Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(*Saulelė* @ 2016 03 12, 20:47)
giesmė kas atpažins jos lietuvišką tekstą?

Mano telefono skambutis ispaniškai su tuo pačiu tekstu skamba. Tik tradiciškiau. smile.gif Va taip. Tiesą sakant dūšiai ir artimesnė tradicinė versija, ta kurią bandžiau giedot dar iki savo tikėjimo pradžios... O gal ne todėl, gal natūra tokia, kad taip artimiau. Bet smagu atpažint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 12 kovo 2016 - 21:11
QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 03 12, 20:28)
Jau daug metų nuo nerimo jaučiu širdies permušimus.  Darė pagaliau tyrimus ir pirmą kartą užfiksvo ekstrasistoles. Buvo baisu.Užėjo nerimas minant 60 greičiu, eme permušinėt.Išryškėjo hipertenzija kruvio metu. Ar negeras dalykas kairio skilvelio ryški disfunkcija?Rėmuo nuo vasaros nepraeina, stiprūs vaistai tam kartui padėjo...
Buvau pasijoje pagal Joną evangelikų bažnyčioj.Bacho muzila....norvegų projektas kaip supratau.Dainavo norvegai,lietuvės dvi, choras giedojo, grojo orchestras.Filmavo LRT.

Palietė širdį lietuvės merginos arija....Talentas.

Man linksmiausia, kai gydytoja pasakė neseniai, kad mano širdies problemos (dėl kurių aš taip pergyvenau) tėra kaip žmogui atlėpusios ausys ar ilga nosis. Tai dabar aš visai sveika. cool.gif

Smagu, kad pabuvai širdį keliančiam renginy. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 03 12, 22:09)
Mano telefono skambutis ispaniškai su tuo pačiu tekstu skamba. Tik tradiciškiau. smile.gif Va taip. Tiesą sakant dūšiai ir artimesnė tradicinė versija, ta kurią bandžiau giedot dar iki savo tikėjimo pradžios... O gal ne todėl, gal natūra tokia, kad taip artimiau. Bet smagu atpažint.

tikrai gražiau 4u.gif švelniai, dvasingai. skiriasi nuo liaudies pamaldumu persunktos lietuviškos giesmės...
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 03 12, 21:47)
tai negi Jis negali išgydyti tokios paprastos depresijos? Jis turi savo planą kiekvienam iš mūsų....kiek laiko sergam ar nesergam priklauso tik nuo Jo. ir dar nuo to, kada pamatom Jo valią ir už ją padėkojam, pasakom, kad esam nuolankūs tarnai ir lenkiamės Jo valiai....





Gal ir buvo tau ji tokia paprasta, lengva forma, kad taip kalbi....Be didelės kančios, stipraus nerimo daug metų ir t.t., be labai žalojančios gyvenimo patirties., tiesiog "paprasta depresija, kai išgyjama pagėrus vaistus metus ar porą ir nebesusergama iš naujo"
Aš jau kabinuosi į gyvenimą ir ieškau vilties dvyliktus metus (ir dar 6 metai baisios priešistorės, po kurios ir susirgaum nebeatlaikė psichika, išsiderino vegetacinė nervų sistema ir išsivystė nerimo sutrikimas, depresija). O lectio divina rekolekcijose abu kartus skaitėme ir apmąstėme Švento rašto vietas apie išgijimą, išgydymus: Lozoriaus prikėlimą ir 38 metus sirgusio paralyžuotojo prie Avies vartų išgydymą. Tai labai daug svarstėme su sesėmis ir tais, kurie dalyvavavo rekolekcijose, apie išgydymą.... Kartais žmogus serga kūnu, bet neserga siela. Ir Dievas gydo ne visad taip, kaip mes norime, įsivaizduojame ir t.t. Labai daug apie išgydymą, skausmą radau knygoje "Kur Dievas, kai skauda?"Teisingai sakai, kad turi kiekvienam planą iš mūsų, tik labai stipriai ir ilgai kankinantis sunku tai suvokti ir pamatyri viską plačiau, nes kančia užgožia viską. Vertinu kiekvieną žingnsnį į priekį, pagerėjimą ir bandau laižytis žaizdas, buvau didžiulė optimistė, tai padėjo išlikti.
Papildyta:
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 03 12, 22:13)
Man linksmiausia, kai gydytoja pasakė neseniai, kad mano širdies problemos (dėl kurių aš taip pergyvenau) tėra kaip žmogui atlėpusios ausys ar ilga nosis. Tai dabar aš visai sveika.  cool.gif

Smagu, kad pabuvai širdį keliančiam renginy.  4u.gif



O kokios jos pas tave, panašios į mano, irgi nerviniu pagrindu?

