Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvoras

QUOTE(arkava @ 2016 04 08, 08:11)
thumbup.gif
man tik niekaip nesuprantama - kodel dabar taip populiaru lentos horizontaliai  g.gif


Skonio dalykas. Pas mane mazas sklypas tai desiu horizontalia,bent optiskai praples..
Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 04 08, 07:11)
thumbup.gif
man tik niekaip nesuprantama - kodel dabar taip populiaru lentos horizontaliai  g.gif

Nes per tokią labai patogu perlipti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brella @ 2016 04 08, 08:51)
Tomo Sojerio nuotykiu prisiskaite ir galvoja,kad tvoras dazyt ateityje bus labai smagi pramoga  biggrin.gif  ,ypac mansardinius aukstus apkaltus naturalia mediena  lotuliukas.gif


Asilas.
Papildyta:
QUOTE(Giords @ 2016 04 08, 20:35)
Nes per tokią labai patogu perlipti  biggrin.gif


Patogu perlipti ir papulti i perimetro apsauga smile.gif Patogu ir islipti..
Atsakyti
Kam tikrai reikės - nebus svarbu pas tave vertikali ar horizontali tvora. Na, o jei gyveni tokioj vietoj, kur visokie vietiniai narkomanai kauptukus iš kiemo vagia dienom naktim - tada jau reikia imtis rimtesnių saugumo priemonių už tvorą wink.gif

Aš irgi horizontalią ruošiuosi daryti. Kodėl? Nes man gražu.
Atsakyti
QUOTE(gintarass @ 2016 04 08, 08:04)


Tarp stulpu bardiurai?
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 04 08, 20:40)
Tarp stulpu bardiurai?

Vejos bortai 20 cm aukščio.
Atsakyti
QUOTE(gintarass @ 2016 04 09, 18:32)
Vejos bortai 20 cm aukščio.

thumbup.gif Nieko daugiau ir nereikia.
Atsakyti

Ikelkit kas rastisko sutikimo pavyzdi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo santropez: 10 balandžio 2016 - 09:39
QUOTE(biesas66 @ 2016 04 08, 20:40)
Asilas.

Paziuresim kas asilas bus po keliu metu,kai reiks tvora sveist ir perdazinet.Ir nama kuo daugiau medziu apkalk,ypac mansardini auksta,turesi ka veikt ateityje,dazymas bus hobis.
Malkinio peciaus tai nestatei?Kurenimas irgi romantika.
Kadangi turejes ne viena nama ir su malkom,peciais,zidiniais ir mediena esu susidures,tai ateity stengiuosi situ "malonumu" isvengt.Siais laikais yra begale medziagu,kuriomis galima pakeist medi,ypac isoreje.
As issakiau savo nuomone is savo patirties.Jeigu esi romantiskai nusiteikes medzio atzvilgiu,gali naudot jo kiek nori.

Atsakyti
QUOTE(Brella @ 2016 04 10, 14:39)
Paziuresim kas asilas bus po keliu metu,kai reiks tvora sveist ir perdazinet.Ir nama kuo daugiau medziu apkalk,ypac mansardini auksta,turesi ka veikt ateityje,dazymas bus hobis.
Malkinio peciaus tai nestatei?Kurenimas irgi romantika.
Kadangi turejes ne viena nama ir su malkom,peciais,zidiniais ir mediena esu susidures,tai ateity stengiuosi situ "malonumu" isvengt.Siais laikais yra begale medziagu,kuriomis galima pakeist medi,ypac isoreje.
As issakiau savo nuomone is savo patirties.Jeigu esi romantiskai nusiteikes medzio atzvilgiu,gali naudot jo kiek nori.


Taip,jusu nuomone yra jusu nuomone. Taip,yra begale ilgaamziu medziagu. Ne,nevisi turi pakankamai pinigu nusipirkti sias medziagas. Ne,nera medzio prieziura tokia kaip jus sakote.

Puikiai zinau kas yra medis ir kas jo prieziura. Isduosiu paslapti,puikiai dazu nuvalymui tinka kerseris arba analogas. Su grandikliu taip gerai nenugrandisi. mirksiukas.gif
Neviena nama esu nudazes ir visgi nematau problemos ..
Atsakyti
Siuo metu nama statausi mazame miestelyje ir kas idomiausia,kad cia tvoru praktiskai nera.Tvoros atsirado aplink tuos namus,kuriuos nupirko miestieciai biggrin.gif .Nesakau,kad tvoros visur nereikalingos,kai kur jos net butinos,bet siaip idomus pastebejimas.
p.s. as tvoros irgi netversiu su kaimynais.Palaikysim kaimyniskus santykius 4u.gif
Atsakyti
Tvorų temoj pareiškė, kad nestatys tvoros. Sveikinu biggrin.gif
Atsakyti