Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

Šiaip šiemet bendras Eurovizijos vaizdas atrodo silpnesnis nei pernai. Tikrai mažiau gerų, įspūdingų dainų/pasirodymų pakolkas. Pernai ir latvė, ir estai, ir belgas, ir italai buvo wow, o šiemet pakolkas tik armėnė labiau kabina. Kita vertus, mums gal tai į naudą ir gal Donatui labiau pasiseks. Na, jei bent Lietuva pirmą kartą, po 10 metų pertraukos, patektų į pirmą dešimtuką - būtų pakankamai gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2016 03 13, 11:49)
Švedas gerulis, aš jį dar per pusfinalį prieš 2 savaites pastebėjau, labai skyrėsi iš visų kitų dainų.

Man tai jis labai panasus i Joseph Gordon-Levitt bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 13, 01:25)
man tai Aistės apranga nekliūvo  blush2.gif  blush2.gif

toks abstraktus ir visada taisomas dalykas...

šiaip toks stiliukas jai žymiai labiau tinka (nors prie pačios dainos nuotaikos gal ir ne).

ir pati džinsiukus dievinu  blush2.gif  blush2.gif

jaunatviškiau ir gaiviau atrodė tai tikrai

Būtent. Bet žmonėms priimta įsikibti kurio nors vieno ir visaip taršyti, nieko naujo čia
Papildyta:
QUOTE(LadyLina @ 2016 03 13, 01:37)
Ieškojau nuotraukos kaip Tatu atrodė Eurovizijoje, tai radau jas puslapyje "Blogiausios visų laikų Eurovizijos dalyvių aprangos", kartu su mūsiške Vilija Matačiūnaite.  biggrin.gif

http://wiwibloggs.co...d-winner/99281/

Ir ką? Svarbu juk rezultatas. Nenorėtumėt, kad Lietuva taip "blogiausiai" antroje ar trečioje vietoje atsidurtų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 13, 10:54)
Man tai jis labai panasus i Joseph Gordon-Levitt  bigsmile.gif
user posted image

Tą patį pagalvojau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 13, 10:52)
Šiaip šiemet bendras Eurovizijos vaizdas atrodo silpnesnis nei pernai. Tikrai mažiau gerų, įspūdingų dainų/pasirodymų pakolkas. Pernai ir latvė, ir estai, ir belgas, ir italai buvo wow, o šiemet pakolkas tik armėnė labiau kabina. Kita vertus, mums gal tai į naudą ir gal Donatui labiau pasiseks. Na, jei bent Lietuva pirmą kartą, po 10 metų pertraukos, patektų į pirmą dešimtuką - būtų pakankamai gerai ax.gif

Tikrai taip. Ir jei Donatui labiau pasiseks, tai dėl būtent šitaip susiklosčiusios situacijos.
Nors vėlgi, daug kurie ten išties balsingi ir kaip žinia, gera scena, efektais, garsu pasirūpins ir mūsiškis vėl (kaip mums būdinga) gali prastai girdėtis ir matytis.
Eilinį kartą prasčiau gali klausytis tik kokia Slovėnija (žiauriai be ryšio ji šiais metais), o kiti gali šoktelti virš savęs gerokai.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 13, 10:54)
Man tai jis labai panasus i Joseph Gordon-Levitt  bigsmile.gif

Primena Karinos Krysko vyrą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 13, 10:54)
Man tai jis labai panasus i Joseph Gordon-Levitt  bigsmile.gif

QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 13, 11:07)
Tą patį pagalvojau drinks_cheers.gif

biggrin.gif Vakar, video bežiūrėdama, irgi juos sulyginau biggrin.gif
Atsakyti
https://www.youtube....h?v=1_2Ujb2IP-Q
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 13, 11:29)

pažiūrėjau be garso, tai toks jis juokingas, jau tos mimikos biggrin.gif o Giržadas į jį stilium user posted image
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 03 13, 03:37)
Ačiū, su malonumu vėl paklausiau  bigsmile.gif  4u.gif
Žavus jis  wub.gif  , prieš miegą bus pats tas vaizdelis  biggrin.gif

user posted image


Aha, šitas gerulis buvo!Daina pakelianti nuotaiką thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 12, 23:52)
Nu ir duokdie  cool.gif

Is rodytu atrinktu saliu man gruzinai tiko. O siaip atkreipet demesi, kiek daug kriokianciu baltasukniu mergu?  cool.gif

Jei Donata isrinks, tikrai pateks i finala. Nepaisant kai kuriu sioje temoje nuolat karksinciu varnu. Kad jas kur skersvejis  cool.gif

lotuliukas.gif Taigi cia tokia jos natura. mirksiukas.gif
Atsakyti
„Eurovizinės“ aistros nerimsta: ir džiugus, ir kandus garsenybių verdiktas

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/...s.d?id=70676074
Atsakyti

Skaitau ir juokiuosi lotuliukas.gif Jetau Leja, jus ir pavarot. Priglaudet vyruka ir net nesusivoket kas jis toks. biggrin.gif Gerai kad viskas laimingai pasibaige. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 13 kovo 2016 - 11:50