Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvoras

QUOTE(vaikis_ @ 2016 04 19, 16:09)
pagal http://www.vtpsi.lt/node/867 atrodo jog turi galioti ir jau augantiems.  O kas dabar irodys jog jis nesodino to medzio ?



Oi plet... Tai mano planas pyst...lti 600m. gyvatvorės pagal ribą žlugęs? cry.gif
Prisikraustys buožių ir išpjaus mano gyvatvorę? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gllop @ 2016 04 19, 21:22)
Oi plet... Tai mano planas pyst...lti 600m. gyvatvorės pagal ribą žlugęs?  cry.gif 
Prisikraustys buožių ir išpjaus mano gyvatvorę? verysad.gif

Kodėl?
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 04 19, 22:25)


Todelkad atstumas0metras nuo ribos. o jei pasisodinsi arciau,piktas kaimynas lieps nusipjauti.
Pas mane gatveje panasi situacija. Kaimynas padave kaimyna i teisma kad nusipjautu krumus salia savo pietines tvoros. seni,dideli krumai. Teko nusipjauti. O tu senukui sakyk. Dieduk,yra du varijantai.Teismas ir nusipjauni pusi,arba nusipjauni pusi ir magarycios.
Nors seip as uz tai kad medziai augtu.
Atsakyti
Na,pas mane dar kaimynų nėra. Bet kiek mačiau, aplink jau sklypeliais išskirstyta, tad tik laiko klausimas kada koks mandras buožė su paskola ar be jos atsikels... A tokie savo teises žino, nepapasakosi jog mes abu galime turėti gyvatvorę ir tau už ją nereikės mokėti, nes aš jau sumokėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 04 19, 21:33)
O tu senukui sakyk. Dieduk,yra du varijantai.Teismas ir nusipjauni pusi,arba nusipjauni pusi ir magarycios.  

Mano senukas nekelia ragelio. Ir šiaip jis nepėsčias. Kažkoks buvęs ministerinis veikėjas. Kiek supratau savivaldybėje ir keliuose ministerijose jam visi savi. Bet aš tokių veikėjų nebijau. Dar įdomiau sudoroti.

Sako pavasarį bebrai migruoja... Gal netyčia norės medžių paragauti... Pas mus po sklypus mačiau lakstančią lapę ir zuikį. Statybininkai sakė mate, kad pro mano terasą lakstė stirna praeitą vasarą. Gerai, kad su kanopomis langų neiškūlė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 19 balandžio 2016 - 21:48
Kaikurie detalieji planai draudzia keisti zemes landšafta. Gal nukases kalniuka esi pats pazeidejas...
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2016 04 19, 21:51)
Kaikurie detalieji planai draudzia keisti zemes landšafta. Gal nukases kalniuka esi pats pazeidejas...

Nieko nesu pažeidęs. Prie manęs pradėjo ruošti kelių hektarų teritoriją daugiačiams, tai dabar mašinos, traktoriai, eskavatoriai ir buldozeriai vis sukasi ir žemę kasą. Vietomis reljefą žeminą 3 metrais. O vietomis kelia.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 04 19, 21:47)

Sako pavasarį bebrai migruoja...  Gal netyčia norės medžių paragauti... Pas mus po sklypus mačiau lakstančią lapę ir zuikį. Statybininkai sakė mate, kad pro mano terasą lakstė stirna praeitą vasarą. Gerai, kad su kanopomis langų neiškūlė.



Aha, vienas toks bebras iš manes žiemą 3beržus nukosėjo, pasinaudojo tuo, kad dar negyvenama. Tai dabar ant medžio supasi kamerikė... Bebrą tikiuosi pagal BK patraukti, ar bent jau žalą gamtai ir man atlyginti... Nušauti juk bebro negalima smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2016 04 19, 21:54)
Nieko nesu pažeidęs. Prie manęs pradėjo ruošti kelių hektarų teritoriją daugiačiams, tai dabar mašinos, traktoriai, eskavatoriai ir buldozeriai vis sukasi ir žemę kasą. Vietomis reljefą žeminą 3 metrais. O vietomis kelia.


Užuojauta. Gyventi tarp daugiabučių, tai tas pats kas Šnipiškių lūšnynuose. Prie manes vieni irgi kalną nulygino, bet pasirodo jog nedraudžiama.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 04 19, 21:54)
Nieko nesu pažeidęs. Prie manęs pradėjo ruošti kelių hektarų teritoriją daugiačiams, tai dabar mašinos, traktoriai, eskavatoriai ir buldozeriai vis sukasi ir žemę kasą. Vietomis reljefą žeminą 3 metrais. O vietomis kelia.


Tai as irgi keliau lyginau sklypa bet projekte detalaus istrauka sako jog reljefo keisti negalima. Ekologai nebeleidzia pjaut medziu jai jis nenudziuves. Visais atvejais reik atlygint zala gamtai i biudzeta. Bauda uz savavaliska pusies nupjovima apie 1k eur
Atsakyti
As regioniniam parke,savo sklype nupjoviau uosi 80 metu ir nieko.Parko direkcija pasake,kad savo sklype gali pjaut visus medzius ir jokio leidimo nereikia.
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2016 04 19, 22:11)
Ekologai nebeleidzia pjaut medziu jai jis nenudziuves. Visais atvejais reik atlygint zala gamtai i biudzeta. Bauda uz savavaliska pusies nupjovima apie 1k eur


tai ekologai turbut ir nebeleidzia namu statyti nuosavame sklype ? Ka daryti jeigu nupirkus sklypa auga 20 pusu, kurios papuola ant namo uzstatymo ploto ? Uz kiekviena legaliai sumoketi i budzeta ?
Atsakyti
Tikrai nesenai maciau per zinias kai rode jog nuosavoi zemei pjaunant berzelius (kaip zinia jie dauginas gan greitai) aplinkosaugininkai pagavus pagal fakta ty kelmai ir pats medis ar jo liekanos, be leidimo pjaut, baudos dideles. Visokie vaismedziai i saugomu medziu sarasa neieina.

Pats ejau leidimo prasyt pjaut daug alksniu (kurie kaip kokie karklai, gluosniai man labiau i didelius krumus panasus smile.gif ) ir pasake jog turesiu sumoketi uz kiekviena i biudzeta, gali buti isimtys nebent turi namo projekta ir ten koks medis maiso statybom, tada greiciausiai uz ji moket nereiktu.

O kaip tai apeit cia jau kitas klausimas smile.gif

QUOTE(vaikis_ @ 2016 04 20, 07:08)
tai ekologai turbut ir nebeleidzia namu statyti nuosavame sklype ? Ka daryti jeigu nupirkus sklypa auga 20 pusu, kurios papuola ant namo uzstatymo ploto ? Uz kiekviena legaliai sumoketi i budzeta ?


Papildyta:
As ir nesakau kad esi pazeides, bet jai tokia salyga detaliam butu pvz kaip reljefas negali buti lyginamas tai tu to kaimyno jokiam teisme nepriversi jo nukast, o pusis yra saugomas medis, jo be leidimo pjaut negali.

QUOTE(cibulis @ 2016 04 19, 21:54)
Nieko nesu pažeidęs. Prie manęs pradėjo ruošti kelių hektarų teritoriją daugiačiams, tai dabar mašinos, traktoriai, eskavatoriai ir buldozeriai vis sukasi ir žemę kasą. Vietomis reljefą žeminą 3 metrais. O vietomis kelia.

Atsakyti