Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

[quote=tuktuk,2016 03 13, 14:33]
Beje, nieks neminit Italijos. Ar man tik vienai ji patinka? wub.gif
https://www.youtube....h?v=NXE-aTIIG30

Italų daina tikrai graži thumbup.gif Aukštos vietos nemanau, kad užimtų
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 13, 12:32)
Donces turas paskelbtas bigsmile.gif Jau taip viskas buvo zinoma is anksto.. Galejo bent pirmadienio palaukt lotuliukas.gif

A jus gal is medzio iskritot? bigsmile.gif Jei cia apie albumo pristatyma, apie ji jau senai kalbeta, per Lietuvos balsa jau ji pristate smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grei: 13 kovo 2016 - 14:02
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 13, 14:43)
Mano ko gero fainiausių dainų 3tukas:
1. Prancūzijos;
2. Rusijos
3. San Marino
---

nors Gruzijos baigiu prisijaukint smile.gif

Visai nieko man iš pirmo pasiklausymo San Marino buvo. Daugiau dar nespėjau jos paklausyt.
--

Man irgi taip su Gruzija drinks_cheers.gif Man jie vieni įdomesnių atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 13 kovo 2016 - 14:02
QUOTE(Grei @ 2016 03 13, 14:01)
Jei cia apie albumo pristatyma, apie ji jau senai kalbeta, per Lietuvos balsa jau ji pristate  smile.gif

būtent drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2016 03 13, 15:01)
A jus gal is medzio iskritot?  bigsmile.gif  Jei cia apie albumo pristatyma, apie ji jau senai kalbeta, per Lietuvos balsa jau ji pristate  smile.gif

Ber reklama tik nuo siandien tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 13, 05:24)
Ar tik nebus taip, kad Ruslano pasirodymas buvo tylus Pilvelytės palaikymas, protestas prieš Lietuvoje esančią labai neteisingą atranką, pagal detales labai panašu į tai g.gif Apskritai, jie pasirodė, kaip būtų susitarę.
Labai abejoju, kad Ruslanas kaip susitaręs, iš solidarumo Aistei. Man į tai visai nepanašu.
Nepatikėsiu, kad per finalo atranką nusprendė sužaisti tokiu būdu su palaikymu,
ta prasme, kad daugiau galvojo apie Aistę nei save.
Tada atsakyčiau_rado kada žaisti, čia ne vaikų darželis. Per finalą reikia galvoti tik apie save.
Jei nebūtų pasirinkęs lietuviškai dainuoti, gali būti, kad net nebūtų paskutinėje vietoje.

Ir netikiu dėl neteisingos atrankos. Pagal kokias detales buvo neteisinga atranka?
Suprasčiau jei kardinaliai skirtųsi komisijos ir žiūrovų balsai/balai,
o dabar komisija lygiai taip pat įvertino atlikėjus kaip ir žiūrovai,
net atlikėjų ir eiliškumas sutapo (labai nežymiai skyrėsi).
Visų balsuojančių žiūrovų gi nepapirksi. Kad žiūrovas turi savo favoritus_normalu,
kad komisija taip pat turi savo favoritus, simpatijas_irgi normalu.
Jokio aš čia kriminalo nematau lens.gif
Atsakyti
Per kur jūs klausotės kitų šalių dainų, nes EV puslapyje dar nėra visos sudėtos g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma Liu @ 2016 03 13, 14:07)
Per kur jūs klausotės kitų šalių dainų, nes EV puslapyje dar nėra visos sudėtos g.gif

Youtube visos yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma Liu @ 2016 03 13, 12:07)
Per kur jūs klausotės kitų šalių dainų, nes EV puslapyje dar nėra visos sudėtos g.gif

youtube mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 12, 23:18)
As vis tik pritariu Jazzu, kad tai geriausia LT daina ever.


Aš lieku prie tos pačios nuomonės - geriausia ever Lietuvos daina Eurovizijoje - Sashos Song (nors nebūtinai jinai yra eurovizinė, gal per gera tam konkursui tiesiog). Ir ta mano nuomonė absoliučiai tvirta bei nekeičiama smile.gif

Nebent ateityje, kitais metais kažkas nustebins. Bet kol kas tikrai ne.


QUOTE(Visgi @ 2016 03 13, 14:06)
Labai abejoju, kad Ruslanas kaip susitaręs, iš solidarumo Aistei. Man į tai visai nepanašu.
Nepatikėsiu, kad per finalo atranką nusprendė sužaisti tokiu būdu su palaikymu,
ta prasme, kad daugiau galvojo apie Aistę nei save. 




na tiksliai nežinau smile.gif , bet pati 99,99 proc. manau, kad tikrai ne biggrin.gif Kad jis visai jokio solidarumo Aistei nedemonstravo biggrin.gif Nors jie ir yra kažkaip susiję rolleyes.gif

Visų pirma iš finalisčių jo pasirinkimas buvo Ievos daina (ir būtent Ievą jis visapusiškai palaikė). Iš iškritusių, kaip minėjo, jam patiko ta country daina. Nepamenu tos atlikėjos vardo g.gif blush2.gif , na bet viena country juk ir tebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 13 kovo 2016 - 14:40
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 13, 15:38)
na tiksliai nežinau smile.gif bet pati 99,99 proc. manau, kad tikrai ne biggrin.gif Kad jis visai jokio solidarumo Aistei nedemonstravo biggrin.gif
Tai va, ir aš apie tai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 03 13, 15:51)
Tai va, ir aš apie tai drinks_cheers.gif

Jis gi aiškiai pasakė, kad Ievą palaiko. Prie ko čia Aistė g.gif .
Atsakyti