka numekeno. Sinickis na gal nieko prie bajerio taip sakant. happy.gif Ibelhauptaite savo stiliuje, bet jei Aiste nebutu provokavus su savo namine apranga, tai manau butu si karta labai nekapojus. Kazlaus kazkokia be nuotaikos, matyt, nesveika jei buvo. Verciausais komisijos marys Zilnys. Man labai patiko, kai jis pasake, kad stebejo visus finalininkus ka ir kaip jie sako ziniasklaidoje. thumb_yello.gif Kas keista buvo kad eklausinejuo uzsienieciu. Galejo koki verteja pakvies kad isverstu ju komentarus nesuprantantiems angliskai smile.gif
Ka liecia finalininkus tai Ruslanas tikrai nustebino finale sudainuodamas daina lietuviskai. Nemanau kad tai buvo geras sprendimas ir daina kazkaip suskambejo prasciau. Ieva na miela kaip visada. paplidomai niekuo nenustebino. Ruta atrode graziai ir gerai sudainavo, beto labai sauniai prieme Dalios kritika,
Aiste labai "pasistenge" tiek atranka tiek dainavimu. Atrodo suaugus moteris, bet elgiasys kaip paaugles. Ir issiusk tokia i europa, tai dar isivels i kokiu skandalus. smile.gif
Erika na pamacius ja tam tamsiam fone su ta juoda suknele viena mintis - Mirtise. smile.gif Kazkaip pradejo jos daina man sunkiai klausytis, sliagianti tapo.
Donatas labiausiai patiko. Na man jo daina tai visai is kito lygmens. bigsmile.gif
Atsakyti
Na, ar dar perklausiau visų eurovizininkų dainas, tai visgi lieku prie armėnės (https://www.youtube.com/watch?v=l7m3wOGhEvE) . Labai patinka jos dainos aranžuotė, gražiai instrumentalas skamba. Nors ji primena kažkokią vakarų atlikėją, bet tas nėra blogai. Tikiuosi ir pasirodymą gerą parengs, nebus pernelyg nusaldintas vien su vėjyje besisklaidančiais plaukais.

Užsieniečių komentarai po Donato pasirodymu, tai hm tokie šiaip sau. Rašo, kad nukopijuota nuo Manso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškų avietė: 13 kovo 2016 - 17:11
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 13, 18:07)
Užsieniečių komentarai po Donato pasirodymu, tai hm tokie šiaip sau. Rašo, kad nukopijuota nuo Manso.
Man nuo pat pradžių ten yra labai panašus vienas momentas su Manso.
Ta, pati pradžia Donato, kai tie lašai lietaus/šviesos pasirodo visiškai tamsiame fone.

Atsakyti
O kaip jums Austrijos pasirinkimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2016 03 13, 17:23)
O kaip jums Austrijos pasirinkimas?  g.gif

Kiek pamenu visiškas nesusipratimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 13, 15:24)
Kiek pamenu visiškas nesusipratimas g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu visų pirma juokinga tokia alisa stebuklų šalyje biggrin.gif daina irgi juokingai skamba, kaip faikams prieš miegą blush2.gif
Atsakyti
Aš kažkaip net negalvoju apie tuos nefavoritus blush2.gif Man visada būna įdomiausias koks nors top 5, kurie yra potencialūs laimėtojai ir sukelia daugiausiai kalbų. Šiemet manau kova virs tarp Armėnijos, Prancūzijos, Ukrainos ir gal Latvijos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškų avietė: 13 kovo 2016 - 17:29