Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvoras

O tai gal kai kam pades apsispresti nestatyt tvoros ir sutaupys lesu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brella @ 2016 04 10, 18:13)
O tai gal kai kam pades apsispresti nestatyt tvoros ir sutaupys lesu  biggrin.gif


Neabai matau kur cia ta jusu tariama pagalba apsispresti nestatyti tvoru.. biggrin.gif Beje,tie kurie nestatys tvoru, cia ir nelenda.. Taippat kaip as i daugli neaktualiu temu nelendu.
Atsakyti
QUOTE(Brella @ 2016 04 10, 17:39)
Siuo metu nama statausi mazame miestelyje ir kas idomiausia,kad cia tvoru praktiskai nera.Tvoros atsirado aplink tuos namus,kuriuos nupirko miestieciai  biggrin.gif .Nesakau,kad tvoros visur nereikalingos,kai kur jos net butinos,bet siaip idomus pastebejimas.
p.s. as tvoros irgi netversiu su kaimynais.Palaikysim kaimyniskus santykius  4u.gif

Mano nuomone,tai keistas požiūris......Tvora,kots ir mažutė,bet manau,kad yra reikalinga...juolab,kad ir visokie katinėliai ar palaidi šuniukai,labai mėgsta gražią-prižiūrėtą žolytę.... blink.gif doh.gif Nors kaip sakoma-kiekvieno skonis skiriasi.....
P.s. tik kažkodėl manau,kad būtent šią savo nuomonę-ateityje pakeisite....
Atsakyti
QUOTE(santropez @ 2016 03 24, 14:45)
O jei su kaimynu neiseina rast bendros temos del tvoros siaures rytu puseje? Kaimyno pietvakariu puse.koks galimas variantas?traukti metra nuo sklypo ribos ir statyti?

http://www.vtpsi.lt/node/1164
http://www.delfi.lt/...a.d?id=67472236
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2016 04 10, 17:44)

A kuris iš dalyvaujančių pasiplepėjime, darydami tvorą su pamatu ir cokoliu, įvykdėte šį reikalavimą "Visais atvejais tvoros su cokoliais neturi kliudyti paviršiniam vandeniui nuo gretimo žemės sklypo nutekėti. Kai yra toks pavojus, reikia tartis su gretimo žemės sklypo savininku ir, gavus jo sutikimą raštu, įrengti paviršinio vandens nutekėjimo sistemą į lietaus nuotakyną, griovį, drenažą ar rasti kitą abiem savininkams priimtiną sprendimą" a? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2016 04 10, 18:34)
Mano nuomone,tai keistas požiūris......Tvora,kots ir mažutė,bet manau,kad yra reikalinga...juolab,kad ir visokie katinėliai ar palaidi šuniukai....


Siaip katineliams tai tikrai tvoros ne problema. Bet cia tik siaip. Sunys aisku neskraido.
Atsakyti
QUOTE(gintarass @ 2016 04 10, 20:22)
A kuris iš dalyvaujančių pasiplepėjime, darydami tvorą su pamatu ir cokoliu, įvykdėte šį reikalavimą "Visais atvejais tvoros su cokoliais neturi kliudyti paviršiniam vandeniui nuo gretimo žemės sklypo nutekėti. Kai yra toks pavojus, reikia tartis su gretimo žemės sklypo savininku ir, gavus jo sutikimą raštu, įrengti paviršinio vandens nutekėjimo sistemą į lietaus nuotakyną, griovį, drenažą ar rasti kitą abiem savininkams priimtiną sprendimą" a?  smile.gif



Itariu nulis tokiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(LauLau @ 2016 04 10, 20:24)
Siaip katineliams tai tikrai tvoros ne problema. Bet cia tik siaip. Sunys aisku neskraido.


katinai kazkaip dar nieko,bet jei po kiema sunys rujojantys begioja,tai nekas. O ir vaikus saugiau i kiema isleisti kai yra bent kazkokia tvora. Ir t.t.
Atsakyti
Nu mes kaip tik sienutę su kaimynu ruošiamės statyt, kad vanduo iš vieno sklypo į kitą nebėgtų biggrin.gif Aišku ne tik dėl to, bet viena iš funkcijų būtent tokia. Kažkaip man atrodo logiška, kad visi savo vandeniu rūpinasi patys, o ne pas kaimynus nuleidinėja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gediminas_: 10 balandžio 2016 - 19:43
QUOTE(Brella @ 2016 04 10, 17:13)
O tai gal kai kam pades apsispresti nestatyt tvoros ir sutaupys lesu  biggrin.gif

Mano mama gyvena kaime ir tik vakar nusprendė, kad apsodins sklypą tujomis (sklypas didelis 30 arų). Mamos brolis, dėdė, kuris gyvena už kelių šimtų metrų irgi be tvoros. Tame kaime vos viena kita tvora, nors kaimas toks, kad Lietuvoje reikėtų paieškoti: sukaupta krūva firmų, kurių apyvartos po kelis šimtus milijonų eurų, po kaimą važinėja 100 000 eurų ir brangesnės mašinos. Panašiai kaip Vilniaus centre. Todėl visiškai pritariu, kad tam tikrais atvejais galima puikiai išsiversti be tvoros.

