Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvoras

QUOTE(cibulis @ 2016 05 06, 13:10)
Žinau apie šituos dalykus. Bet kalbu apie tai, kad net ir atlikus minėtus dalykus tvora yra lengvai pažeidžiama. Jei pradės luptis dažai, tai taip lengvai neuždažysi kaip necinkuoto metalo.

Liuosiai, paimi teptuka ir uzdazai.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 05 06, 10:49)
Taip pat pradėjau galvoti, kad galbūt čia net nėra dažyta, o tik gruntuota, todėl tokia šviesi spalva. Kaip galima patikrinti ar tvora ..., du kartus gruntuota ir dažyta.

Su spec. prietaisu pamatuoti grunto-dažų sluosnį.
pvz. http://dazumatuokliai.lt
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 05 06, 10:49)
Vakar buvau nuvažiavęs pažiūrėti kaip tvorą nusmėliavo, nugruntavo ir nudažė. Iš pirmo žvilgsnio vaizdas tikrai neblogas, bet geriau pažiūrėjus - baisus. Nudažė tvorą ir sumetė garaže. Jei gerai supratau, tai net per kelias vietas prakeliavo kol atsidūrė tame garaže. Nenuostabu, kad nuo tokio tampymo visa tvora subraižyta. O kai kurių kampų visai nenudažė: matosi gruntas.

Aš jų prašiau, kad galutinė spalva būtų RAL 7016 (antracitas), bet man tai nepanašu į tokią spalvą, nes turėjo būti daug tamsiau. Taip pat pradėjau galvoti, kad galbūt čia net nėra dažyta, o tik gruntuota, todėl tokia šviesi spalva. Kaip galima patikrinti ar tvora tikrai smėliuota, du kartus gruntuota ir dažyta. Man firma sakė, kad reikia priklijuoti kažkokį metaliuką prie kurio nors segmento ir su specialiu aparatu bandyti jį nuplėšti. Jis parodys jėga su kokia atplyš metaliukas, todėl bus aišku ar tvora smėliuota, ar ne smėliuota. Gal galima tiesiog kurią nors vietą pradraskyti iki metalo. Gal dar kažkaip kitaip pabandyti patikrinti?



Idomu. Ar cia tik tau taip nesiseka ar Lietuvoj vieni liurbiai belike.. g.gif


Kas del spalvos tai pirma fotke pamates pagalvojau kad tik gruntuota,bet paskutinej fotkej matos ygtai dazyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 05 06, 19:25)
Idomu. Ar cia tik tau taip nesiseka ar Lietuvoj vieni liurbiai belike..  g.gif
Kas del spalvos tai pirma fotke pamates  pagalvojau kad tik gruntuota,bet paskutinej fotkej matos ygtai dazyta smile.gif

Man tvorą dažė "Okseta". O ji užsiima pramoniniu dažymu. Kai atvažiavau pažiūrėti tvoros dažymai, ji buvo sukrauta tame garaže. Paprašiau, kad išneštų į lauką vieną segmentą geriau apžiūrėti. Atstovas pakvietė kelis vyrukus. Vienas nešikų buvo iš tų, kuris ir dažė tvorą. Jo paklausiau: ar nematei dažydamas, kad dažų trūksta. Stovi ir tiek. Reikia suprasti, kad ne vienas dažė.

Gerai, kad pataisys savo broką. Vietomis tikrai gražiai nudažyta. Paprašiau, kad nusipirktų smukaus švitrinio popieriaus ir visus dažų nubėgimus, kai antrą kartą nudažys tvorą, nušveistų. Dar paprašiau, kad kai nudažys tvorą ir dės sandėliavimui tarp segmentų įkištų kartono. Sakė dažys tik prieš pat išvežimą. Pasakysiu, kada noriu statyti ir prieš savaitę nudažys. Paprašiau atstovo, kad duotų spalvos ir grunto popierius. Kol kas tyla, bet žadėjo duoti.

