Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvoras

QUOTE(*** @ 2016 07 29, 11:01)
Is osb, 50cm aukscio. Is 120m cokiolio, betono maisykle pasieke tik 30, toliau ivaziuot nejo, tai pylem i lovi o toliau su karuciais 6se biggrin.gif Betona suveziot truko gal kokios 2-3h.
Kaimynas pagalvojo kad ta atitraukta plota gales prixvatizuot, o cia pist varteliai ir visokie ukio padargai smile.gif taip ir reikia su tokiais..


Jo,reikalu buvo kaip reikiant. showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(santropez @ 2016 07 29, 09:24)
Taip.nes buvome savivaldybej kadangi mums siaure kaimynui pietai o norejome aukstos ir aklinos o kadangi kaimynas labai sureiksmino pavesi ir neleido statyt ant ribos kad paskui perdarineti nereiktu taip ir atitraukem.butume dare vartelius o prie sklypo ribos butume palike vieline sietka o ten sudeje visus nereikalingus daiktus.na dabar aciu dievui jau gerai,nes priesingu atveju butume tureje tris tvoras


Nieko sau kaimynai. Po tokių post'ų pradedi dar labiau vertint savus kaimynus blink.gif
Atsakyti
kokiu prietaisu, įrankiu suapvalinti PATIEMS tvoros lentų galus


user posted image
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2016 07 29, 11:01)
Is osb, 5



va kuom mes ir skiriames. Tau nepatinka perskyrimai,o man OSB rastas ant betono biggrin.gif Kaip alternatyva buvo dar grazaus pjovimo lentos,bet... Lygus betonas graziausia.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 07 30, 07:03)
va kuom mes ir skiriames. Tau nepatinka perskyrimai,o man OSB rastas ant betono  biggrin.gif  Kaip alternatyva buvo dar grazaus pjovimo lentos,bet... Lygus betonas graziausia.


Kali kuola
Dedi prie jo pagaliuka ir pritvirtini prie klojinio elemento.
Prikeli klojini i reikiama aukti ir pagal sniura,prisuki is pradziu virsu,poto pagal gulsciuka apacia.

Stai jum home mede sistema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 07 30, 21:39)
Stai jum home mede sistema smile.gif

O klojinius prieš kiekvieną betonavimą kuom nors tepi, kad paviršius gautųsi lygus kaip stiklas?
Atsakyti
Kaip reikėjo stiklo lygumo - naudojau polietileno plevele iš vidaus
😉

QUOTE(Giords @ 2016 07 31, 10:28)
O klojinius prieš kiekvieną betonavimą kuom nors tepi, kad paviršius gautųsi lygus kaip stiklas?

Atsakyti
QUOTE(Giords @ 2016 07 31, 12:28)
O klojinius prieš kiekvieną betonavimą kuom nors tepi, kad paviršius gautųsi lygus kaip stiklas?


Netepiau kol nauji visai nieko,nors paskutinius jau ploviau su druskos rugstim,buvo jau siektiek apsinese. Bet kitiem etapam planuoju pirkti klojiniu alyva. Buciau pirkes iskart,bet siauliuose neradau.
Atsakyti
Reikia brainstormingo.

Vakar skambinėjau ieškodamas tvoros montuotojų. Vienas buvo iš Kauno, kuris labai daug tokių metalo strypų tvorų montavo. Jis man sakė, kad daugiau nei jis, nei Ryterna stengiasi nebemontuoti tokių segmentų į betoną. Kodėl? Taip gerai ir nesupratau. Atsieti metalo strypai yra uždari, dieną juos kaitina saulė, vakare atvėsta, todėl strypo viduje susidaro vandens kondensato, kuris su laiku išsprogdina ar išpučia segmentus. Pasakė ir kitą versija. Atsieit metalas betone suvaikšto ir aplink metalo strypus lieka tarpai. Žodžiu, malė malė, bet taip ir nesupratau, kas blogai.

Bet visa esmė, kad jiems taip į rostverką montuojamas tvoras išpučia, išsprogdina. Tik ne visas. Vienas lyg ir išpučia, kitų lyg ir ne. Patys nežino kodėl taip yra. Sakė, kad jei montuosiu į rostverką, tai sumontavus tvorą būtinai kiekviename strype išgręžti skyles: vieną viršuje ir vieną apačioje drėgmei pasišalinti. Bet jei tvora necinkuota, tai pradės rūdyti. Kam tas skyles gręžti?

Apsisaugodami nuo segmentų išpūtimo, jie dabar tvorą štai taip montuoja: vienam šone betono bortelis (5x30x100 cm), kitame šone toks pats, tvorai kas metrą daro po pamatą (jei segmentas 2 metrų, tai du poliai šonuose ir vienas per vidurį), apačioje deda celofoną. Štai tokiame lovyje ir būna sumontuota tvora. Šeimininkui belieka į vidų prisipilti pageidaujamos skaldos. Sako, kad toks variantas pigesnis nei rostverkas ir tikrai tvoros neiškilnoja, segmentų neišpučia. Tik man vaizdas palyginti su tikru rostverku - šiaip sau.

