Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvoras

QUOTE(biesas66 @ 2016 04 10, 20:07)
O skaitei kokiais atstumais nuo ribos galima tokius augalus sodinti? ( cia jei laikaisi taisykliu  smile.gif  )

Ne, nežinau. Jei gali apšviesk, nes mama rytoj pirks ir sodins.
Papildyta:
QUOTE(gintarass @ 2016 04 10, 20:05)
Siūlymas iš patirties - neauginti tujų aukštesnių kaip 1,8 -2,0 m, nes jas karpant pakirs rankas, tenka kartą metuose trumpinti ir atliekų būna didmaišis, gerai kad pečius yra malkinis  biggrin.gif .

4u.gif Ačiū, pasakysiu mamai, bet jų pečius irgi malkinis. Bus kur dėti malkas.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 04 10, 21:17)
Ne, nežinau. Jei gali apšviesk, nes mama rytoj pirks ir sodins.
Papildyta:

4u.gif Ačiū, pasakysiu mamai, bet jų pečius irgi malkinis. Bus kur dėti malkas.


kadangi tujos man neaktualu visiskai. Nelauksiu tvoros penkiu metu,bet visiem augalam yra tam tikri atstumai nuo tvoros. Kuo aukstesnis augalas tuo toliau nuo sklypo ribos. Kiek? Pasikapstyk pats,nors manau nesivarginsi. Tujos stoves ten kur reikia ,pagal jusu mamos poreikius . (kaip ir pas dauguma smile.gif )
Atsakyti
Jei gerai atsimenu bent metras nuo ribos, jei pagal taisykles.

Ne, visgi čia krūmam. Bet kokiu atveju, juk visada galima paimt kaimynų sutikimus ir sodint kur nori smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gediminas_: 10 balandžio 2016 - 20:46
Ne tik atstumui nuo ribos, bet ir tujų aukščiui yra tam tikrų apribojimų.

STR "Vienbučiai ir dvibučiai gyvenamieji pastatai"

5. Nuo kaimyninių sklypų ribų ir gatvės raudonosios linijos medžių ir krūmų sodinimo atstumai turi būti:
5.1. krūmų ir gyvatvorių – ne mažiau kaip 1 m;
5.2. žemaūgių medžių, išaugančių ne daugiau kaip iki 3 m aukščio, – 2 m;
5.3. kitų medžių – 3 m.
6. Formuojant gyvatvorę, jos aukštis sklypo šiaurės, šiaurės rytų ar šiaurės vakarų pusėje turi būti ne didesnis kaip 1,3 m.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 04 10, 20:17)
Ne, nežinau. Jei gali apšviesk, nes mama rytoj pirks ir sodins.
Papildyta:

4u.gif Ačiū, pasakysiu mamai, bet jų pečius irgi malkinis. Bus kur dėti malkas.

O kas mamai sodins ir paskui karpys? smile.gif Taip, kad turbūt prie proceso teks prisidėti, kad vėliau būtų patogu. Nukarpius tujas,jas reikia džiovinti, nes nedegs žalios. Sukrovus po stogu, kad neužlytų, maždaug po pusmečio galima naudoti prakuroms. thumbup.gif
Atsakyti
Situ str'u gali laikytis jai laikosi ju ir kaimynai, jai mano kaimynam viskas px tai ir man lygiai taipat biggrin.gif

QUOTE(Zirzille @ 2016 04 10, 21:11)
Ne tik atstumui nuo ribos, bet ir tujų aukščiui yra tam tikrų apribojimų.

STR "Vienbučiai ir dvibučiai gyvenamieji pastatai"

5. Nuo kaimyninių sklypų ribų ir gatvės raudonosios linijos medžių ir krūmų sodinimo atstumai turi būti:
5.1. krūmų ir gyvatvorių – ne mažiau kaip 1 m;
5.2. žemaūgių medžių, išaugančių ne daugiau kaip iki 3 m aukščio, – 2 m;
5.3. kitų medžių – 3 m.
6. Formuojant gyvatvorę, jos aukštis sklypo šiaurės, šiaurės rytų ar šiaurės vakarų pusėje turi būti ne didesnis kaip 1,3 m.

Atsakyti
QUOTE(*** @ 2016 04 11, 09:44)
Situ str'u gali laikytis jai laikosi ju ir kaimynai, jai mano kaimynam viskas px tai ir man lygiai taipat biggrin.gif


Tamstos pasirinkimo reikalas. Kalba buvo apie tai, kokie yra reikalavimai, jei laikaisi taisyklių smile.gif žinojimas dar niekam nepakenkė.
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2016 04 11, 08:44)
Situ str'u gali laikytis jai laikosi ju ir kaimynai, jai mano kaimynam viskas px tai ir man lygiai taipat biggrin.gif

Pasikeitus kaimyninio sklypo savininkams, jiems jūsų tujos gali netrodyti p...
Blogiausiu atveju išrausit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2016 04 11, 12:18)
Pasikeitus kaimyninio sklypo savininkams, jiems jūsų tujos gali netrodyti p...
Blogiausiu atveju išrausit  lotuliukas.gif

A vat ir ne. Yra senaties terminas tokiems reikalams smile.gif
Atsakyti
Dar neteko matyt kur gyvatvores 1m nuo tvoros.. tai ir sakau kai laimynai naxalai kaip mano tai elgies ir pats taip pat..
Atsakyti
QUOTE(Loreciukaz @ 2016 04 11, 14:03)
A vat ir ne. Yra senaties terminas tokiems reikalams smile.gif


Kad tvorai ar kokiam pastatui neišlaikius atstumo nuo kaimyninio sklypo ribos yra 1 metai laiko nuo statybų pradžios pretenzijai pareikšti ir po to jau statinys laikomas legaliu, tai tikrai, bet tujoms, medžiams, augalams ar tikrai yra kokia senatis? Kiek metų? Niekada niekur apie tai akis neužkliuvo beskaitant g.gif
Atsakyti
Idomu kur cia taip parasyta? Reiskias jai nusiperki sklypa ir statai 1m nuo ribos ir per metus laiko jai kito sklypo savininkas neatvyksta i savo tuscia sklypa statinys lieka legalus?

Jis negali buti legalus jau vien del to kad statybu leidimas negalejo but isduotas arciau kaip 3m nuo ribos, o be esmeniniu nukrypimu pazyma nebutu isduota jai statinys pasislinkes daugiau kaip 1m nuo uzplanuoto tasko.. Nebent jus cia apie malkines kokias kalbas..

QUOTE(Zirzille @ 2016 04 11, 12:08)
Kad tvorai ar kokiam pastatui neišlaikius atstumo nuo kaimyninio sklypo ribos yra 1 metai laiko nuo statybų pradžios pretenzijai pareikšti ir po to jau statinys laikomas legaliu, tai tikrai, bet tujoms, medžiams, augalams ar tikrai yra kokia senatis? Kiek metų? Niekada niekur apie tai akis neužkliuvo beskaitant  g.gif

Atsakyti