Sakai, kad man nesiseka? Gal. O gal aš per daug geros kokybės noriu? O gal tiesiog visi nori uždirbti eurais tiek, kiek litais, todėl jei moki mažiau, tai nedaro kokybiškai.

Jei įdomu už 18 segmentų (po 2 metrus ilgio), už vartus (4,5 m ilgio) ir už vartelius (0,9 m pločio) su smėliavimu, dažymu ir gruntavimu sumokėjau 1450 eurų. Man atrodo, kad tikrai normalūs pinigai. Jie norėjo tarp 1400-1500 eurų. Sutarėme vidurkį. Nebuvo taip, kad norėjo 1500 eurų, o sumokėjau 1000 eurų, todėl kiaulę pakišo. Mokėjau, kiek norėjo, o išėjo kaip visada.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 06 gegužės 2016 - 20:04
Užvakar grįžinėjom per Lenkiją. Pamatėm pvc tvorą lentelių. Sustojom pažiūrėt. Gal kas matęs girdėjęs atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(chypsa @ 2016 05 25, 11:01)
Užvakar grįžinėjom per Lenkiją. Pamatėm pvc tvorą lentelių. Sustojom pažiūrėt. Gal kas matęs girdėjęs atsiliepimai?



Brangu.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

gal galite rekomenduoti meistrus, kurie statė Jums tvorą ir likote patenkinti jų darbu? 4u.gif Norėčiau tik tikrų rekomendacijų.

Didelis dėkui,
Veiksmas Vilniuje ax.gif
Atsakyti
Sveiki kolegos. Reikia patarimo. Pasistateme tinkline tvora ir dabar galvoju, kaip geriau padaryti, kad po ja zole neaugtu. Nes tiek su zoliapjove, tiek trimeriu apeinant pataikysi ant tinklo ir apacia prades rudyti ir panasiai. Ka protingi zmones daro? Gal tarkim agroplevele ir ant virsaus smelio (pas mus jo pilna sklype)
Atsakyti
QUOTE(LauLau @ 2016 06 20, 10:00)
Sveiki kolegos. Reikia patarimo. Pasistateme tinkline tvora ir dabar galvoju, kaip geriau padaryti, kad po ja zole neaugtu. Nes tiek su zoliapjove, tiek trimeriu apeinant pataikysi ant tinklo ir apacia prades rudyti ir panasiai. Ka protingi zmones daro? Gal tarkim agroplevele ir ant virsaus smelio (pas mus jo pilna sklype)


Žinau, kad šią temą seka nemažai statybų patyrusių žmonių. Taigi pasidalinkit. Bus naudinga ne tik man, bet ir kitiems dalyviams.

Iš anksto dėkui.
Atsakyti
QUOTE(LauLau @ 2016 06 22, 08:34)
Žinau, kad šią temą seka nemažai statybų patyrusių žmonių. Taigi pasidalinkit. Bus naudinga ne tik man, bet ir kitiems dalyviams.

Iš anksto dėkui.


Problema ta kad beveik visi zmones arba pamatuka betonuoja,arba ka. Nepalieka zoles po tvora. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 06 22, 21:19)
Problema ta kad beveik visi zmones arba pamatuka betonuoja,arba ka. Nepalieka zoles po tvora.  smile.gif


O pas mane sodyba miske ir net architektas patare tinkla, o ne segmenta imti. Ta prasme norejome, kad tvora butu, bet jos kuo maziau matytusi. Be to ir aru ten ne 6 - su pamatukais nepigiai gautusi, o or negrazu manau tokio tipo sodybai.

Nu draugai, pasidalinam, pasidalinam. As galesiu apie savo tinkla ir vartus pasidalnti, ka domins.
Atsakyti
Gal kas galipasakyt meistrą kuris galėtų padaryti pačips paprasčiasios tvorelės pastatomos, dešimt metrų, ir kad ji būtų kilnojama.
Atsakyti