Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

Labas rytas 4u.gif
Man Prancūzai kažkaip nelabai, bent kol kas bet rusais su armėnija tikrai neblogai. Gal tik rusi video klipas kažkuo pasirodė kopija tų švedo judesių, įdomu kaip psirodymas scenoj vyks g.gif
Atsakyti
Ruso daina neypatinga, bet manau padarys labai gerą, efektingą šou ir bus rimtas konkurentas Doniui. Ai, bet jam rimti konkurentai bus ir latvis su prancūzu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiv* @ 2016 03 13, 01:05)
Mane žiauriai užkabino vengro daina! Be Donato kol kas jis man favoritas  thumbup.gif
https://www.youtube....h?v=wpIg3bJ__GE

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 13, 12:53)
Ruso daina neypatinga, bet manau padarys labai gerą, efektingą šou ir bus rimtas konkurentas Doniui. Ai, bet jam rimti konkurentai bus ir latvis su prancūzu biggrin.gif


Svarbu, kad daug vyrukų neblogų šiais metais thumbup.gif Bus iš ko rinktis, nes dauguma neblogai dainuojantys. Ko nepasakyčiau apie moteras, visos tokios rypaujančios. Gerai, kad dar vienos Aistės neišsiuntėme tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 03 13, 01:31)
Donatas Montvydas turės labai pasistengti, kad švedai leistų „Eurovizijoje“ atlikti salto

user posted image

Po atkaklios kovos nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finale triumfavęs Donatas Montvydas, vos išgirdęs apie pergalę, netvėrė džiaugsmu. Lietuvai „Eurovizijoje“ jis atstovaus jau antrą kartą – 2012-aisiais konkurse pelnęs 14-ąją vietą, šįmet bandys pagerinti Lietuvos rezultatą – tikisi laimėti.
Daug diskusijų sulaukė jo akrobatinis triukas. Donatas pasakojo, kad atlikti salto jam nėra sudėtinga, nes nuo vaikystės lankė gimnastiką, be to, treniruojasi kovos menus.

Jis pasakojo, kad atlikti tokį šuolį ant slidžių scenos grindų – labai pavojinga. Galima paslysti, nugriūti. Todėl yra keblumų: nežinia, ar tokį triuką bus galima atlikti Švedijoje.

http://www.15min.lt/...alto-124-594235

Tikrai pavojinga ir tai matesi kai ji darydamas ta kulversti slystelejo. Bet nieko isigys Donatas kokius batus neslystanciu padu, na panasiai kaip buna ziemines padangos. ir visvas vus gerai. Arba svedai paties kokia danga specialiai jo pasirodymui tis ta vieta kur jis turetu nusileisi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 03 13, 02:46)



tas pats drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Donces turas paskelbtas bigsmile.gif Jau taip viskas buvo zinoma is anksto.. Galejo bent pirmadienio palaukt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 13, 01:51)
Bet kai dainavo vilkėdama sukneles - irgi tiko? biggrin.gif
Tas paprastas kasdieninis apsirengimas gerai žiūrisi, kai triniesi namie, neši šiukšles, eini į pardę, su drauge paplepėt prie kavos. Bet kai dainuoji dramatišką dainą apie sugriuvusius santykius ir pusę gyvenimo... Nežinau, jau tada geriau pasipuoštų negližė ir bigudukais, sudaužytų kokią lėkštę ar kažiką.
________________
Pasiteirausiu darkart. Ar balsavot šįvakar?

Balsavau visus penkis kartus uz Donata.Nepagailejau smile.gif Siaip niekad nebalsuoju, bet sita daina kazkas tokio thumbup.gif . Jauciu buciau balsavus uz ja net jei ir ne Donatas ja butu dainaves, bet su salyga kad taip pat puikiai kaip jis butu atlikes. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 13, 04:24)
Ar tik nebus taip, kad Ruslano pasirodymas buvo tylus Pilvelytės palaikymas, protestas prieš Lietuvoje esančią labai neteisingą atranką, pagal detales labai panašu į tai  g.gif Apskritai, jie pasirodė, kaip būtų susitarę.



KUO? g.gif


QUOTE(Lėja... @ 2016 03 13, 06:39)

manau kad jai isvis reikejo neatsakyt i Dalios komentara pirmaji karta ir nesivelti i ta kara
butu protingiau buve



tikrai taip drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Beje, Ruslanas gali būti tuo pavyzdžiu, kaip garbingai nutylėti.
Prisimenant kaip Jazzu jį sudirbinėjo pusfinalyje. Nes sudirbinėjo tai labai, ne kiekvienas būtų tiesiog išklausęs tokius komentarus.
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2016 03 13, 06:47)

Ieva, na nežinau (čia jau man sugroja asmeniškumai religijos atžvilgiu), tad už ją nebalsuočiau niekada.



Patenkinkit smalsumą blush2.gif

Kokios ten problemos su religija g.gif blush2.gif
Papildyta:
ai, jau perskaičiau.

man tai 1000 proc. absoliučiai jokios problemos su tuo nebūtų blush2.gif

Atsakyti
Mano panai vakar rezervuotas švedas nepatiko schmoll.gif . Kol klausė dainos, buvo neblogai g.gif , bet, kai parodžiau vaizdą- atmetė iškart doh.gif . Žodžiu, laisvas- imkite, kas norite. 4u.gif

Azerbaidžanas:
https://www.youtube....h?v=1_2Ujb2IP-Q
Pradžia atrodo labai daug žadanti, bet priedainis mane nuvylė. Primena mūsų Donato variantą, kai startas įdomus, bet priedainis nuvilia: atrodo tuoj tuoj bus ir ...piššš - nėra dainos. verysad.gif

Armėnė valdo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 13 kovo 2016 - 12:45
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 13, 11:53)
Ruso daina neypatinga, bet manau padarys labai gerą, efektingą šou ir bus rimtas konkurentas Doniui. Ai, bet jam rimti konkurentai bus ir latvis su prancūzu biggrin.gif


Bet prancūzo daina juk visiškai kitokio tipo, nei Donato. Tai kodėl jie turėtų būti konkurentai?

Va su latviuku pusfinalyje (deja, tame pačiame doh.gif ) virš arši konkurencija...

Ir galit mane nušauti, bet neapsimetinėsiu, bijau, kad palaikysiu šį (gal vienintelį kartą kada nors iš kitos šalies ) latviuką blush2.gif Negaliu aš savęs forsuot blush2.gif blush2.gif

Tik šiandien sužinojau, kad Donatas ir Justs tame pačiame pusfinalyje verysad.gif

na gerai, gal tie 12,5 proc. latviško kraujo man taip pasirinkti kažkiek leidžia blush2.gif blush2.gif Kitais metais jau būsiu Lietuvai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 13, 12:26)
Bet nieko isigys Donatas kokius batus neslystanciu padu, na panasiai kaip buna ziemines padangos.  ir visvas vus gerai. Arba svedai paties kokia danga specialiai jo pasirodymui tis ta vieta kur jis turetu nusileisi. smile.gif



Idėja thumbup.gif thumbup.gif
Gal tai ir sutvarkoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 13 kovo 2016 - 12:46
Paklausiau svedo, tai tokia daina is "visi nieko" kategorijos, bet nieko ipatinga. Berniukas mielas. smile.gif
Atsakyti