Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

A., aš irgi nesupratau kur kažkas ne ne taip. Padermė=piktasis. Ir tikrai geras teiginys, kad ji bejėgė prieš maldą, pasninką. Bibliška. Pvz. Mk 9,29 atkartoja tą patį. Malda įvardijama kaip konkretus ginklas, prieš kurį "ta veislė" (padermė ir pan.) neatlaiko, juo išvaroma. Taigi liuks ginklas, jei prieš jį minima "padermė" bejėgė. Reiškia malda ir gintis.

QUOTE(*Saulelė* @ 2016 03 14, 17:06)
ne taip supratai. ši padermė bijo maldos. "ši padermė bejėgė prieš maldą ir pasninką", įsiskaityk.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 14 kovo 2016 - 17:34
QUOTE(hi (: @ 2016 03 14, 18:33)
A., aš irgi nesupratau kur kažkas ne ne taip. Padermė=piktasis. Ir tikrai geras teiginys, kad ji bejėgė prieš maldą, pasninką. Bibliška. Pvz. Mk 9,29 atkartoja tą patį. Malda įvardijama kaip konkretus ginklas, prieš kurį "ta veislė" (padermė ir pan.) neatlaiko, juo išvaroma. Taigi liuks ginklas, jei prieš jį minima "padermė" bejėgė. Reiškia malda ir gintis.
drinks_cheers.gif



Kaip gerai, kad pasidalinau Su jumis. Tikrai galvelė susisuko, ne taip supratau.

Ir man taip sake diakonas, kad krikštas yra vienas ir nuolat šv Dvasios dovanas gauname per išpažinti ir Komunija.Tai yra nuolatinis atnaujinimas ir jokie papildomi šv.Dvasios krikštai ir atnaujinimai nereikalingi ir juo labiau kunigo sutikimu negali buti prsktikuojami paprastu motereliu ar vyru.
Papildyta:
Toks drebulys, nerimas nuo kavos is spaudos kiosko prasidejo, kad po poros val teko raminama gerti, nebepakeliau.tikra kava, matyt smile.gif pirma diena per dvi savaitea remuo needa, tai, pamaniau,isgersiu.

Aciu jums uz viska, jei galite, prisiminkite mane maldoje, silpna, nuodeminga.sutvirtimo vardas Marija.Pirma varda gal zinote dauguma.Kiek iseina, melsiuosi IR uz jus.

SuDievu


P.S. Gal zinote egzorcista Vilniuje?Nesu apsesta, tikrieji apsedimai Buna retai IR matomi, bet yra tam tikru isisenejusiu anspaudu sieloje, kur reikalinga malda IR patarimai...

P.p.s. Bernardinai neseniai isleido Čertestono knygą apie Šv. Pranciškų. Esu skaiciusi tik priestaringai vertinamor Kazantzakio grozine apie SV.Pranciškų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akmenskeltė: 14 kovo 2016 - 18:08
egzorcistai ne vien apsėstiesiems reikalingi drinks_cheers.gif ....užtarimo malda, pokalbis.....egzorcistas sakė, kad stipriausias egzorcizmas-gera išpažintis....
Atsakyti
QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 03 14, 16:35)
pasakojama apie išgydymus paralyžuotų, kurie po mėnesio "atkrenta" ir vėl tampa neįgalūs, atsėda į vežimėlį

Buvo tokia laida Kaip išsaugoti išgydymo malonę.
Atsakyti
QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 03 14, 17:35)
Jums normaliai skamba šis teiginys? Jei prieš maldą ši padermė bejėgė, tai kaip tada gintis???


Man atrodo, kad tu atvirkščiai supratai - prieš maldą velnias bejėgis. smile.gif

Bet jau išsiaiškinot.

