Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvoras

QUOTE(*** @ 2016 04 11, 14:24)
Idomu kur cia taip parasyta? Reiskias jai nusiperki sklypa ir statai 1m nuo ribos ir per metus laiko jai kito sklypo savininkas neatvyksta i savo tuscia sklypa statinys lieka legalus?

Jis negali buti legalus jau vien del to kad statybu leidimas negalejo but isduotas arciau kaip 3m nuo ribos, o be esmeniniu nukrypimu pazyma nebutu isduota jai statinys pasislinkes daugiau kaip 1m nuo uzplanuoto tasko.. Nebent jus cia apie malkines kokias kalbas..


Tai aišku, kad ne apie pastatus, kuriems reikalingas statybos leidimas, nes be kaimyno parašo ir leidimo statyboms pradėti niekas neišduos. Apie tvoras, pagalbinius pastatus ir pan. Kalbu apie tokias ir panašias situacijas http://www.vtpsi.lt/node/2766
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzille: 11 balandžio 2016 - 12:30
QUOTE(Zirzille @ 2016 04 11, 13:26)
Tai aišku, kad ne apie pastatus, kuriems reikalingas statybos leidimas, nes be kaimyno parašo ir leidimo statyboms pradėti niekas neišduos. Apie tvoras, pagalbinius pastatus ir pan. Kalbu apie tokias ir panašias situacijas http://www.vtpsi.lt/node/2766


O jei as nusipirkes sklypa ir jame ieina pora metru tvora? Anksciau kaimynai biski i valstybine zeme ivaziavo, o ta zeme buvo atkelta zmogui. Tai vat is to zmogaus as ir nusipirkau su tvora mano sklype. Tvora senai stovi. Ka manote? Cia as nesu asilo vietoje? O jei pardavejas kazka pasirases man nezinant, kad jis nepriestarauja, kad tvora butu jo sklype? Ar tai imanoma?
Atsakyti
Įdomu gal kas buvote apsitvėria laikina tvorą? Kaip tai pigiau padaryti? Nes būtų smagu pasisodinti kokius augalu, bet bijau kad medelių nenugraužtų zuikiai.
Atsakyti
pigiau pati medeli nuo zuikio apsaugot, nei visa sklypa aptvert.
dar baisūs yra "dvikojai zuikiai", kurie mėgsta medelius ir krūmus

QUOTE(lolanta @ 2016 04 12, 12:58)
Įdomu gal kas buvote apsitvėria laikina tvorą? Kaip tai pigiau padaryti? Nes būtų smagu pasisodinti kokius augalu, bet bijau kad medelių nenugraužtų zuikiai.

Atsakyti
Tai aš ir galvoju gal tvora truputi pagelbėtų ir nuo dvikojų zuikių g.gif
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2016 04 12, 21:09)
Tai aš ir galvoju gal tvora truputi pagelbėtų ir nuo dvikojų zuikių g.gif


Pigiausia butu mediniai impregnuoti koliukai ir vieos tinklas. Tik ar jum tiktu toks derinys.. smile.gif
Atsakyti
Gal kas darėsi tvorą iš tujų? Darytumėt vėl ar per daug žaidimo? Galvoju galinę sklypo dalį, kuri eina į laukus (25 metrų ilgio) tujom apsodint. Augint iki max 1,5m, o už tujų, kad nelįstų lapės į kiemą - žalią vielinį tinklą neaukštą pratempt ant medinių kuolų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gediminas_: 12 balandžio 2016 - 23:00
QUOTE(gediminas_ @ 2016 04 12, 22:54)
Gal kas darėsi tvorą iš tujų? Darytumėt vėl ar per daug žaidimo? Galvoju galinę sklypo dalį, kuri eina į laukus (25 metrų ilgio) tujom apsodint. Augint iki max 1,5m, o už tujų, kad nelįstų lapės į kiemą - žalią vielinį tinklą neaukštą pratempt ant medinių kuolų.

http://banga.tv3.lt/...09-=(2055003189
kažkas panašaus, bet medinių kuolų nedėk, nupus, iš metalo geriau. Kad ir pigiausio. Palauk nuolaidų, galima pirma tujas sodinti, po to tvorą. Pvz:
aš dėl tokių bortų važiavau apie 160 km ir sutaupiau apie 25 eur.(aišku tuo tikslu jau ne vien to daikto važiavau).
Atsakyti
As skaitau kad tinklas yra pinigai i bala, pvz koks negerietis sumanys perlipt per tvora tai ir sulinks suvisam. Ibetonuok stulpus ir lenkiska 4.5mm vielos segmenta sudek, jai reiktu toki gali pazeista ateity bent pakeist..

