Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvoras

Taip. Bet greiciausia bus vejos bortai...

QUOTE(biesas66 @ 2016 04 07, 17:29)
Haus 10 cm. Turi minty pertvarinius?

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 04 07, 20:04)
Taip. Bet greiciausia bus vejos bortai...


Pas mane sklypo tvoroj perkritimu bus tai bortu niekaip.. paziurejau 20 cm blokeli sendien. Nu blyn,platus pamatas... Ar neteks terliotis su pertvariniais... Bet ten i juos taip paprastai armaturos neimesi.. g.gif
Atsakyti
Sveiki, gyvenu Vilniaus raj ir sia vasara labai ieskau saziningu keliu zmoniu nusimananciu ir norinciu mano kieme pasidarbuoti - reikia pastatyti tvora. Gal kas galetumete patarti koki patikima/us zmones? Buciau labai labai dekinga... Nes firmos samdytis nenoriu, kad kaina nebutu kosmine, o per skelbimus be jokios rekomendacijos nepatikima... 4u.gif Taigi, jei kas zinonot tokiu ir galetumet pasidalinti kontaktais labai laukciau i az 4u.gif
Atsakyti
Reiks biski bulgarke ipjovimus padaryt mirksiukas.gif
20-tiniai, masyvūs, ir košės daug.
Bet idomus tie tvoru pardavėjai, sunkiai eina susišnekėt, kad ka parduotų. Neperskambina. Gerai matyt gyvena

QUOTE(biesas66 @ 2016 04 07, 19:51)
Pas mane sklypo tvoroj perkritimu bus tai  bortu niekaip..  paziurejau 20 cm blokeli sendien. Nu blyn,platus pamatas... Ar neteks terliotis su pertvariniais... Bet ten i juos taip paprastai armaturos neimesi.. g.gif

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 04 08, 07:31)
Reiks biski bulgarke ipjovimus padaryt  mirksiukas.gif
20-tiniai, masyvūs, ir košės daug.
Bet idomus tie tvoru pardavėjai,  sunkiai eina susišnekėt, kad ka parduotų. Neperskambina. Gerai matyt gyvena



As tapati pagalvojau. Ipjovus butu visai nieko.
As taippat nesuprantu pardaveju kurie neperskambina,neatsako i laiskus ir t.t. Kaip jie taip biznius daro.... Bet as tokiem ir nesiulaus savo pinigu,vistiek atsiranda kas nori.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 04 08, 06:37)
As tapati pagalvojau. Ipjovus butu visai nieko.   
As taippat nesuprantu pardaveju kurie  neperskambina,neatsako i laiskus ir t.t.  Kaip jie taip biznius daro....  Bet as tokiem ir nesiulaus savo pinigu,vistiek atsiranda kas nori.

http://banga.tv3.lt/...56-=(2897315430
Atsakyti
thumbup.gif
man tik niekaip nesuprantama - kodel dabar taip populiaru lentos horizontaliai g.gif

QUOTE(gintarass @ 2016 04 08, 06:04)

Atsakyti
Tomo Sojerio nuotykiu prisiskaite ir galvoja,kad tvoras dazyt ateityje bus labai smagi pramoga biggrin.gif ,ypac mansardinius aukstus apkaltus naturalia mediena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Brella @ 2016 04 08, 07:51)
Tomo Sojerio nuotykiu prisiskaite ir galvoja,kad tvoras dazyt ateityje bus labai smagi pramoga  biggrin.gif  ,ypac mansardinius aukstus apkaltus naturalia mediena  lotuliukas.gif

Ši tvora pastatyta prieš kokius 7 metus, o gal daugiau, taip kad terminas "dabar" netinka.
Žinoma, būtų maišas pinigų daryčiau dažytą metalinę tvorą.
O aš niekada nedaryčiau dažyto fasado-kiekvienam savo.
Atsakyti
QUOTE(Brella @ 2016 04 08, 07:51)
Tomo Sojerio nuotykiu prisiskaite ir galvoja,kad tvoras dazyt ateityje bus labai smagi pramoga  biggrin.gif  ,ypac mansardinius aukstus apkaltus naturalia mediena  lotuliukas.gif

Koks čia komentaro tikslas? Tuoj pareis nuoroda į asmeninį eshop'ą skardinių tvorų? biggrin.gif

Mansardinius aukštus dažyt sunku dėl aukščio. Bet kad tvorą persidažytum, tai nereik rimtu darbininku būt... Aišku kai kuriem ir paveikslą pasikabint yra darbas statybininkui. Tai matyt kiekvienam savo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gediminas_: 08 balandžio 2016 - 10:33
QUOTE(gediminas_ @ 2016 04 08, 11:29)
Koks čia komentaro tikslas? Tuoj pareis nuoroda į asmeninį eshop'ą skardinių tvorų? biggrin.gif

Mansardinius aukštus dažyt sunku dėl aukščio. Bet kad tvorą persidažytum, tai nereik rimtu darbininku būt... Aišku kai kuriem ir paveikslą pasikabint yra darbas statybininkui. Tai matyt kiekvienam savo.

Tomas Sojeris, kiek pamenu, dažė su kalkiniu skiediniu. Dabar gi jeigu nudažius gerais dažais, pvz. Remmers, turėtų stovėti ne mažiau 10m. Arba turėjo omenyje, kad lentos horizontaliai. Pritarčiau, kad vertikaliai stovinčios lentos, su skardine "kepure" tarnaus ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 04 07, 21:51)
Pas mane sklypo tvoroj perkritimu bus tai  bortu niekaip..  paziurejau 20 cm blokeli sendien. Nu blyn,platus pamatas... Ar neteks terliotis su pertvariniais... Bet ten i juos taip paprastai armaturos neimesi.. g.gif

Ties perkrytimais koks pamato aukštis gausis, pas patį? Kaži ar tie 10cm pertvariniai blokeliai laikys 60-70cm aukščio žemės perkrytį.
Atsakyti