Dvasios krikštas - tai ne sakramentas, o Dvasios išliejimas konkrečiam žmogui. Jei kada bus įdomu katalikų bažnyčios mokymas apie Dvasios krikštą, patarsiu šią knygelę:

user posted image

Bet čia tik tarp kitko, labai džiaugiuosi, kad atradai vietą, kur tau gera, neužleisk tos vietos ir tų sesių. Dėl egzorcizmo, turbūt pirmiausiai reikėtų paklausti savo bažnyčioje, nežinau apie tarpbažnytinius reikalus šioje srityje. Nebūtinai turi būti apsėdimas, gali būti varginimas. Bet vėlgi geriausiai būtų paklausti, ar už tave tavo bažnyčioje pasimelstų ir jei ne, ar gali eiti pas katalikus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letuciux: 15 kovo 2016 - 08:55
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 03 14, 22:52)




Dėkui, gal kada, kai laiko bus, paklausysiu, bet aš turėjau omeny kai ką kita. Tokį "gydymą", kurįn aprašiau...Kai paralyžuotasis "išgydomas", o paskui "atkrenta".
QUOTE(letuciux @ 2016 03 15, 09:46)
Man atrodo, kad tu atvirkščiai supratai - prieš maldą velnias bejėgis. smile.gif

Bet jau išsiaiškinot.

Dvasios krikštas - tai ne sakramentas, o Dvasios išliejimas konkrečiam žmogui. Jei kada bus įdomu katalikų bažnyčios mokymas apie Dvasios krikštą, patarsiu šią knygelę:

user posted image

Bet čia tik tarp kitko, labai džiaugiuosi, kad atradai vietą, kur tau gera, neužleisk tos vietos ir tų sesių. Dėl egzorcizmo, turbūt pirmiausiai reikėtų paklausti savo bažnyčioje, nežinau apie tarpbažnytinius reikalus šioje srityje. Nebūtinai turi būti apsėdimas, gali būti varginimas. Bet vėlgi geriausiai būtų paklausti, ar už tave tavo bažnyčioje pasimelstų ir jei ne, ar gali eiti pas katalikus?



Dėkui.

Rašiau, kada veikia Šv. Dvasia ir jokių Šv. Dvasios atnaujinimų papildomų be išpažinties ir Komunijos, kasdienės maldos nereikia.
Nemanau, kad bet kurios konfesijos krikščioniui ar kunigui kyla problemų melstis už krikščionį, juk Krikštas vienas ir Dievas trijuose asmenyse taip pat. Man nėra jokio skirtumo, kokios konfesijos kunigas. Katalikų ar ne. Svarbu, akd tai būtų kunigas, turintis egzorcisto praktikos ir galintis mane išklausyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akmenskeltė: 15 kovo 2016 - 12:59
QUOTE(letuciux @ 2016 03 14, 15:10)
"Bet kuriuo atveju, Dievas niekada tiesiogiai nenori kančios, bet ją leidžia dėl mūsų gėrio tuo pačiu būdu, kaip tėvas leidžia vaikui patirti savo veiksmų pasekmes, kad vaikas augtų ir išmoktų klausyti tėvo, ar galbūt panašiai kaip tėvas leistų vaikui "iškentėti" pianino pamokas, kad vieną deiną jis taptų didžiu pianistu.

A le zinai, yra daugybe pavyzdziu, kai taip ''pianino pamokas iskente'' vaikai paskui vemia pianina pamate... deja. Su kitomis auklybomis irgi panasiai gali nutikti... O kudikiai? Kokias savo ''veiksmu pasekmes'' jie yra verciami patirti??? I sulini metomi, tevu smaugiami ir visa kita...
Ne viskas taip grazu, kaip bandoma aiskinti.
Greiciausiai teisybes tiesiog nera zemeje ir nebus... Ir nieko nesuprasime logiskai. Belieka prota kartais i sona pasideti ir kaip ten bebutu, tiketi, kad siaip ar taip Dievas vis tiek yra.

QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 03 14, 17:35)
Dėl tų visų išgydomųjų kursų - su tokiu oficialiu "reketu" susidūriau ir aš. Bet labiausiai nuvylė organizatorės elgesys. Beje, neturiu noro daugiau vykti į "išgydomąsias" rekolekcijas, kurias veda užsienietiški charizmatiško tipo kunigai, kurie  labai lengvai gali pasakyti "jaučiu, kad kažkas turi iš jūsų problemų su stuburu". Arba kur organizatorės sesers pasaulietės pasakojama apie išgydymus paralyžuotų, kurie po mėnesio "atkrenta" ir vėl tampa neįgalūs, atsėda į vežimėlį, nes, ano jos, jiems parankiau sirgti, patinka, atleiskit, bet Kristus taip negydė ir negydo. O šeimų stovykloje kur dalyvavome visą lobį pavogė kuliminacija - Šv Dvasios krikštas, kada buvusi sektantė paklausta, kas yra kalbėjimas kalbomis, su didžiule puikybe ir pykčiu pradeda burbuliuoti demonstratyviai kalbomis, o per tą krikštą deda ranką ant žmogaus galvos ir "užkalbinėja" . Daug domėjausi ir pan, paprasti žmonės, ne kunigai, negali to daryti ir apskritai tikėjimas, kuris remiasi jausmais ir vizijomis, troškimu kalbėti kalbomis ir pan, labai abejotinas, nes veda tolyn nuo Dievo. Žinoma, taip kalbėdama irgi rizikuoju piktžodžiauti prieš Šventąją Dvasią, bet noriu pasakyti, kas man nepriimtina.

Labai jau piktai cia tu. ''Buvusi sektante'', ''didziule puikybe'' ir t.t. Nei tu ilindai i ta zmogu, nei teisti gali, o kad buvusi sektante, tai aciu Dievui, kad jau isejo is tos sektos - tik dziaugtis reikia, o ne pirstais rodyti. Na as cia taip jau tiesiai sviesiai, bet neskubekime smerkti, nurasyti, apkaltinti to, ko galbut ne visai suprantame. Ne viena is musu cia buvome Kanos seimu stovykloje ir ne karta liudijome, kokius nuostabius darbus Viespats per tai padare. Ne sventieji puodus lipdo - visur visada sutiksi visokiu zmoniu, kurie galbut tau asmeniskai nepatiks, bet kitam - labai dar gi pades. O ar ne taip yra su mumis paciais? Vienam gal sventas atrodai, o kitam - ispuikes ir pasiputes ir sektantas biggrin.gif Jei, budamas kitos Baznycios nare, vaziuoji kur kitur - tai gal deretu pagarbos vis tik laikytis, nepulti kritikuoti. Nepriimtina - tai nepriimtina, normalu, bet tai nereiskia, kad yra blogai, iskreiptai ir ''veda tolyn nuo Dievo''... Tarp kitko, tai ekumeninis reikalas tongue.gif - pabuvusi Chemin Neuf (kurios viena is veiklu ir yra Kanos bendrija) bendruomeneje oi kokiu savo Baznycios atstovu pamatytum. Ortodoksai taip kalbom meldziasi ir apie Dvasios kriksta pamokslauja, kad oho. Visa nemaza srove ir Rusijos ortodoksu baznycioje yra charizmatiku, negirejau, kad juos butu ekskomunikave mirksiukas.gif (is Ortodoksu baznycios uz tai ismete).

QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 03 15, 13:45)
Nemanau, kad bet kurios konfesijos krikščioniui ar kunigui kyla problemų melstis už krikčionį, juk Krikštas vienas ir Dievas trijuose asmenyse taip pat. Man nėra jokio skirtumo, kokios konfesijos kunigas. Katalikų ar ne. Svarbu, akd tai būtų kunigas, turintis egzorcisto praktikos ir galintis mane išklausyti.

