Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

Pamenu, 2014 m. mano favoritai buvo
The Common Linnets - Calm After The Storm (The Netherlands)
2015 m. buvo
Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday (Estonia)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 13 kovo 2016 - 02:47
Ar tik nebus taip, kad Ruslano pasirodymas buvo tylus Pilvelytės palaikymas, protestas prieš Lietuvoje esančią labai neteisingą atranką, pagal detales labai panašu į tai g.gif Apskritai, jie pasirodė, kaip būtų susitarę.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 13, 00:21)
tai ir vėl baltarusiukui liks tik kojūgalvį su žvake stovėt biggrin.gif nieks vargšo vaikio nenori biggrin.gif


gal kazkur moteros musas del jo
QUOTE(altomas23 @ 2016 03 13, 00:28)
Paskelbus pergalę. Donato pasirodymas buvo pats geriausias iš jo visų per šiuos du mėnesius. Kažkaip labiau atsipalaidavęs atrodė. Šaunuolis thumbup.gif  palaikysiu jį Eurovizijoje, kad ir kokią vietą užimtų.


įtampa nuėjo, dziaugėsi, atsipalaidavo ir rezultatas
dar aisku mintis parodyti, kad neveltui jis isrinktas
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 13, 00:50)
Nu bet kam bereikėjo tęsti tą niekur nevedantį konfliktą? Reikia laiku sustoti.

manau kad jai isvis reikejo neatsakyt i Dalios komentara pirmaji karta ir nesivelti i ta kara
butu protingiau buve


_______
sapnavau prancuza,
tik tuktuk nesakykit


__________
kazkaip siemet ne vienos salis daina neuzkabina tiek kad klausyciau ir klausyciau
gal dar pamilsiu kuria
vengru nieko lyg g.gif
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2016 03 13, 05:24)
Ar tik nebus taip, kad Ruslano pasirodymas buvo tylus Pilvelytės palaikymas, protestas prieš Lietuvoje esančią labai neteisingą atranką, pagal detales labai panašu į tai  g.gif Apskritai, jie pasirodė, kaip būtų susitarę.

nezinau ar ta atranka neteisinga (aisku as nesodinciau uz stalo balsus dalint baumilos ar jazzu)
na bet man pvz labiausiai patiko rutos daina
bet palyginus su donato, aisku pasidaro kas geriau atrodys ten
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 03 13, 03:46)

Mano favoritės smile.gif
Kaup smagu buvo nubusti žinanat, kad neišsiuntėm lopšinės į EV.
Nepatiko man vakar Erikos laikysena, vaipėsi prieš komisiją ir šiaip (nord kita vertus, ji man niekada nepatiko).
Aistė, tai patyliu...
Rūtą labai myliu, na, bet...
Ruslanas, manau paruoš kažką kitiems metams gero. Lauksim.
Ieva, na nežinau (čia jau man sugroja asmeniškumai religijos atžvilgiu), tad už ją nebalsuočiau niekada.

Anakure, jūs čia visda specialiai prieš visus post'us?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 13 kovo 2016 - 06:48
QUOTE(oziarage @ 2016 03 13, 07:47)

Ieva, na nežinau (čia jau man sugroja asmeniškumai religijos atžvilgiu), tad už ją nebalsuočiau niekada.

o kas su jos religija?
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 13, 07:57)
o kas su jos religija?

Čia kalta aš, kad negaliu nieko su savimi padaryti, kad netoleruoju jos. Krišnaitė ji...
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2016 03 13, 08:26)
Čia kalta aš, kad negaliu nieko su savimi padaryti, kad netoleruoju jos. Krišnaitė ji...

aisku, nezinojau sito
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 03 13, 03:46)

Net neidomu darosi man visada po jusu postais pasirasineti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 13, 02:13)
Juk rašiau, kad pabalsavau kiek pagal taisykles leidžiama.

Sorry, nepastebejau ax.gif
Atsakyti
Labas rytas. Na, ką nugalėtojas nenustebino. Taip ir reikėjo tikėtis ax.gif Svarbu ne Erica ir ne Rūta biggrin.gif Gaila Aistės. Matėsi, kad ją išbalansavo visas tas reikalas su Dalia. Tikriausiai daugiau į Euroviziją jau neis g.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi už Donatą, laikiau kumščius kad ne Erika, o jis pakliūtų. Į finalą net neabejoju, kad paklius bigsmile.gif .
Perklausiau ką radau, prancūzas kol kas nr. 1 wub.gif .
Atsakyti
Einu dabar į mediateką žiūrėti vakarykščio finalo smile.gif. Vakar švedus žiūrėjau, su dukra labai už Fransą sirgom (tarp kitko, jis mulatukas, jo tėvas juodukas iš Anglijos). Švedas gerulis, aš jį dar per pusfinalį prieš 2 savaites pastebėjau, labai skyrėsi iš visų kitų dainų. Parodžiau savo paaugliukei, tai taip ir susileido biggrin.gif. Jos ten su klasiokėmis šią savaitę nieko daugiau ir neklausė, tik Franso lotuliukas.gif. O kad ten tuose užsienio forumuose ant jo varo, tai nieko nuostabaus. Ten dauguma tokie jau die-hard Eurovizijos fanai, kad jiems tik apsiseiliojusių šlagerių ir pusnuogių berniukų reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pippi: 13 kovo 2016 - 10:52