Šiaip savo kūnu įsitikinau, kad visos ligos kūno nuo didelio streso kone nuolatinio, tokio, kur jau nebegali ištverti....

Taip, norėjosi ilgiau pabūti, bent dvi dienas tokių rekolekcijų.....Bent pusdienį buvo gera ir ramu širdžiai, dvasiai. Pamilau tuos namus, tas seseris, dėkoju Dievui už jas.
Papildyta:
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 03 12, 21:47)
aš neišsigydžiau. mane išgydė Dievas.
aš ir nesitikėjau, kad išgydys. tiesiog gėriau vaistus, lankiausi pas gydytojus, psichologus....bet Dievas turėjo savo planą. Jis viską padarė viską, kad aš nebesiremčiau nei savim, nei kitais žmonėmis ar įsivaizdavimais. mano gyvenime belikęs tik Dievas. Šv. Rašte yra istorijų, kaip Jėzus išgydo visokiom ligom sergančius ar prikelia iš numirusių. tai negi Jis negali išgydyti tokios paprastos depresijos? Jis turi savo planą kiekvienam iš mūsų....kiek laiko sergam ar nesergam priklauso tik nuo Jo. ir dar nuo to, kada pamatom Jo valią ir už ją padėkojam, pasakom, kad esam nuolankūs tarnai ir lenkiamės Jo valiai....




na matai, bet Dievas veikia ir per gydytojus, ir per sutiktus žmones, per situacijas, žmogui reikia ir žmogaus, ne tik Dievo, esame Kristaus atspindys vienas kitam. Jei ne žmonės, manęs gal seniai nebūtų.....Taip, šv. Rasšte yra istorijų, kai Jėzus išgydo, bet kur likusios, kai neišgydo? Tai ir yra Dievo planas mums. Svarbu tik tai, ar mes sugebėsim tą savo kančią ir ligą ištverti ir galutiniam taške išeiti pas Dievą taikkai, šviesiai, susitaikius, šviečiant, o ne tamsoje, rūstybėje.....Tik Dievo ir jo malonės reikia prašyti tą kančią kažkaip įprasminti ir kad ji padėtų ne tolti nuo Dievo, o būti su juo. Kartais tai yra nežmoniškai sunku. Tikėjimas yra amžina kova, kelionė. O ypač sunku tikėti, kai labai labai kenti, ypač dvasiškai, sieliškai, psichiškai. Niekas nėra paprasta, kas labai stipriai luošina ir žeidžia.

Niekada gyvenime nebūčiau maniusi, kad man teks tai išgyventi, tokias patirtis, tokias situacijas, tokius pragarus, kur nelabai ir papasakosi, kas darėsi, kaip ir pan, tai nepapasakojama, mirti kūniškai aš jau nebijau, daug kartų buvau mirusi dvasia ir beveik kūnu ir vėl kėliausi, kaskart.....Man tik labai sunku kankintis, ne metus ir ne dvejus, o dešimtis.....Ir užtat sunku iš širdies gelmių atleisti iki galo brangiausiam asmeniui....ne Dievui, o žmogui...aš lyg ir atleidusi esu, bet tos mano žaizdos nėra užgijusios....ir ta mano liga vis primena apie tai....ir atrodo, kad aš jau niekada nebegalėsiu džiaugtis buvimu taip, kaip džiaugiasi normalūs žmonės....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akmenskeltė: 12 kovo 2016 - 22:58
Gerai, baigiu su savo šnekom , į kitą temą reikia eiti šnekėt apie tai.....


Labos nakties visoms, ramios ateinančios savaitės ir palaiminto Sekmadienio wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akmenskeltė: 12 kovo 2016 - 23:11
QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 03 12, 22:47)
Ir užtat sunku iš širdies gelmių atleisti iki galo brangiausiam asmeniui....