Ką jis tuo norėjo pasakyti? Ar tikrai betone esantys vamzdžiai gali kraipytis, pūstis ar betonas aplink vamzdžius suvaikšto, ar vamzdžiai betone suvaikšto? Kas čia per nesąmonė? O gal tiesiog vamzdžių viršus blogai užvirintas ir per likusias skylutes į vidų renkasi drėgmė? Kas supranta reikalo esmę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 31 liepos 2016 - 22:08
QUOTE(cibulis @ 2016 07 31, 23:01)
Reikia brainstormingo.

Vakar skambinėjau ieškodamas tvoros montuotojų. Vienas buvo iš Kauno, kuris labai daug tokių metalo strypų tvorų montavo. Jis man sakė, kad daugiau nei jis, nei Ryterna stengiasi nebemontuoti tokių segmentų į betoną. Kodėl? Taip gerai ir nesupratau. Atsieti metalo strypai yra uždari, dieną juos kaitina saulė, vakare atvėsta, todėl strypo viduje susidaro vandens kondensato, kuris su laiku išsprogdina ar išpučia segmentus. Pasakė ir kitą versija. Atsieit metalas betone suvaikšto ir aplink metalo strypus lieka tarpai. Žodžiu, malė malė, bet taip ir nesupratau, kas blogai.

Bet visa esmė, kad jiems taip į rostverką montuojamas tvoras išpučia, išsprogdina. Tik ne visas. Vienas lyg ir išpučia, kitų lyg ir ne. Patys nežino kodėl taip yra. Sakė, kad jei montuosiu į rostverką, tai sumontavus tvorą būtinai kiekviename strype išgręžti skyles: vieną viršuje ir vieną apačioje drėgmei pasišalinti. Bet jei tvora necinkuota, tai pradės rūdyti. Kam tas skyles gręžti?

Apsisaugodami nuo segmentų išpūtimo, jie dabar tvorą štai taip montuoja: vienam šone betono bortelis (5x30x100 cm), kitame šone toks pats, tvorai kas metrą daro po pamatą (jei segmentas 2 metrų, tai du poliai šonuose ir vienas per vidurį), apačioje deda celofoną. Štai tokiame lovyje ir būna sumontuota tvora. Šeimininkui belieka į vidų prisipilti pageidaujamos skaldos. Sako, kad toks variantas pigesnis nei rostverkas ir tikrai tvoros neiškilnoja, segmentų neišpučia. Tik man vaizdas palyginti su tikru rostverku - šiaip sau.

Ką jis tuo norėjo pasakyti? Ar tikrai betone esantys vamzdžiai gali kraipytis, pūstis ar betonas aplink vamzdžius suvaikšto, ar vamzdžiai betone suvaikšto? Kas čia per nesąmonė? O gal tiesiog vamzdžių viršus blogai užvirintas ir per likusias skylutes į vidų renkasi drėgmė? Kas supranta reikalo esmę?



Kad kondencato atsiranda,tai gal ir teisybe..Cia buvo pirma mano tokia mintis..poto kilo kita mintis.. Jei taip butu,butu visos tvoros isputinetos,netgi segmentu stulpeliai kuriu galai sandariai uzsidaro...
Faktas tas kad jei vanduo patenka tai ispucia tvoras. Is kvadratinio stulpo gaunasi apvalus smile.gif
Su bardiurais varijantas tai man kazkokia parodija... Kad aplink vamzdi susidarys mikro itrukimas tai tikiu. O seip jei s mala paprasyk nurodyti konkreciai kur taip atsitiko,gal bus netoli,vizualiai paziuresi..
Atsakyti
Man atrodo cia kazkoks kreivarankis isradinejantis dvirati. Ar tu paimsi segmentine tvora ar kaip tavo visi stulpai yra betonuojami ir stovi bala zino kiek... Kaip sakant "na naše vremia hvatit"

mano galva pats montavimas skandinimas yra labai keblus ir atsakingas darbas, ne kiekvienas ji gali atlikti tinkamai del to ir atsiranda tokie novatoriai meistrai..

QUOTE(cibulis @ 2016 07 31, 22:01)
Reikia brainstormingo.

Vakar skambinėjau ieškodamas tvoros montuotojų. Vienas buvo iš Kauno, kuris labai daug tokių metalo strypų tvorų montavo. Jis man sakė, kad daugiau nei jis, nei Ryterna stengiasi nebemontuoti tokių segmentų į betoną. Kodėl? Taip gerai ir nesupratau. Atsieti metalo strypai yra uždari, dieną juos kaitina saulė, vakare atvėsta, todėl strypo viduje susidaro vandens kondensato, kuris su laiku išsprogdina ar išpučia segmentus. Pasakė ir kitą versija. Atsieit metalas betone suvaikšto ir aplink metalo strypus lieka tarpai. Žodžiu, malė malė, bet taip ir nesupratau, kas blogai.

Bet visa esmė, kad jiems taip į rostverką montuojamas tvoras išpučia, išsprogdina. Tik ne visas. Vienas lyg ir išpučia, kitų lyg ir ne. Patys nežino kodėl taip yra. Sakė, kad jei montuosiu į rostverką, tai sumontavus tvorą būtinai kiekviename strype išgręžti skyles: vieną viršuje ir vieną apačioje drėgmei pasišalinti. Bet jei tvora necinkuota, tai pradės rūdyti. Kam tas skyles gręžti?