Gal tu asmeniskai ir nemanai, bet budama ortodokse, vis tik pasitark su savo kunigais. Jie siuo klausimu tikrai yra griezti. Kas tau atrodytu lyg ir normalu, nes esi palcios dvasios, tai pagal savo Baznycios mokyma, busi ir nuodemiu pridariusi, pas ''sektantus nuejusi''. Deja, bet yra ta skilimo zaizda ir nieko cia nepadarysi.
Zinoma, cia tik patarimas. Tiesiog esu nemazai su ortodoksais ir studiju, ir praktikos budu susidurusi. Man asmeniskai tai irgi neatrodo, kas kas bloga butu ortodoksui pas katalikus eiti, bet ortodoksu kunigams tikrai taip neatrodo.

Bet galiausiai man is vis atrodo, kad jokia tu ten ne ortodokse bigsmile.gif Esi ekumenine, va labai i Kanos bendruomene tiktumei biggrin.gif Pavyzdziu turi ir is savo bendruomenes. Juokauju, zinoma, neisizeisk 4u.gif

Gaila, kad kazkada ties skilimai vyko, ivyko, kvaila visa tai. Bet yra dabar kaip yra. Turekime vilti, kad Dievui vis tik nera negalimu dalyku... Gal bus kada viena Baznycia.
Atsakyti
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 03 15, 14:22)
A le zinai, yra daugybe pavyzdziu, kai taip ''pianino pamokas iskente'' vaikai paskui vemia pianina pamate... deja. Su kitomis auklybomis irgi panasiai gali nutikti... O kudikiai? Kokias savo ''veiksmu pasekmes'' jie yra verciami patirti??? I sulini metomi, tevu smaugiami ir visa kita...
Ne viskas taip grazu, kaip bandoma aiskinti.
Greiciausiai teisybes tiesiog nera zemeje ir nebus... Ir nieko nesuprasime logiskai. Belieka prota kartais i sona pasideti ir kaip ten bebutu, tiketi, kad siaip ar taip Dievas vis tiek yra.
Labai jau piktai cia tu. ''Buvusi sektante'', ''didziule puikybe'' ir t.t. Nei tu ilindai i ta zmogu, nei teisti gali, o kad buvusi sektante, tai aciu Dievui, kad jau isejo is tos sektos - tik dziaugtis reikia, o ne pirstais rodyti. Na as cia taip jau tiesiai sviesiai, bet neskubekime smerkti, nurasyti, apkaltinti to, ko galbut ne visai suprantame. Ne viena is musu cia buvome Kanos seimu stovykloje ir ne karta liudijome, kokius nuostabius darbus Viespats per tai padare. Ne sventieji puodus lipdo - visur visada sutiksi visokiu zmoniu, kurie galbut tau asmeniskai nepatiks, bet kitam - labai dar gi pades. O ar ne taip yra su mumis paciais? Vienam gal sventas atrodai, o kitam - ispuikes ir pasiputes ir sektantas  biggrin.gif Jei, budamas kitos Baznycios nare, vaziuoji kur kitur - tai gal deretu pagarbos vis tik laikytis, nepulti kritikuoti. Nepriimtina - tai nepriimtina, normalu, bet tai nereiskia, kad yra blogai, iskreiptai ir ''veda tolyn nuo Dievo''... Tarp kitko, tai ekumeninis reikalas  tongue.gif - pabuvusi Chemin Neuf (kurios viena is veiklu ir yra Kanos bendrija) bendruomeneje oi kokiu savo Baznycios atstovu pamatytum. Ortodoksai taip kalbom meldziasi ir apie Dvasios kriksta pamokslauja, kad oho. Visa nemaza srove ir Rusijos ortodoksu baznycioje yra charizmatiku, negirejau, kad juos butu ekskomunikave  mirksiukas.gif (is Ortodoksu baznycios uz tai ismete).
Gal tu asmeniskai ir nemanai, bet budama ortodokse, vis tik pasitark su savo kunigais. Jie siuo klausimu tikrai yra griezti. Kas tau atrodytu lyg ir normalu, nes esi palcios dvasios, tai pagal savo Baznycios mokyma, busi ir nuodemiu pridariusi, pas ''sektantus nuejusi''. Deja, bet yra ta skilimo zaizda ir nieko cia nepadarysi.
Zinoma, cia tik patarimas. Tiesiog esu nemazai su ortodoksais ir studiju, ir praktikos budu susidurusi. Man asmeniskai tai irgi neatrodo, kas kas bloga butu ortodoksui pas katalikus eiti, bet ortodoksu kunigams tikrai taip neatrodo.