Nueik į tą kursą (programą), kur Saulelė rekomenduoja. 4u.gif Turėtų ir Vilniuj būt.
Atsakyti
Paėmiau knygyne paskaityti draugės rekomenduotą knygą "Černobylio malda".,Kokia skaudi knyga. Skaitau pirmą istoriją, čia tai meilės jūra mirštančiam vyrui....Ji buvo nėščia.Nuslėpė.Nepaisydama visko iki pat galo buvo su radiacija spinduliuojančii vyru. Mergytė gimė su kepenų ciroze nuo rentgenų ir širdies yda. Po 4 valandų mirė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akmenskeltė: 13 kovo 2016 - 15:26
QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 03 12, 23:47)
Gal ir buvo tau ji tokia paprasta, lengva forma, kad taip kalbi....


na matai, bet Dievas veikia ir per gydytojus, ir per sutiktus žmones, per situacijas, žmogui reikia ir žmogaus, ne tik Dievo, esame Kristaus atspindys vienas kitam. Jei ne žmonės, manęs gal seniai nebūtų.....Taip, šv. Rasšte yra istorijų, kai Jėzus išgydo, bet kur likusios, kai neišgydo? Tai ir yra Dievo planas mums. Svarbu tik tai, ar mes sugebėsim tą savo kančią ir ligą ištverti ir galutiniam taške išeiti pas Dievą taikkai, šviesiai, susitaikius, šviečiant, o ne tamsoje, rūstybėje.....Tik Dievo ir jo malonės reikia prašyti tą kančią kažkaip įprasminti ir kad ji padėtų ne tolti nuo Dievo, o būti su juo. Kartais tai yra nežmoniškai sunku. Tikėjimas yra amžina kova, kelionė. O ypač sunku tikėti, kai labai labai kenti, ypač dvasiškai, sieliškai, psichiškai. Niekas nėra paprasta, kas labai stipriai luošina ir žeidžia.

Niekada gyvenime nebūčiau maniusi, kad man teks tai išgyventi, tokias patirtis, tokias situacijas, tokius pragarus, kur nelabai ir papasakosi, kas darėsi, kaip ir pan, tai nepapasakojama, mirti kūniškai aš jau nebijau, daug kartų buvau mirusi dvasia ir beveik kūnu ir vėl kėliausi, kaskart.....Man tik labai sunku kankintis, ne metus ir ne dvejus, o dešimtis.....Ir užtat sunku iš širdies gelmių atleisti iki galo brangiausiam asmeniui....ne Dievui, o žmogui...aš lyg ir atleidusi esu, bet tos mano žaizdos nėra užgijusios....ir ta mano liga vis primena apie tai....ir atrodo, kad aš jau  niekada nebegalėsiu džiaugtis buvimu taip, kaip džiaugiasi normalūs žmonės....

sakydama paprastos depresijos turėjau omeny, kad už ją yra baisesnių ligų-vėžys, mirtis, iš kurių Dievas irgi išgydo....

visiškai su tavim sutinku....

mano depresija truko ne metus ir ne du. vidutinio sunkumo, su suicidiniu polinkiu ir amžina kova tarp būties ir nebūties....
atleidimas-ilgas procesas. svarbu jau ledai pajudinti-ateis laikas ir pilnam atleidimui...
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 03 12, 23:51)
Nueik į tą kursą (programą), kur Saulelė rekomenduoja.  4u.gif Turėtų ir Vilniuj būt.

Kad ta "gailestingumo versmė" tokia "kavianskos" kilmės... Nežinau išties, gal ir išplitę, tik susimąsčiau, kad nesu užkliuvus už "vilnietiškų" jos skelbimų. g.gif Bet gal kažkaip natūraliai atsisijoji tai kas arčiau/toliau.
Nežinau kiek panašu/nepanašu, nes savo kailiu nesu išbandžius, bet pas sesutes karmelites Krikštėnuose "Gerojo Samariečio bendruomenė" irgi periodiškai siūlo išgydymo per atleidimą rekolekcijas. Bet čia jau ne atskiri vakarai, o visa savaitė. Kaina gali kandžiotis, bet kaip ir ne vienoje vietoje, esant poreikiui ji nedaroma kliūtimi dalyvaut.
Savo kailiu nesu išbandžius, bet esu girdėjus gražių atsiliepimų.
Čia ne "kelialapis" A., tiesiog pasidalinu su visom tuom, ką beskaitydama prisiminiau, man pačiai brangi vieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 13 kovo 2016 - 18:12
QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 03 13, 15:11)
Paėmiau knygyne paskaityti draugės rekomenduotą knygą "Černobylio malda".,Kokia skaudi knyga. Skaitau pirmą istoriją, čia tai meilės jūra mirštančiam vyrui....Ji buvo nėščia.Nuslėpė.Nepaisydama visko iki pat galo buvo su radiacija spinduliuojančii vyru. Mergytė gimė su kepenų ciroze nuo rentgenų ir širdies yda. Po 4  valandų mirė.