Apsisaugodami nuo segmentų išpūtimo, jie dabar tvorą štai taip montuoja: vienam šone betono bortelis (5x30x100 cm), kitame šone toks pats, tvorai kas metrą daro po pamatą (jei segmentas 2 metrų, tai du poliai šonuose ir vienas per vidurį), apačioje deda celofoną. Štai tokiame lovyje ir būna sumontuota tvora. Šeimininkui belieka į vidų prisipilti pageidaujamos skaldos. Sako, kad toks variantas pigesnis nei rostverkas ir tikrai tvoros neiškilnoja, segmentų neišpučia. Tik man vaizdas palyginti su tikru rostverku - šiaip sau.

Ką jis tuo norėjo pasakyti? Ar tikrai betone esantys vamzdžiai gali kraipytis, pūstis ar betonas aplink vamzdžius suvaikšto, ar vamzdžiai betone suvaikšto? Kas čia per nesąmonė? O gal tiesiog vamzdžių viršus blogai užvirintas ir per likusias skylutes į vidų renkasi drėgmė? Kas supranta reikalo esmę?

Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 08 01, 07:57)
Faktas tas kad jei vanduo  patenka tai ispucia tvoras. Is kvadratinio stulpo gaunasi apvalus smile.gif
Su bardiurais varijantas tai man kazkokia parodija...   Kad aplink vamzdi susidarys mikro itrukimas tai tikiu.        O seip jei s mala paprasyk nurodyti konkreciai kur taip atsitiko,gal bus netoli,vizualiai paziuresi..

Jie nieko nesako ir labai slepia informacija. Šiuo metu kaip tik kažkur Kaišiadoryse stato tą tvorą tarp akmenukų, nuvažiuočiau pažiūrėti, bet nesako adreso. Lyg ir žadėjo atsiųsti nuotraukų kaip ten vamzdžiai išsipučia ar kas ten dar nutinka, bet neaišku ar atsiųs. Sakė, kad pradžioje metalo sienelės storis buvo 3 mm, tai ledas vamzdį išpūsdavo iki apvalaus. Dabar lygtai iš 2 mm vamzdžių tvoras virina, tai jos pūsdamosis ne apvalėja, o kažkaip susiraito. Mano segmentai irgi iš 2 mm storio metalo.

Jis sako, kad išsigręžčiau skylę kiekvienam strype ir tvorai tikrai nieko nenutiks. Kiekviename strype reikia išsigręžti po vieną skylutę apačioje kokius 5 cm nuo pamato. Sakė, kad galima išgręžti ploną skylute.

Man ta su skalda ir borteliu irgi nesižiūri. Kažkokia negraži. Nebent padaryti taip, kad skalda būtų lygi su žemės paviršiumi. Štai tada tikrai gražiai atrodytų, bet tokiu atveju mano tvoros aukštis būtų tik apie 1,39 m. Žemoka tvora. Be to tuos vamzdžius žiemą sniegas apipustys ir jie greičiau pradės rūdyti. Jei tvora su pamatėliu, tai metalas turėtų gauti mažiau sniego ir ilgiau tarnaus.

Be to įsivaizduok kaip tą bortelį suvesti su pamatu ant kurio mūrysiu sieną. Atrodytų dalis pamato iš to bortelio, dalis monolitinio pamato - būtų marga ir negražu. Tvora gerai atrodys, jei bus kuo vientisesnė, paprastesnė. O pamatas dar ir nuo vandens saugos. Aš tikrai noriu tvoros su rostverku. Nebent tikrai apsidraudžiant išsigręžti tas skylutes kiekviename strype. Tik ar per jos nepridarys daugiau bėdų? Sakė, kad ledas tvoras pasprogdina ne iš karto, o po maždaug 5 metų.
Papildyta:
QUOTE(*** @ 2016 08 01, 10:15)
Man atrodo cia kazkoks kreivarankis isradinejantis dvirati. Ar tu paimsi segmentine tvora ar kaip tavo visi stulpai yra betonuojami ir stovi bala zino kiek... Kaip sakant "na naše vremia hvatit"

mano galva pats montavimas skandinimas yra labai keblus ir atsakingas darbas, ne kiekvienas ji gali atlikti tinkamai del to ir atsiranda tokie novatoriai meistrai..

Tai kad šitas montuotojas lyg ir visas tas metalo strypų tvoras Kaune ir aplink Kauną yra montavęs. Sakė, kad tokias tvoras montuoja nuo jų atsiradimo (apie 5 metus ir ilgiau) ir tikrai su visokiais atvejais buvo susidūręs.

O aš radau ne bent kokį meistriuką, o tokį, kuris tokią tvorą yra jau Vilniuje statęs. Žmogus su patirtimi, gal gerai padarytų. Ten realiai ne vienas žmogus, o betonuotojų brigada, jei gerai supratau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 01 rugpjūčio 2016 - 11:16