Bet galiausiai man is vis atrodo, kad jokia tu ten ne ortodokse  bigsmile.gif Esi ekumenine, va labai i Kanos bendruomene tiktumei  biggrin.gif Pavyzdziu turi ir is savo bendruomenes. Juokauju, zinoma, neisizeisk  4u.gif

Gaila, kad kazkada ties skilimai vyko, ivyko, kvaila visa tai. Bet yra dabar kaip yra. Turekime vilti, kad Dievui vis tik nera negalimu dalyku... Gal bus kada viena Baznycia.


Nei as smerkiu, nei nurasau.Gal ir ne visai tinka sakyti buvusi sektante, jei toliau praktikuoja sektos principus.Sakau tai, ka patyrem su vyru, koki pykti sukele vyro klausimad joje apie ta kalbejima kalbomis, is karto pradejo burbuliuoti rodydama, kas tai yra. Daugiameciai Kanos patarnautojai organizstoriai sake nekreipti i ja demesio, tai keista, kad tokiems leidzi vadovauti grupelems, deti rankas ant galvos ir atnaujinti Sv. Dvasios Kriksta...

As neskirstau krikscioniu.Man labai nepatinka, kai ottodoksai mano kad ju religija virsesne nei kataliku ir atvirksciai. As db isvis krizej. Nenoriu sakyt kad as ortodokse

. Man tai visiskai ne esme.

Kodel as neturiu teises sakyt, ka galvoju?Kur cia nepagarba matai? Geriau pataikauti ar apkalbeti? Prasau manes nemokyti, ka ir kaip sakyti, as ne kitos baznycios nare, as Dievo vaikas, krikscione, noriu sekti Kristumi. Va taip.Laikykit mane kuo norit, man svarbu, ka apie mane galvoja Dievas. Nenoriu priklausyto nuo religiniu politiku, itaku ir t.t Kuo toliau nuo to.Nesakau, kad Kanos stovykloje neveike Sv. Dvasia. Pasakiau, kas mus atbaide ir visai nesvarbu, kokios konfesios krikscionys tai organizjuoja. Nebijociau pasakyt, kas nepatiko ar patiko ortodoksu rekolekcijose, bet jie apskritai tokiom praktikom neuzsiima.nera tokio dalyko.


Apskritai db susidraugavau su totore musulmone ir man visiskai nesvarbu, kad ji ne krikscione. Sirdys susidraugavo, nes mus daug kas sieja...tai daug svarbiau uz zodziais deklaruojama tikejima.apskritau ir as nekokia krikscione.neoasninkauju.o ir negalima man.nedarau geru darbu.nesugebu atleisti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akmenskeltė: 15 kovo 2016 - 14:06
QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 03 15, 12:45)
Tokį "gydymą", kurįn aprašiau...Kai paralyžuotasis "išgydomas", o paskui "atkrenta".

Toje laidoje ir kalbama apie tai, kaip žmogus gauna išgydymo dovaną, bet piktasis tyko ją išplėšti (kai kada jam tai pavyksta). Aiškinama, kaip jos neatiduoti.
Atsakyti
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 03 15, 13:22)
yra daugybe pavyzdziu, kai taip ''pianino pamokas iskente'' vaikai paskui