QUOTE(gediminas_ @ 2016 04 12, 22:54)
Gal kas darėsi tvorą iš tujų? Darytumėt vėl ar per daug žaidimo? Galvoju galinę sklypo dalį, kuri eina į laukus (25 metrų ilgio) tujom apsodint. Augint iki max 1,5m, o už tujų, kad nelįstų lapės į kiemą - žalią vielinį tinklą neaukštą pratempt ant medinių kuolų.

Atsakyti
Ir mane sudomino tujos. Ar daug reikia laiko joms prižiūrėti? Koks modelis geriausiai tinka? Kas kiek reikia sodinti? Ar sodinant tujas būtina dėti vielą ar pakanka vien tujų?

O gal gyvatvorei yra kažkoks geresnis, gražesnis, žalesnis ar dar kitoks augalas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 13 balandžio 2016 - 10:04
QUOTE(*** @ 2016 04 13, 08:01)
As skaitau kad tinklas yra pinigai i bala, pvz koks negerietis sumanys perlipt per tvora tai ir sulinks suvisam. Ibetonuok stulpus ir lenkiska 4.5mm vielos segmenta sudek, jai reiktu toki gali pazeista ateity bent pakeist..


Tada prasmės išvis nebeliktų tų tujų. Galinė mano sklypo kraštinė ribojasi su valstybine žeme didelio ploto. Tinklą dėčiau kokio metro ar kiek daugiau aukščio tik nuo zuikių ir lapių pasisaugot. Dar kad šuo taip lengvai paskui kokią stirną nenueitų. Kiti įsibrovėliai manęs nedomina šiuo atveju wink.gif Stulpus metalinius pigiausius dėt gal ir variantas, bet tikrai ne segmentas. Nei vaizdo, nei kokybės iš to tinklo man nereiktų, nes nematyčiau jo net.

Bet ne tame esmė. Mane labiau domina pačios tujos. Kaip sekėsi kam augint. Per kiek laiko jos pradeda bent padoriai atrodyt, ar daug priežiūros.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gediminas_: 13 balandžio 2016 - 11:40
Kaimynas dabar vienąi kraštinei sklypo daro tinkline tvorą, stulpus ir prisivezė tuju (gal 50-70 cm ūgio).
Senam sklype buvau uzsisodines 12m atkarpa koloninėm tujom, (apie 1m), tai po poros metu jau graziai žaliavo, pakarpyt , pamodeliuot aišku reikia. Susodintos buvo kas 50-60 cm.
Buvo bandymas ir žilvičiais tvora pint, idomu, bet labiau gal ž. ū. sodybom tinka. smile.gif

QUOTE(gediminas_ @ 2016 04 13, 10:36)
Tada prasmės išvis nebeliktų tų tujų. Galinė mano sklypo kraštinė ribojasi su valstybine žeme didelio ploto. Tinklą dėčiau kokio metro ar kiek daugiau aukščio tik nuo zuikių ir lapių pasisaugot. Dar kad šuo taip lengvai paskui kokią stirną nenueitų. Kiti įsibrovėliai manęs nedomina šiuo atveju wink.gif Stulpus metalinius pigiausius dėt gal ir variantas, bet tikrai ne segmentas. Nei vaizdo, nei kokybės iš to tinklo man nereiktų, nes nematyčiau jo net.

Bet ne tame esmė. Mane labiau domina pačios tujos. Kaip sekėsi kam augint. Per kiek laiko jos pradeda bent padoriai atrodyt, ar daug priežiūros.

Atsakyti