Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvoras

Jei laikina ir pigu varianta- žilvycio vyteliu prismaigstyk, supink. Bus lainina tvora. Kai nebereiks-
nupjausi, pastatysi kokia nori smile.gif


QUOTE(cibulis @ 2016 04 21, 09:53)
Šiandieną tam diedui skambinau. Nekelia ragelio. Tai ir sklypo neparduos, o ir už ką pirkti neturiu. Be to jis nori daug daugiau nei rinkos vidurkis. Jau prieš kelis metus kol dar buvo litai, norėjo 200 000 Lt, kuomet reali kaina buvo 120 000 - 130 000 Lt.

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 04 21, 11:10)
Jei laikina ir pigu varianta- žilvycio vyteliu prismaigstyk, supink. Bus lainina tvora. Kai nebereiks-
nupjausi, pastatysi kokia nori smile.gif

Visiškai netinkama. Geriau jau kažkas žalio, pvz., tujos.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 04 21, 12:53)
Šiandieną tam diedui skambinau. Nekelia ragelio. Tai ir sklypo neparduos, o ir už ką pirkti neturiu. Be to jis nori daug daugiau nei rinkos vidurkis. Jau prieš kelis metus kol dar buvo litai, norėjo 200 000 Lt, kuomet reali kaina buvo 120 000 - 130 000 Lt.

Skambink is kito nr. smile.gif ... nupirks verslininkai , ikals kotedzus 3m nuo tavo ribos ir turesi amzina pavesi sad.gif ...
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2016 04 21, 11:21)
Skambink is kito nr.  smile.gif ... nupirks verslininkai , ikals kotedzus 3m nuo tavo ribos ir turesi amzina pavesi  sad.gif ...

Jis man prieš gerą pusmetį tokiu dalyku grasino, bet užstatymo zoną taip daryti neleidžia. Apeinant įstatymus visko pridaro, bet aš jam sakiau, kad tokių nesąmonių nedarytų, nes iš karto bus teismai. Aplinkui yra daugiau protingų kaimynų, todėl jie mane palaikys.

O jei ir paskambinsiu iš kito numerio vis tiek nieko gero nebus. Iš girs mano balsą ir padės ragelį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 21 balandžio 2016 - 11:37
Pagooglink. Zilviciai irgi žali smile.gif

QUOTE(cibulis @ 2016 04 21, 10:16)
Visiškai netinkama. Geriau jau kažkas žalio, pvz., tujos.

Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 04 21, 10:46)
Aš vis dar apie tai, kokią tvorą daryti pietinėje sklypo pusėje. Aš manau, kad yra tokie variantai:

1. Tik tujos. Pigus ir laikinas variantas, kuris gali likti ir visam laikui.
2. Vielos tvora ir tujos. Viela neleistų tujoms augti į kaimyno sklypą.
3. Tik atraminė tvora kokių 1-1,5 aukščio. Brangu ir negražu.
4. Kokių 0,5 m aukščio atraminė tvora ir virš jos mūrinė tvora. Aš metalo strypų tvorą maišysiu su mūrine tvora, todėl gal ir gerai atrodytų.
5. Iki 0,5 m aukščio atraminė tvora ir joje įbetonuoti metalo strypai. Gali negražiai atrodyti, nes metalo matytųsi tik 1,10 m, kuomet mūrinės tvoros apie 0,5 m. Tokia proporcija atrodo negražiai.

Gal dar kažkokių kitokių minčių ir pastebėjimų būtų? O gal tiesiog palaukti, nes kaimynas lyg ir nori tą sklypą parduoti. Tik metalo strypų tvora jau nudažyta. Realiai būtų galima statyti.

As manau, kad tau reikia tiesiog racionaliausio laikino sprendimo, kol paaiskes galutinis to sklypo likimas. Jei tuo laikinumo laikotarpiu tau reikia, kad niekas nepralystu, tai statyk tinkla arba segmenta, stulpeliu, gal nebetonuok, o ikask. Jei nori atsiriboti nuo vaizdelio, tai gal kazkokia paikina medine tvora statyk. Kuolai mediniai smaluoti, lentos ir psio.

Man tujos asmeniskai labai nepatinka. Suprantu, kad praktiska, bet negrazu man. Gal jau tuomet sodinciau puseles, kusios kol neuzaugusios gerai paslepia vaizda. Matyt prie ju reiktu ir tinklo/segmento. Galima puseles ir jaunesnes, ir senesnes pametyti. Begant metams mazesnes paaugs, didesnes prapjausi.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 04 21, 12:36)
Jis man prieš gerą pusmetį tokiu dalyku grasino, bet užstatymo zoną taip daryti neleidžia. Apeinant įstatymus visko pridaro, bet aš jam sakiau, kad tokių nesąmonių nedarytų, nes iš karto bus teismai. Aplinkui yra daugiau protingų kaimynų, todėl jie mane palaikys.

O jei ir paskambinsiu iš kito numerio vis tiek nieko gero nebus. Iš girs mano balsą ir padės ragelį.

