Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvoras

QUOTE(cibulis @ 2016 07 27, 22:19)
Gruntas tikrai labai geras - smėlis. Konstruktorė sako, kad piltinis gruntas sugula per 10 metų, mano gruntui šiomis dienomis bus lygiai 5 metai kaip supiltas. Ant jo važinėjo sunkiasvorės mašinos su statybinėmis medžiagomis, kaimynas rąstus sandėliavo, stovėjo keli statybininkų vagonėliai. Gal jau tikrai geriau susigulėjęs nei tie 5 metai natūralaus gulėjimo?

Man dar tokia mintis šovė - toje vietoje, kur eis pamato rostverkas galima su vibroplokšte praeiti. O gal ir bevertis darbas.
Papildyta:

Štai visą šį procesą smalsu pamatyti nuotraukose. Ne viską supratau kaip reikia daryti.


Rytoj kai surinkinesiu klojinius pafotkinsiu,sendien betonuoju.
Pas tave didelis sluoksnis grunto tad nesitikeciau kad kad ir kokio sunkumo,masinos vazinejo,apatinis sluoksnis bus susitrombaves. Su vibroplokste isvis nepades nes pvz 120 kg plokste suvibruoja 30 cm grunto i gyli..
Atsakyti
Skonio reikalas, man tai tokia bloku imitacija nelabai. Bet tu taip sumanei uzmaskuot ispilimu sujungimus. Man 120m pamato pyle per 2 kartus su betonu is mazgo tai jungimo ir taip nerastum..

QUOTE(biesas66 @ 2016 07 26, 17:39)
Sveiki. Noriu pasidalinti savo tvoros pamato gamybos rezultatais. Is pradziu buvau labai nusiteikes deti pamatuka is blokeliu,bet priejau isvados kad  noriu betono. Tad nusipirkau vandeniui atsparios faneros ,pasigaminau skydus ir pirmyn.  Bijojau kad betono atspalviai gali skirtis bet bime buvo nepagrysta. Tiesa,tam kad neprisigrybauti dejau normomis . 3 prie vieno. Taippat skystuma stengiausi islaikyti  panasu. Pirmas

Antras

Trecias

Atsakyti
Gal praskaičiau, gal nerašei, kaip polius armavai? Darei karkasą ar palaidus strypus sudėjai?
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2016 07 28, 12:40)
Skonio reikalas, man tai tokia bloku imitacija nelabai. Bet tu taip sumanei uzmaskuot ispilimu sujungimus. Man 120m pamato pyle per 2 kartus su betonu is mazgo tai jungimo ir taip nerastum..



Taip.pirmoj vietoj sujungimai slepiasi. Antroj vietoj medziagu nereikia dauk. man vientisas pamatas ,nelabai grazuman graziau kai rastas yra. Bet teisingai sakai. Skonio reikalas. Ir dar.. Ties vertikaliais idubimais bus lentu galai,todel ir daryta butent taip.. Na zodziu,tai planas i prieki...
Papildyta:
QUOTE(gediminas_ @ 2016 07 28, 14:07)
Gal praskaičiau, gal nerašei, kaip polius armavai? Darei karkasą ar palaidus strypus sudėjai?



Jei klausimas man,tai privirinau armatura prie stulpelio kad butu per visa poliaus gyli.
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2016 07 28, 12:40)
Skonio reikalas, man tai tokia bloku imitacija nelabai. Bet tu taip sumanei uzmaskuot ispilimu sujungimus. Man 120m pamato pyle per 2 kartus su betonu is mazgo tai jungimo ir taip nerastum..



kokia faktura betono pas tave isejo? Gal foto?
Atsakyti
Jo, pagrinde tau buvo klausimas. Bet ir šiaip kitų patirtis įdomi. Norėjau paklaust, kaip armavo polius. Kai namui polius dariau, ten viskas aišku - suskaičiuotas karkasas, vertikali/horizontali armatūra, viskas surišta ir užbetonuota. Ar verta taip daryti tvoros pamatukui, kuris kartu bus ir kaip 60cm aukščio sienutė.
Atsakyti
Po ranka fotkes neturiu, gal veliau ka imesiu. Seip spalva grazi betono is mazgo, praktiskai be duobiu, virsus uzgelezinas ir briaunos siektiek nuimtos bet maziau nei pas tave. O seip eksplotuojant nuo trimerio ir zoles nusitepe kaikur tai to grozio ... bet jau geriau betonas nuteptas nuo zoles nei pazele po segmento apacia kai zmones tingi karpyti apacia keliais..

