Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 03 12, 11:45)
Šiokius tokius. Malda ta intencija. Ieškojimas žmogaus. Du kartus ta sesė Greta atliko dvasinio palydėtojo funkciją. Gaila, ji ne Vilniuj.Kartą seniai, kai man buvo labai blogai, buvo sutrikęs mąstymas ir pan, su vyru ir beveik keliu men dukryte ejom kalbetis su drauges rekomenduota vienuole, verkiau, atsiveriau, bet ji negebejo buti svelni, galima sakyt atstume.Po to gulejau ligoninej.Ne kartio po to susitikimo ji nepaskambino ir nepasidomejo, kaip as ir mano seima....

Dvasios palydėtojas neturi ieškoti žmogaus (ir po susitikimo). Tai žmogus turi ieškoti dvasios palydėtojo. Tokio, kuris tau tinka.
Atsakyti
Yra Kathryn J. Hermes knyga ,,Išgyvenant depresiją. Katalikiškas požiūris''. Ten yra žodžiai: ,,Depresija ‒ pagydoma liga''. Tai teikia vilties.
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 03 12, 12:37)
O kaip tai praktiškai padaryt? Pasakyk tai žmonėms karo metu. smile.gif

noriu paklaust, ar pati esi gyvenus karo laikotarpiu?



gailestingumo versmės programa "pradžioje". pradžia balandžio 6 d. kaune. rekomenduoju visoms. pati dabar bebaiginėju lankyti. maldos komanda iš šalies, palydėtojų komanda, maldos, su Dievu keliavimas po savo gyvenimo pradžią, kai buvau įsčiose, kūdikystėje, maža ir dabar suaugus.veikia nerealiai.



Dievui nėra negalimų ir neįveikiamų dalykų. jis išgydo depresiją ir visas kitas ligas. patikrinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Saulelė*: 12 kovo 2016 - 13:24
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 03 12, 13:22)
noriu paklaust, ar pati esi gyvenus karo laikotarpiu?

Karas tarp artimų žmonių taip pat yra karas. Ir ne visada tavo tie plyšeliai gali atverti kitam meilės jūrą. Kartais į tą plyšelį kitas dar didesnį pleištą įkala.
Papildyta:
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 03 12, 13:22)
Dievui nėra negalimų ir neįveikiamų dalykų. jis išgydo depresiją ir visas kitas ligas. patikrinta.

Gal galėtum pasidalinti, kaip tavo gyvenime pavyko išsigydyti?
Papildyta:
Tik dabar paskaičiau, kad dar tik baigi tą kursą. Tada suprantu, kodėl taip mąstai.
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 03 12, 12:56)
Dvasios palydėtojas neturi ieškoti žmogaus (ir po susitikimo). Tai žmogus turi ieškoti dvasios palydėtojo. Tokio, kuris tau tinka.



Ne taip supratai.Tas žmogus ir nebuvo dvasios palydėtojas.
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 03 12, 13:22)
noriu paklaust, ar pati esi gyvenus karo laikotarpiu?

Manau, kad kiekvienas galime kažkiek suprasti, kaip jaučiasi žmonės, kur vyksta karas. Tada mums visai nerūpėtų ir pabėgėlių tema. Na, nebent tiek, kiek asmeniškai gali paliesti mus.
O kai rašiau savo klausimą, galvojau būtent apie Siriją. Būna ir taip. smile.gif

Įsivaizdavau, kiek jie ten su ta meilės jūra.

Matai, abstraktūs teiginiai dažnai ir mintis abstrakčiai nuveda.
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 03 12, 14:22)
noriu paklaust, ar pati esi gyvenus karo laikotarpiu?
gailestingumo versmės programa "pradžioje". pradžia balandžio 6 d. kaune. rekomenduoju visoms. pati dabar bebaiginėju lankyti. maldos komanda iš šalies, palydėtojų komanda, maldos, su Dievu keliavimas po savo gyvenimo pradžią, kai buvau įsčiose, kūdikystėje, maža ir dabar  suaugus.veikia nerealiai.
Dievui nėra negalimų ir neįveikiamų dalykų. jis išgydo depresiją ir visas kitas ligas. patikrinta.

Nebutinai išgydoma ar gydoma taip, kaip mes tikimės...Ir nebutinai pagal savo patirti galime viska matuoti...
Atsakyti
QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 03 12, 16:47)
Ne taip supratai.Tas žmogus ir nebuvo dvasios palydėtojas.

Taip, supratau, kad tai vienuolė, pas kurią tu nuėjai vienkartinio pokalbio. Ir ji tau netiko.

Iš tiesų norėtųsi, kad mus išgirstų, suprastų, patartų, mumis domėtųsi. Bet turiu pasakyt, kad vienuoliai ir kunigai daug mūsų istorijų išklauso. Daug liūdesio jie girdi. Bet ką daugiausia gali jie padaryt, tai pasiūlyt užsakyt Mišias už problemą ar pasimelst pridėjus prie kitų vardų. Na, dar patars pačiai kalbėt rožinį.
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 03 12, 17:49)
Įsivaizdavau, kiek jie ten su ta meilės jūra.


Bet tai nekeičia Dievo meilės mums... Rašai, lyg tuo abejotum?
Atsakyti
Jau daug metų nuo nerimo jaučiu širdies permušimus. Darė pagaliau tyrimus ir pirmą kartą užfiksvo ekstrasistoles. Buvo baisu.Užėjo nerimas minant 60 greičiu, eme permušinėt.Išryškėjo hipertenzija kruvio metu. Ar negeras dalykas kairio skilvelio ryški disfunkcija?Rėmuo nuo vasaros nepraeina, stiprūs vaistai tam kartui padėjo...


Buvau pasijoje pagal Joną evangelikų bažnyčioj.Bacho muzila....norvegų projektas kaip supratau.Dainavo norvegai,lietuvės dvi, choras giedojo, grojo orchestras.Filmavo LRT.

Palietė širdį lietuvės merginos arija....Talentas.
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 03 12, 15:28)

Gal galėtum pasidalinti, kaip tavo gyvenime pavyko išsigydyti?
Papildyta:
Tik dabar paskaičiau, kad dar tik baigi tą kursą. Tada suprantu, kodėl taip mąstai.

aš neišsigydžiau. mane išgydė Dievas.

QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 03 12, 17:52)
Nebutinai išgydoma ar gydoma taip, kaip mes tikimės...Ir nebutinai pagal savo patirti galime viska matuoti...

aš ir nesitikėjau, kad išgydys. tiesiog gėriau vaistus, lankiausi pas gydytojus, psichologus....bet Dievas turėjo savo planą. Jis viską padarė viską, kad aš nebesiremčiau nei savim, nei kitais žmonėmis ar įsivaizdavimais. mano gyvenime belikęs tik Dievas. Šv. Rašte yra istorijų, kaip Jėzus išgydo visokiom ligom sergančius ar prikelia iš numirusių. tai negi Jis negali išgydyti tokios paprastos depresijos? Jis turi savo planą kiekvienam iš mūsų....kiek laiko sergam ar nesergam priklauso tik nuo Jo. ir dar nuo to, kada pamatom Jo valią ir už ją padėkojam, pasakom, kad esam nuolankūs tarnai ir lenkiamės Jo valiai....
Papildyta:
šokis jūsų akims. bet jaučiu kai kam atrodys nepabažnas....
Papildyta:
giesmė kas atpažins jos lietuvišką tekstą?
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2016 03 12, 20:15)
Bet tai nekeičia Dievo meilės mums... Rašai, lyg tuo abejotum?

Abstrakcijos visada mažiau kalba.
Atsakyti