Netyčia įlindau apie tvoras paskaityt, ir radau tamstos pavirkavimus dėl kaimyno medžių - va, rašai, kad po teismus užtampysi, jei kas - bet lygiai taip pat kaimynas tave gali po teismus užtampyt, jei medžius jo sklype sunaikinsi, kaip kad nekurie gudručiai pataria oundapu ar panašiai - kuris iš patarėjų norėtumėt, kad pas jus kaimynas ateitų tvarkos daryt, panaikint, kas nepatinka,a? . Plius - dar ir atsodint gali tekt, yr klaipėdoj firma, suaugusius sodina, tai va.
Ir - šioje situacijoje - žmonės kaip tik ieško sklypų su medžiais dideliais, sklypo vertė nuo to didesnė, o tamstai kliūva - tai kurio galo stateisi šalia tokio sklypo? reikėjo pirkt kitur ir bėdos nebūtų. Negaliu, pyktis ima, kai žmogus pirma nusiperka sklypą, o paskui apsičiupinėja, kad jam šalia ir tas negerai, ir anas.

Ir-dar toks pastebėjimas - kaimynui naikint medžių, ypač, jei jis planuoja parduot, nėr tikslo, nes ką jis gali žinot, kurie konkrečiai medžiai gali maišyt būsimiems pirkėjams-statytojams, kurie - kaip tik, būt būtent tuo traukos objektu ir akcentu? O su medžiais sklypo vertė, kaip jau minėjau, paprastai būna didesnė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnera: 22 balandžio 2016 - 08:42
QUOTE(vilnera @ 2016 04 22, 08:22)
Netyčia įlindau apie tvoras paskaityt, ir radau tamstos pavirkavimus dėl kaimyno medžių - va, rašai, kad po teismus užtampysi, jei kas - bet lygiai taip pat kaimynas tave gali po teismus užtampyt, jei medžius jo sklype sunaikinsi, kaip kad nekurie gudručiai pataria oundapu ar panašiai - kuris iš patarėjų norėtumėt, kad pas jus kaimynas ateitų tvarkos daryt, panaikint, kas nepatinka,a? . Plius - dar ir atsodint gali tekt, yr klaipėdoj firma, suaugusius sodina, tai va.
Ir - šioje situacijoje - žmonės kaip tik ieško sklypų su medžiais dideliais, sklypo vertė nuo to didesnė, o tamstai kliūva - tai kurio galo stateisi šalia tokio sklypo? reikėjo pirkt kitur ir bėdos nebūtų. Negaliu, pyktis ima, kai žmogus pirma nusiperka sklypą, o paskui apsičiupinėja, kad jam šalia ir tas negerai, ir anas.

Ir-dar toks pastebėjimas - kaimynui naikint medžių, ypač, jei jis planuoja parduot, nėr tikslo, nes ką jis gali žinot, kurie konkrečiai medžiai gali maišyt būsimiems pirkėjams-statytojams, kurie - kaip tik, būt būtent tuo traukos objektu ir akcentu? O su medžiais sklypo vertė, kaip jau minėjau, paprastai būna didesnė.


miela ponia, visiems reikai laikytis nustatytu istatymu ir tvarku. Visi didesni medziai nuo ribos turi buti daugiau nei 3 metrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 22 balandžio 2016 - 09:44
QUOTE(vilnera @ 2016 04 22, 08:22)
o paskui apsičiupinėja, kad jam šalia ir tas negerai, ir anas.


Moterims negerai tik du dalykai
- Tai tas
- Tai anas

biggrin.gif

Bet Jusu nuomone palaikau, pasiulymas islygint ar pjaut medi galetu kaipnors nedrasiai nuskambet, bet jai man kas taip nahaliskai drebtu tai as uz savo veiksmus neatsakau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2016 04 22, 08:22)
bet lygiai taip pat kaimynas tave gali po teismus užtampyt, jei medžius jo sklype sunaikinsi, kaip kad nekurie gudručiai pataria oundapu ar panašiai

Ir - šioje situacijoje - žmonės kaip tik ieško sklypų su medžiais dideliais, sklypo vertė nuo to didesnė, o tamstai kliūva - tai kurio galo stateisi šalia tokio sklypo? reikėjo pirkt kitur ir bėdos nebūtų. Negaliu, pyktis ima, kai žmogus pirma nusiperka sklypą, o paskui apsičiupinėja, kad jam šalia ir tas negerai, ir anas.

Miela pikčiurna, o man juokas ima nuo tokių rašliavų kaip jūsų. Ar tikrai gerai skaitėte, ką parašiau? Jei ne, tai, mielai pikčiurnai, pakartosiu.

Aš jo po teismus netampysiu ir net nesiruošiu. Pats pirmas kaimynas pradėjo: pastatys namą per 3 metrus nuo mano tvoros, nors užstatymas numato, kad namas turi būti patrauktas į kitą pusę. Tada aiškina, kad pastatys 600 kv. metrų namą (užstatymo intensyvumas tai leidžia), tačiau tai bus ne vienos šeimos, o kelių įėjimo/šeimų kotedžas. Vėliau pradėjo gasdinti, kad parduos sklypą kažkokiems verslininkams, kurie pastatys ką norės ir kaip norės, t.y. ne pagal įstatymus statys kotedžus. Jis pirmas man taip aiškino ir gasdino.