QUOTE(biesas66 @ 2016 07 28, 14:06)
kokia faktura betono pas tave isejo? Gal foto?

Atsakyti
QUOTE(*** @ 2016 07 28, 16:34)
Po ranka fotkes neturiu, gal veliau ka imesiu. Seip spalva grazi betono is mazgo, praktiskai be duobiu, virsus uzgelezinas ir briaunos siektiek nuimtos bet maziau nei pas tave. O seip eksplotuojant nuo trimerio ir zoles nusitepe kaikur tai to grozio ... bet jau geriau betonas nuteptas nuo zoles nei pazele po segmento apacia kai zmones tingi karpyti apacia keliais..



Is mazgo betonas grazus,taip. Pats graziausias. Is ko klojiniai buvo padaryti?

Pas mane tokiu ompromisu kaip nedeti cokoliuko nebuvo. Geriau investuoti,atsiriboti ir tvarka.
Atsakyti
O pas mus tai va taip.kadangi turim vok.avigani o kaimynas kaip ir nesutiko ant sklypo nes pietai atsitraukem 1.8 m ir isbetonavom kuoliukus 1.8 aukscio.kita diena leido statyt ant ribos.netgi pasirasem.tai ka traukem kuolus ir vel is naujo betonavom.tai vat toks musu svtg:))
Atsakyti
1,8m nuo ribos buvot savo kuolus atitraukę? Ar nesuprantu aš čia kažko?
Atsakyti
QUOTE(gediminas_ @ 2016 07 29, 01:41)
1,8m nuo ribos buvot savo kuolus atitraukę? Ar nesuprantu aš čia kažko?

Taip.nes buvome savivaldybej kadangi mums siaure kaimynui pietai o norejome aukstos ir aklinos o kadangi kaimynas labai sureiksmino pavesi ir neleido statyt ant ribos kad paskui perdarineti nereiktu taip ir atitraukem.butume dare vartelius o prie sklypo ribos butume palike vieline sietka o ten sudeje visus nereikalingus daiktus.na dabar aciu dievui jau gerai,nes priesingu atveju butume tureje tris tvoras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo santropez: 29 liepos 2016 - 09:28
Is osb, 50cm aukscio. Is 120m cokiolio, betono maisykle pasieke tik 30, toliau ivaziuot nejo, tai pylem i lovi o toliau su karuciais 6se biggrin.gif Betona suveziot truko gal kokios 2-3h.

QUOTE(biesas66 @ 2016 07 28, 17:37)
Is mazgo betonas grazus,taip. Pats graziausias.  Is ko klojiniai buvo padaryti?

Pas mane tokiu ompromisu kaip nedeti cokoliuko nebuvo. Geriau investuoti,atsiriboti ir tvarka.


Kaimynas pagalvojo kad ta atitraukta plota gales prixvatizuot, o cia pist varteliai ir visokie ukio padargai smile.gif taip ir reikia su tokiais..

QUOTE(santropez @ 2016 07 29, 09:24)
Taip.nes buvome savivaldybej kadangi mums siaure kaimynui pietai o norejome aukstos ir aklinos o kadangi kaimynas labai sureiksmino pavesi ir neleido statyt ant ribos kad paskui perdarineti nereiktu taip ir atitraukem.butume dare vartelius o prie sklypo ribos butume palike vieline sietka o ten sudeje visus nereikalingus daiktus.na dabar aciu dievui jau gerai,nes priesingu atveju butume tureje tris tvoras

Atsakyti