Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvoras

As tai tokios grazios tvoros kaip tavosios neuzgosciau tujom. Kazkada uzsigeidziau, nuspipirkau 100vnt dabar net masciau jas atiduot kai irenginejau tvora. Nzn kazkoks kaimas, kapines.. Man graziausia musiska pusis, kalnine pusis. Kalninei reikia nemazai vietos bet ji auga pakankamai letai..

Pats tujas pirkau po 5lt uz vnt, sekmadieni Frezijoj ziuriu tojos 20-40eur doh.gif afigielino..

QUOTE(cibulis @ 2016 04 13, 10:03)
Ir mane sudomino tujos. Ar daug reikia laiko joms prižiūrėti? Koks modelis geriausiai tinka? Kas kiek reikia sodinti? Ar sodinant tujas būtina dėti vielą ar pakanka vien tujų?

O gal gyvatvorei yra kažkoks geresnis, gražesnis, žalesnis ar dar kitoks augalas?


Papildyta:
Jai uz tvoros valstybine zeme as savo puseje nesodinciau isvis nieko, uz tvoros uzveisciau gera kruva kalniniu pusu..

QUOTE(gediminas_ @ 2016 04 13, 11:36)
Tada prasmės išvis nebeliktų tų tujų. Galinė mano sklypo kraštinė ribojasi su valstybine žeme didelio ploto. Tinklą dėčiau kokio metro ar kiek daugiau aukščio tik nuo zuikių ir lapių pasisaugot. Dar kad šuo taip lengvai paskui kokią stirną nenueitų. Kiti įsibrovėliai manęs nedomina šiuo atveju wink.gif Stulpus metalinius pigiausius dėt gal ir variantas, bet tikrai ne segmentas. Nei vaizdo, nei kokybės iš to tinklo man nereiktų, nes nematyčiau jo net.

Bet ne tame esmė. Mane labiau domina pačios tujos. Kaip sekėsi kam augint. Per kiek laiko jos pradeda bent padoriai atrodyt, ar daug priežiūros.

Atsakyti
QUOTE(gediminas_ @ 2016 04 13, 11:36)
Tinklą dėčiau kokio metro ar kiek daugiau aukščio tik nuo zuikių ir lapių pasisaugot.

1 m aukščio žiemą nuo kralikų gali būti gerokai per mažai (jei dar kada pusnys ant Lietuvos pasirodys smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 04 13, 11:03)
Ir mane sudomino tujos. Ar daug reikia laiko joms prižiūrėti? Koks modelis geriausiai tinka? Kas kiek reikia sodinti? Ar sodinant tujas būtina dėti vielą ar pakanka vien tujų?

O gal gyvatvorei yra kažkoks geresnis, gražesnis, žalesnis ar dar kitoks augalas?


Man kukmedis graziau. Tujos tai,kapines primena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 04 13, 22:02)
Man kukmedis graziau. Tujos tai,kapines primena smile.gif

O man uolinis kadagys sky rocket ar blue arrow. Tai va pasiguosiu su ta siaurine puse.nerandam visiskai jokio kompromiso.siulom uz savo pinigus aptverti kad tik sutiktu ant sklypo ribos.visiskas ignoras.pabuvojau jau inspekcijoj, tai jokios info kaip tik paskaitykit istatymus.tada nuejau kur teikia nemokama teisine konsultacija savivaldybej ji irgi trauko peciais.sako na manau jei metra atsitraukiat kaimynas tokrai neprisikabins.beet atsitraukus teks vartelius daryti,kad galetume priziuretu ta metra savo zemes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo santropez: 13 balandžio 2016 - 22:01
QUOTE(santropez @ 2016 04 13, 22:58)
O man uolinis kadagys sky rocket ar blue arrow.

Man irgi blue arrow atrodo labai tinkamas gyvatvorei (sky rocket per storas, uzima daug vietos ir apacia be saku). Girdejau, kad norint vientisos sienos reikia sodinti kas 35cm (i metra tris). Gal domejotes kur juos parduoda gera kaina (LT ar PL)? Dar idomu ar sie kadagiai nekenkia vaismedziams ir vaiskrumiams (pvz. kazokinis kadagys kenkia)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupcis: 13 balandžio 2016 - 22:22
QUOTE(*** @ 2016 04 13, 14:44)
Jai uz tvoros valstybine zeme as savo puseje nesodinciau isvis nieko, uz tvoros uzveisciau gera kruva kalniniu pusu..


Už tvoros "laisvi" keli metrai - toliau dirbama žemė. Tai už tvoros nelabai variantas ką nors sodint. Nežinau, čia tos tujos tiesiog mintis. Davėt idėjų, reiks viską persvarstyt. Gal išvis liksiu prie medinės tvoros toj pusėj varianto ir nieko nesodinsiu biggrin.gif Nepripažįstu lapuočių medžių savam sklype ir visų krūmų, tai kelios kalninės pušelės augs pas mane ir taip, ne už ribos.
Atsakyti
Tujos gerai -nuo vejo uzstoja ,sietka vistiek reikia ,nuo kroliku
Atsakyti
O jei sodinti buko gyvatvorę? Jis taip susiraizgo ir sumedėja, kad net šernas nepralystų smile.gif

Irgi svarstau kaip ekonomiškiau atsitverti sklypo kraštą...
Atsakyti
Žilvyčiais uzsodink. Sužaliuos, sumedės.... Pavasaris, pats laikas stiebų prisipjaut ir sukaišiot mirksiukas.gif

QUOTE(gllop @ 2016 04 14, 09:19)
O jei sodinti buko gyvatvorę? Jis taip susiraizgo ir sumedėja, kad net šernas nepralystų smile.gif 

Irgi svarstau kaip ekonomiškiau atsitverti sklypo kraštą...

Atsakyti
sveiki,

mes planuojame uzsitverti sodo sklypo viena puse tvoros tinklu...norisi kuo ekonomiskiau, bet taip pat nesinoretu, kad po metu keist reiktu. Gal patartumete i ka atkreipti demesi renkantis? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 04 14, 10:28)
Žilvyčiais uzsodink. Sužaliuos, sumedės.... Pavasaris, pats laikas stiebų prisipjaut ir sukaišiot  mirksiukas.gif



AČIŪ. Nepatrūksiu tuos žilvyčius pjaudamas? biggrin.gif 600m. iš kito šono miškas, medžioklės ploto netversiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gllop: 14 balandžio 2016 - 11:38
Žilvičius reik naikint, o ne sodint biggrin.gif Arba jau tikrą gyvatvorę pint iš jų. Bet čia darbo ir žinių biškutį daugiau reikia kaip suprantu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gediminas_: 14 balandžio 2016 - 11:57