Man iš pražių tas pavyzdys pasirodė ne visai tinkamas. Bet paskui pamąsčiau, kad daug kas priklauso nuo vaiko. Juk jis mato ne tik savo, bet ir kitų grojimą. Ir neretai labai gražų.
Panašiai ir su tikėjimu. Juk mes tikime Dievą, nors jo ir nematę, gal tik pajutę jo prisilietimus, vienokius ar kitokius. Taip ir su kančia: jeigu patikėtume, kad Dievas mus taip skaistina, gal ir kitaip kančią ištvertume. Tik patikėti labai kenčiant yra sunku. Vis turi būti koks pagerėjimas ar palengvėjimas.
Aš tikiu. Bet man šiuo metu kai kuriais požiūriais yra geriau. Arba vis gaunu laiko susitaikyti su tuo, kas yra nepakeičiama.
Papildyta:
QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 03 15, 13:40)
Daugiameciai Kanos patarnautojai organizstoriai sake nekreipti i ja demesio

Man ir panašus atvejis buvo, gal ne tiek skaudus. Po to man maldininkė pasakė, kad aš turėjau sakyti tuo metu, jei man buvo negerai. Kas įdomiausia, ji nė nemanė, kad ką negerai darė (dėdama rankas ant galvos). Tik pasakė, kad ,,matyt, man dar trūksta maldų'', pasišaukė kunigą, ir kartu už mane dar pasimeldė (ji jau ranką laikė man ant peties).
Gal dėl to, kad jaučiau sunerimusi tuo metu, kalbos dovanos taip ir negavau (gal ir gavau, bet ji man nepasireiškė, nors jau ne vieni metai praėjo). Sako, kartais ji pradeda veikti vėliau. Arba Dievas mato, kad šiuo metu ji man dar nereikaliga.
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 03 15, 16:20)
Man iš pražių tas pavyzdys pasirodė ne visai tinkamas. Bet paskui pamąsčiau, kad daug kas priklauso nuo vaiko. Juk jis mato ne tik savo, bet ir kitų grojimą. Ir neretai labai gražų.
Panašiai ir su tikėjimu. Juk mes tikime Dievą, nors jo ir nematę, gal tik pajutę jo prisilietimus, vienokius ar kitokius. Taip ir su kančia: jeigu patikėtume, kad Dievas mus taip skaistina, gal ir kitaip kančią ištvertume. Tik patikėti labai kenčiant yra sunku. Vis turi būti koks pagerėjimas ar palengvėjimas.
Aš tikiu. Bet man šiuo metu kai kuriais požiūriais yra geriau. Arba vis gaunu laiko susitaikyti su tuo, kas yra nepakeičiama.
Papildyta:

Man ir panašus atvejis buvo, gal ne tiek skaudus. Po to man maldininkė pasakė, kad aš turėjau sakyti tuo metu, jei man buvo negerai. Kas įdomiausia, ji nė nemanė, kad ką negerai darė (dėdama rankas ant galvos). Tik pasakė, kad ,,matyt, man dar trūksta maldų'', pasišaukė kunigą, ir kartu už mane dar pasimeldė (ji jau ranką laikė man ant peties).
Gal dėl to, kad jaučiau sunerimusi tuo metu, kalbos dovanos taip ir negavau (gal ir gavau, bet ji man nepasireiškė, nors jau ne vieni metai praėjo). Sako, kartais ji pradeda veikti vėliau. Arba Dievas mato, kad šiuo metu ji man dar nereikaliga.




Tai ten ji ne savavališkai dėjo rankas ant galvos.Kitose grupelėse vis kitas žmogus dėjo.ir tik vienoje grupelėje kunigas prancuzas dejo.tai panasu, kad jiems tai atrodo leistina, o isties taiė nera.Pavilny sutikai ilgamete Kanos stovyklos nare, tai ji irgi kalbejo, kad neseniai suzinojusi, kad negalima paprastiems zmonrms to daryt.Dar kazka minejo, kad Prancuzijoj galima.Tas kunigas prancuzas. Ta moteris sake pasipriesino tam dalykui po daug metu Kanos stovykloj, dar keli kunigai egzorcistai ja palaike ir pritare.zodIu, isejo ji su vyru suprate, kas ir kaip.taigi tai nera mano isvedziojimai, o faktai.

