Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvoras

QUOTE(santropez @ 2016 07 14, 00:55)
Sunkiai sutariam del tvoros savo lesomis o vienintelis kelias medzius sodinti pagal istatyma tai teismas, mes pasiryze tam.kitaip nesupras tiesiog manau


Mano vienas kaimynas,teismo budu priverte kita kaimyna kad issipjautu krumus,medzius kurie buvo salia tvoros. Nuo laiko buvo labai issikeroje,uzstodavo saule. Tad linkiu jum kantrybes kovoje su tuo nesusiprateliu. Teisybe nugales.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 07 14, 21:31)
Mano vienas kaimynas,teismo budu priverte kita kaimyna kad issipjautu krumus,medzius kurie buvo salia tvoros. Nuo laiko buvo labai issikeroje,uzstodavo saule. Tad linkiu jum kantrybes kovoje su tuo nesusiprateliu. Teisybe nugales.

Anokia cia beda uzsitversim uz men antra tvora,sietka liks salia sklypo ribos ir tiek 😀😀labai nepergyvenam.o medzius teks ismokti sodinti pagal istatyma.kad dar butu tuja tai simtas metu, bet ne tokius gabaritinius medzius 😬😬😬
Atsakyti
QUOTE(santropez @ 2016 07 15, 01:06)
Anokia cia beda uzsitversim uz men antra tvora,sietka liks salia sklypo ribos ir tiek 😀😀labai nepergyvenam.o medzius teks ismokti sodinti pagal istatyma.kad dar butu tuja tai simtas metu, bet ne tokius gabaritinius medzius 😬😬😬

pas mus panasi situacija drinks_cheers.gif vienas kaimynas pasodino dvi liepas - 20 cm nuo savo tvoros, kitas graikini riesuta irgi 20 cm ne daugiau nuo savo tvoros... tik ribojasi ju sklypai su musu gatvele... bet mane taip pat nervina, nes medziai jau islinde i gatvele...nesuprantu ar jie supratimo neturi ar nenori suprasti...
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2016 07 15, 13:44)
pas mus panasi situacija drinks_cheers.gif vienas kaimynas pasodino dvi liepas - 20 cm nuo savo tvoros, kitas graikini riesuta irgi 20 cm ne daugiau nuo savo tvoros...  tik ribojasi ju sklypai su musu gatvele... bet mane taip pat nervina, nes medziai jau islinde i gatvele...nesuprantu ar jie supratimo neturi ar nenori suprasti...

Man atrodo jiems vienodai,svarbu jiems gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(santropez @ 2016 07 15, 16:19)
Man atrodo jiems vienodai,svarbu jiems gerai smile.gif

Ir kas blogiausia-tai dauguma taip...... doh.gif Bet tik pabandyk pats ką tai padaryti,tai rėks visa gerkle.....
Atsakyti
Gal kas netycia turit 10 m viekinea sietkos parduoti siauliu rajone 😊
Atsakyti
afigienus automatinius ileidziamus vartus lenkai sukonstravo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 25 liepos 2016 - 13:22
QUOTE(madwifi @ 2016 07 25, 14:21)
afigienus automatinius ileidziamus vartus lenkai sukonstravo

thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki. Noriu pasidalinti savo tvoros pamato gamybos rezultatais. Is pradziu buvau labai nusiteikes deti pamatuka is blokeliu,bet priejau isvados kad noriu betono. Tad nusipirkau vandeniui atsparios faneros ,pasigaminau skydus ir pirmyn. Bijojau kad betono atspalviai gali skirtis bet bime buvo nepagrysta. Tiesa,tam kad neprisigrybauti dejau normomis . 3 prie vieno. Taippat skystuma stengiausi islaikyti panasu. Pirmas

Antras

Trecias
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biesas66: 26 liepos 2016 - 17:40
QUOTE(biesas66 @ 2016 07 26, 17:39)
Is pradziu buvau labai nusiteikes deti pamatuka is blokeliu,bet priejau isvados kad  noriu betono. Tad nusipirkau vandeniui atsparios faneros ,pasigaminau skydus ir pirmyn.   Bijojau kad betono atspalviai gali skirtis bet bime buvo nepagrysta. Tiesa,tam kad neprisigrybauti dejau normomis . 3 prie vieno.
Trecias

drinks_cheers.gif Žiauriai gražiai išėjo. Sveikinu. Kokio pločio ir kokio aukščio rostverkas? Kokio gylio polius darei? Jei gerai supratau, tai pats vietoje dareisi betoną. Papasakok plačiau apie betono gamyba, nes nelabai supratau. Kokio ilgio rostverką darei per vieną kartą? Kokio 1 metro ar 10 metrų pamato kaina išėjo? Kiek laiko užtruko darbai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 26 liepos 2016 - 18:08
QUOTE(cibulis @ 2016 07 26, 19:01)
drinks_cheers.gif Žiauriai gražiai išėjo. Sveikinu. Kokio pločio ir kokio aukščio rostverkas? Kokio gylio polius darei? Jei gerai supratau, tai pats vietoje dareisi betoną. Papasakok plačiau apie betono gamyba, nes nelabai supratau. Kokio ilgio rostverką darei per vieną kartą? Kokio 1 metro ar 10 metrų pamato kaina išėjo? Kiek laiko užtruko darbai?



daug klausimu.. Kaip visada.Bet nesistebiu biggrin.gif

Kaip pirma karta darant isejo normaliai. 40 cm aukstis.Plotis 15 cm,galvojau desimt daryti bet manau vizualiai nebutu patraukliai atrodes.. Poiai metras dvidesimt kaip minimum. Cia pas mane kompromisu nera. Betono gamyba paprasta. Trys zvyro,vienas cemento rocket 600 (betono spalva grazesne gaunasi) kibiras vandens. Vandens norma cia jau paciam reikia atrasti.. Ir vistiek maisymo eigoje tenka koreguoti vandens kiekius.. Pabeiksliuke klojinys susidaro is triju daliu. vieno elemento ilgis 2,4 metro. (todel kad mano tvoros elementai tokio ilgio bus) Visumoje 7,2 metro . Pirma diena issikasi ,nuimi velene iki reikiamo gylio,issigrezi skyles.. Kita diena susimontuoji klojinius ,susistatai stulpelius ,ispili. Bet galima du uzpylimus padaryti per pora dienu. Jei labai reikia. I viena etapa iseina sesi- septyni maisai cemento (25 eurai) Plius apie 0,7 kubo zvyro. Dar armaturas horizontaliai dvi dedu. Tiesa prie stulpu prisivirinau armatura kad butu per visa betono gyli i poliu. 5,5 euro beginis metras uz armatura,zvyra ir cementa. Klojiniai man atsistojo apie 120 euru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biesas66: 26 liepos 2016 - 18:51
QUOTE(biesas66 @ 2016 07 26, 18:39)
Sveiki. Noriu pasidalinti savo tvoros pamato gamybos rezultatais. Is pradziu buvau labai nusiteikes deti pamatuka is blokeliu,bet priejau isvados kad  noriu betono. Tad nusipirkau vandeniui atsparios faneros ,pasigaminau skydus ir pirmyn.  Bijojau kad betono atspalviai gali skirtis bet bime buvo nepagrysta. Tiesa,tam kad neprisigrybauti dejau normomis . 3 prie vieno. Taippat skystuma stengiausi islaikyti  panasu. Pirmas

Antras

Trecias

Ale kaip tikras profesionalas thumbup.gif Gražu thumbup.gif
Atsakyti