Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 13, 00:42)
Pasaulio geriausius* biggrin.gif o ne eurovizijos.

supratau supratau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 13, 00:43)
čia tik man antivirusinė blokuoja šitą puslapį?  unsure.gif  biggrin.gif

Šiaip man seniau leisdavo tik kelis kartus atsidaryt, o paskui liepė prisiregistruot. Tai teko taip ir padaryt. Bet užtai galiu balsuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 13, 00:43)
čia tik man antivirusinė blokuoja šitą puslapį?  unsure.gif  biggrin.gif

Šiaip jau mano antivirusinė irgi kartais man sako stop, ale čia laisvai praleido ax.gif

Komentarai iš ten:
The best song in the ESC history just won!! Congratulations Lithuania to be in the TOP for first time ever for me.
*****************************
THE GOOD:
-He has really good vocals.
-The instrumentals do enough to stand out.
THE BAD:
-The song is missing something, but I couldn't tell you what.
-In parts of the song, he has a weird timbre in his voice.
THE VERDICT:
This is an on-trend kind of song, and on top of that, his vocals match up mostly well with what the instrumentals had to offer. I see this song in the Final, but after that, who knows. 8 points

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 13 kovo 2016 - 00:52
Ar jau visos dainos sukeltos į Eurovizijos puslapį?
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 13, 00:36)
MB sako: "Švedai sau geras dainas parašo, o mūsiškiams - šūdą" biggrin.gif

labai paprasta realybė - švedai turi UŽ KĄ tas dainas nusipirkt iš gerų kompozitorių, Lietuvėlė su savo biudžetu, tikrai neperka iš geriausių švedų kompozitorių...papigiai iš tų, kurių švedai matyt net nelabai ir žino patys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 12, 22:42)
Bet kokia kabinanti ta švedų daina smile.gif Iš pradžių klausiau norvegų dainos non stop, dabar pakerėjo tas paprastumas švedo.
Papildyta:

Pasaulio geriausius* biggrin.gif o ne eurovizijos.

AŠ irgi klausau non stop švedų dainos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 13, 01:35)
Tiko, ne kabutėse, nes dainuoja apie eilinių žmonių santykius, apie išsiskyrimą, tai kodėl turi būti su suknelėmis, o ne su paprastu kasdieniniu apsirengimu, kuris labai gerai žiūrisi, daug geriau nei suknelės.

Bet kai dainavo vilkėdama sukneles - irgi tiko? biggrin.gif
Tas paprastas kasdieninis apsirengimas gerai žiūrisi, kai triniesi namie, neši šiukšles, eini į pardę, su drauge paplepėt prie kavos. Bet kai dainuoji dramatišką dainą apie sugriuvusius santykius ir pusę gyvenimo... Nežinau, jau tada geriau pasipuoštų negližė ir bigudukais, sudaužytų kokią lėkštę ar kažiką.
________________
Pasiteirausiu darkart. Ar balsavot šįvakar?

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 13, 00:35)
Tiko, ne kabutėse, nes dainuoja apie eilinių žmonių santykius, apie išsiskyrimą, tai kodėl turi būti su suknelėmis, o ne su paprastu kasdieniniu apsirengimu, kuris labai gerai žiūrisi, daug geriau nei suknelės.

taip, džinsai tikrai "puikiai" žiūrėtųsi prabangioj puošnioj EV arenoj doh.gif niekada džinsai nebuvo, nėra ir nebus tinkamas apdaras scenai
Atsakyti
QUOTE(vilma Liu @ 2016 03 13, 00:45)
Ar jau visos dainos sukeltos į Eurovizijos puslapį?

ne
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 13, 00:51)
Tas paprastas kasdieninis apsirengimas gerai žiūrisi, kai triniesi namie, neši šiukšles, eini į pardę, su drauge paplepėt prie kavos. Bet kai dainuoji dramatišką dainą apie sugriuvusius santykius ir pusę gyvenimo..

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 13, 00:34)
Gal graži? Vėl mamytė norėjo mergytės wub.gif Bet matėt kaip gėjai ciokina, jau virš 3 milijonų peržiūrų, apdarys mūsų Donatėlį kaip katinas kampus lotuliukas.gif

Lenkas užims aukštą vietą ne dėl gėjų, bet dėl to, kad gražus balsas, geras artistiškumas, gražiai atrodo. Končita būtų nelaimėjęs, jeigu ne geras balsas, nebūtų padėjęs pasivertimo moterimi triukas.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 13, 00:53)
taip, džinsai tikrai "puikiai" žiūrėtųsi prabangioj puošnioj EV arenoj  doh.gif  niekada džinsai nebuvo, nėra ir nebus tinkamas apdaras scenai

Nu jau, Tattu kurią ten vietą su džinsais laimėjo? Antrą? cool.gif O Pojavis su kuo buvo? Su kostiuminėm kelnėm? Man tai į kažkiek pagerintą džinsą panašu biggrin.gif Apie Aivaro aprangą gal jau patylėkim iš viso ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 13 kovo 2016 - 00:59