Apie charizmatinius ortodoksus niekad negirdejau, jei Baltas sniegas supazindintu su sia info, man butu naujiena.idomu saltinis....
Papildyta:
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 03 15, 16:20)
Man iš pražių tas pavyzdys pasirodė ne visai tinkamas. Bet paskui pamąsčiau, kad daug kas priklauso nuo vaiko. Juk jis mato ne tik savo, bet ir kitų grojimą. Ir neretai labai gražų.
Panašiai ir su tikėjimu. Juk mes tikime Dievą, nors jo ir nematę, gal tik pajutę jo prisilietimus, vienokius ar kitokius. Taip ir su kančia: jeigu patikėtume, kad Dievas mus taip skaistina, gal ir kitaip kančią ištvertume. Tik patikėti labai kenčiant yra sunku. Vis turi būti koks pagerėjimas ar palengvėjimas.
Aš tikiu. Bet man šiuo metu kai kuriais požiūriais yra geriau. Arba vis gaunu laiko susitaikyti su tuo, kas yra nepakeičiama.
Papildyta:

Man ir panašus atvejis buvo, gal ne tiek skaudus. Po to man maldininkė pasakė, kad aš turėjau sakyti tuo metu, jei man buvo negerai. Kas įdomiausia, ji nė nemanė, kad ką negerai darė (dėdama rankas ant galvos). Tik pasakė, kad ,,matyt, man dar trūksta maldų'', pasišaukė kunigą, ir kartu už mane dar pasimeldė (ji jau ranką laikė man ant peties).
Gal dėl to, kad jaučiau sunerimusi tuo metu, kalbos dovanos taip ir negavau (gal ir gavau, bet ji man nepasireiškė, nors jau ne vieni metai praėjo). Sako, kartais ji pradeda veikti vėliau. Arba Dievas mato, kad šiuo metu ji man dar nereikaliga.




Tai ten ji ne savavališkai dėjo rankas ant galvos.Kitose grupelėse vis kitas žmogus dėjo.ir tik vienoje grupelėje kunigas prancuzas dejo.tai panasu, kad jiems tai atrodo leistina, o isties taiė nera.Pavilny sutikai ilgamete Kanos stovyklos nare, tai ji irgi kalbejo, kad neseniai suzinojusi, kad negalima paprastiems zmonrms to daryt.Dar kazka minejo, kad Prancuzijoj galima.Tas kunigas prancuzas. Ta moteris sake pasipriesino tam dalykui po daug metu Kanos stovykloj, dar keli kunigai egzorcistai ja palaike ir pritare.zodIu, isejo ji su vyru suprate, kas ir kaip.taigi tai nera mano isvedziojimai, o faktai.

Apie charizmatinius ortodoksus niekad negirdejau, jei Baltas sniegas supazindintu su sia info, man butu naujiena.idomu saltinis....

Saiip panasu, kad su mano liga nepakeliui forumas, kai dviguba doze raminamu tenka gerti "is lempos", kai pries tai ramu buvo.Na negaliu as diskutuot, nei savo nuomones issakyt, kam, jei paskui tampu ligonis ir jau ir taip trapia ir nekokia sveikata drozti.niekaip nepasimokau.ot uzsispyrimas ir kvailumas.....

Ijungiu sau tylos rekolekcijas.skaitysiu, bet tylesiu....terminas neribotas biggrin.gif
Atsakyti
Kiekvienas šviesos karys yra mąstęs, kad jis ne šviesos karys.
Kiekvienas šviesos karys yra neatlikęs savo dvasinių pareigų.
Kiekvienas šviesos karys yra sakęs "taip", kai norėjo sakyti "ne".
Kiekvienas šviesos karys yra įskaudinęs tą, kurį mylėjo.
Todėl jis ir yra šviesos karys, nes perėjo per visa tai
ir neprarado vilties būti geresnis nei buvo.


(P.Coelho)


user posted image
Atsakyti