Aišku, kai skaitai, viskas gal kitaip atrodo, pasisemi tos meilės. 4u.gif Bet kai skaitau iš šalies (tik tai, ką parašei), man atrodo, kad ši knyga nelengva turėtų būt, ypač jautresnei nervų sistemai.
Neseniai pasižiūrėjau ,,Lūšnynų milijonierių'', tai ir dabar dar gydausi nuo filmo įspaudų.
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 03 13, 18:07)
Kad ta "gailestingumo versmė" tokia "kavianskos" kilmės... Nežinau išties, gal ir išplitę, tik susimąsčiau, kad nesu užkliuvus už "vilnietiškų" jos skelbimų.  g.gif Bet gal kažkaip natūraliai atsisijoji tai kas arčiau/toliau.
Nežinau kiek panašu/nepanašu, nes savo kailiu nesu išbandžius, bet pas sesutes karmelites Krikštėnuose "Gerojo Samariečio bendruomenė" irgi periodiškai siūlo išgydymo per atleidimą rekolekcijas. Bet čia jau ne atskiri vakarai, o visa savaitė. Kaina gali kandžiotis, bet kaip ir ne vienoje vietoje, esant poreikiui ji nedaroma kliūtimi dalyvaut.
Savo kailiu nesu išbandžius, bet esu girdėjus gražių atsiliepimų.
Čia ne "kelialapis" A., tiesiog pasidalinu su visom tuom, ką beskaitydama prisiminiau, man pačiai brangi vieta.

Žinau, tas atleidimo rekolekcijas. Bet jos ilgokos (palikus vaikus savaitę žmogui nelengva ištrūkt), kaina iš tiesų kandžiojasi (o kai kada ir neįmanoma nedirbančiam žmogui), be to, tai trunka savaitę (o tai reiškia, kad tai, kas kaupėsi metų metus, vargu ar bus išgydyta per tokį trumpą laiką; palyginimui ‒ programa ,,Pradžioje'' trunka tris mėnesius po vakarą per savaitę; taigi lieka laiko tau pačiam su tuo susidorot; ir kaina ‒ tik darbinė knyga).
Ar programa vyksta kituose miestuose, reikėtų pačios Gailestingumo versmės pasiteiraut. Vilnius ne Klaipėda (atstumas kitas), nemanau, kad jie būtų jį apleidę.

Bet teko matyt moterį, kuri buvo apsvaigusi po tik ką įvykusių rekolekcijų. Iš to, ką pasakojo, tikrai, rodos, pajėgos sutelktos ten nemenkos. Bet po kurio laiko mačiau nesuvokiamus jos pykčio priepuolius besimeldžiantiems žmonėms, kad suabėjojau, ar tai tikrai stebukligga vienkartinė piliulė tos rekolekcijos.
Turint finansų ir esant laisvam, kodėl ne. Vis vienas laiptelis pirmyn.
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 03 13, 17:34)
sakydama paprastos depresijos turėjau omeny, kad už ją yra baisesnių ligų-vėžys, mirtis, iš kurių Dievas irgi išgydo....

visiškai su tavim sutinku....

mano depresija truko ne metus ir ne du. vidutinio sunkumo, su suicidiniu polinkiu ir amžina kova tarp būties ir nebūties....
atleidimas-ilgas procesas. svarbu jau ledai pajudinti-ateis laikas ir pilnam atleidimui...



Nežinau baisesnių ligų nei psichinių, kai diena prilygsta metams, kai krataisi nuo nerimo ir kai taip juoda, kad vilties nėra. Vėžiu sergantys dažnai jaučia viltį. Kaip sake tevas Stanislovas apie kuno ligas-liga yra, bet ligonio nera, siela gali buti sveika. Aisku, sergant fiziskai irgi pereinami visi etapai.Mirtis nera liga.
Atsakyti