Aš jo gerą pusę metų klausinėju, ką darome su tvora tarp jo ir manęs. Tai sergu, tai rudenį, tai pavasarį. Galiausiai nebeskambinau, o parašiau el. laišką. Nepadėjo. Kadangi nepavyko susitarti, tai jį įspėjau, kad parašysim savivaldybei skundą dėl apleisto sklypo (jis toks realiai šiuo metu ir yra). Užpyko ir metė ragelį. Su kaimynu parašėm savivaldybei skundą dėl apleisto sklypo. Nuo to laiko nekelia ragelio. Tai kuris čia pirmas pradėjo? Aš tik norėjau išsiaiškinti kaip darome su tvora tarp jo ir manęs ir draugiškai pasakiau, kad jo medžiai užstoja saulę.

Ir, mieloji pikčiurna, ar skaitei, kad aš kitiems statybininkams ir traktoristams neleidau liesti jo medžių, nors jis tada net nežinojo tikslių sklypo ribų. Vienas kaimynas siūlėsi jo medžius nupjauti, bet aš irgi neleidau. Taip, kad, pikčiurna, imk savo pyktį į rankas, nes būsi negraži.

Ir dar, miela pikčiurna, papasakosiu istoriją, kad aš svetimo turto neliečiu. Vaikas prieš du metus parduotuvėje rado 300 ar 400 Lt. Jie tiesiog mėtėsi prie informacijos. Atidavėme viską informacijai, nors galėjome pasiimti. Nei cento neliečiau, nes tai ne mano. Ir kito medžių neliečiu, nes jie ne mano.
Papildyta:
QUOTE(*** @ 2016 04 22, 09:34)
bet jai man kas taip nahaliskai drebtu tai as uz savo veiksmus neatsakau smile.gif

Kur tau tas įžūlumas pasirodė?
Papildyta:
QUOTE(vaikis_ @ 2016 04 22, 09:18)
visiems reikai laikytis nustatytu istatymu ir tvarku. Visi didesni medziai nuo ribos turi buti daugiau nei 3 metrai.

Pasirodo, kad naujai sodinamiems turi būti 3 metrai. Jau pasodintiems negalioja. Kadangi nieko neįmanoma su tais medžiais padaryti, tai aš nieko ir nesuruošiu toliau daryti. Tegul būna kaip yra. Galvojau, kad yra kažkokių teisinių priemonių ir taip arti tvoros medžiai augti negali, bet pasirodo, kad nieko neįmanoma padaryti. Todėl nieko toliau ir nedarysiu. Neverta veltui švaistyti energijos.
Papildyta:
QUOTE(LauLau @ 2016 04 21, 20:52)
As manau, kad tau reikia tiesiog racionaliausio laikino sprendimo, kol paaiskes galutinis to sklypo likimas.

Man tujos asmeniskai labai nepatinka. Suprantu, kad praktiska, bet negrazu man.

Gali tekti ilgai laukti. O man tujos gražu. Aš kaip tik galvoju tą pusę užsodinti tujomis. Tik sako, kad turi būti sodinama 1 metras nuo sklypo ribos. O tai kaip tada su gyvatvorėmis? Ar jos negali eiti tiesiai ant sklypo ribos. Gal kas žino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 22 balandžio 2016 - 11:41
QUOTE(cibulis @ 2016 04 22, 11:40)
Pasirodo, kad naujai sodinamiems turi būti 3 metrai. Jau pasodintiems negalioja. Kadangi nieko neįmanoma su tais medžiais padaryti, tai aš nieko ir nesuruošiu toliau daryti. Tegul būna kaip yra. Galvojau, kad yra kažkokių teisinių priemonių ir taip arti tvoros medžiai augti negali, bet pasirodo, kad nieko neįmanoma padaryti. Todėl nieko toliau ir nedarysiu. Neverta veltui švaistyti energijos.



einant teismo keliu diedas turetu pasalinti didelius medzius kurie yra arciau 3 metru ribos. Persodinant toliau nei 3 metrai. Galima rasti teismu nuosprendzius tokiu klausimu. Juolab ta pusis meta seseli i pietu puse.

Jeigu sodintum tujas, jos turetu buti atitrauktos 1m nuo sklypo ribos. Tas pats atstumas galioja betkokiam krumui ar gyvatvorei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 22 balandžio 2016 - 12:07
QUOTE(vaikis_ @ 2016 04 22, 11:49)
einant teismo keliu diedas turetu pasalinti didelius medzius kurie yra arciau 3 metru ribos. Galima rasti teismu nuosprendzius tokiu klausimu.

Greičiausiai, kad teisme įrodyčiau, kad arčiau nei 3 metrai nuo sklypo ribos esantys medžiai turi būti pašalinti. Bet ar verta dėl to tampytis po teismus?
Atsakyti