Kitas pavyzdys. Mano kaimynas Vilniaus mieste sugalvojo labai gerą idėją. Visą sklypą apsodino tujomis tik ties įvažiavimu pastatė metalinius vartus ir vartelius. Toks sprendimas gana pigus, bet estetiškai bent jau man tikrai labai gražus. Tujos suaugs ir bus puiki gyvatvorė, kuri saugos nuo dulkių ir triukšmo. Matau tik du trūkumus tokios tvoros: reikia laukti keletą metų kol tujos užaugs ir tujas (bent jau viršūnes) reikia karpyti.
Atsakyti
QUOTE(gediminas_ @ 2016 04 10, 20:42)
Nu mes kaip tik sienutę su kaimynu ruošiamės statyt, kad vanduo iš vieno sklypo į kitą nebėgtų biggrin.gif Aišku ne tik dėl to, bet viena iš funkcijų būtent tokia. Kažkaip man atrodo logiška, kad visi savo vandeniu rūpinasi patys, o ne pas kaimynus nuleidinėja biggrin.gif


As taippat galvoju.Mano sklype mano vanduo,mano problema kur jy deti. Nesinoretus gauti is kaimyno papildoma doze,o ir kaimynui nuleidineti negrazu.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 04 10, 19:53)
Mano mama gyvena kaime ir tik vakar nusprendė, kad apsodins sklypą tujomis (sklypas didelis 30 arų). Mamos brolis, dėdė, kuris gyvena už kelių šimtų metrų irgi be tvoros. Tame kaime vos viena kita tvora, nors kaimas toks, kad Lietuvoje reikėtų paieškoti: sukaupta krūva firmų, kurių apyvartos po kelis šimtus milijonų eurų, po kaimą važinėja 100 000 eurų ir brangesnės mašinos. Panašiai kaip Vilniaus centre. Todėl visiškai pritariu, kad tam tikrais atvejais galima puikiai išsiversti be tvoros.

Kitas pavyzdys. Mano kaimynas Vilniaus mieste sugalvojo labai gerą idėją. Visą sklypą apsodino tujomis tik ties įvažiavimu pastatė metalinius vartus ir vartelius. Toks sprendimas gana pigus, bet estetiškai bent jau man tikrai labai gražus. Tujos suaugs ir bus puiki gyvatvorė, kuri saugos nuo dulkių ir triukšmo. Matau tik du trūkumus tokios tvoros: reikia laukti keletą metų kol tujos užaugs ir tujas (bent jau viršūnes) reikia karpyti.

Siūlymas iš patirties - neauginti tujų aukštesnių kaip 1,8 -2,0 m, nes jas karpant pakirs rankas, tenka kartą metuose trumpinti ir atliekų būna didmaišis, gerai kad pečius yra malkinis biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 04 10, 20:53)
Mano mama gyvena kaime ir tik vakar nusprendė, kad apsodins sklypą tujomis (sklypas didelis 30 arų). Mamos brolis, dėdė, kuris gyvena už kelių šimtų metrų irgi be tvoros. Tame kaime vos viena kita tvora, nors kaimas toks, kad Lietuvoje reikėtų paieškoti: sukaupta krūva firmų, kurių apyvartos po kelis šimtus milijonų eurų, po kaimą važinėja 100 000 eurų ir brangesnės mašinos. Panašiai kaip Vilniaus centre. Todėl visiškai pritariu, kad tam tikrais atvejais galima puikiai išsiversti be tvoros.

Kitas pavyzdys. Mano kaimynas Vilniaus mieste sugalvojo labai gerą idėją. Visą sklypą apsodino tujomis tik ties įvažiavimu pastatė metalinius vartus ir vartelius. Toks sprendimas gana pigus, bet estetiškai bent jau man tikrai labai gražus. Tujos suaugs ir bus puiki gyvatvorė, kuri saugos nuo dulkių ir triukšmo. Matau tik du trūkumus tokios tvoros: reikia laukti keletą metų kol tujos užaugs ir tujas (bent jau viršūnes) reikia karpyti.



O skaitei kokiais atstumais nuo ribos galima tokius augalus sodinti? ( cia jei laikaisi taisykliu smile.gif )
Atsakyti