Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

Dar nebuvau. Rengiausi, bet viena pažįstama pasakė: „labai holivudinis“. Todėl neskubu. Vasario 16-tą žiūrėjau per TV „Emilija iš Laisvės alėjos“ (apie kalantinį laikotarpį) ir „Laiškai Sofijai“ (apie Čiurlionį). Likau patenkinta.
Manau, kad tie abu filmai labai tiko tai dienai.

Tiesa, pamąsčiau, kad „Emilijoje“ irgi buvo scenų, irgi kiek nejaukiai jaučiausi, džiaugiaus, kad laikas buvo vėlokas (po devynių, tai mažieji gal kai kurie ir migdomi), bet kažkaip „sukramčiau“.
To filmo dėka visai kitaip pasižiūrėjau į Kalantos įvykius, kas lėmė, kad jie būtent tada vyko (užaugo po karo gimusi karta, kuri nepamiršo, kas vyko jų vaikystėje).

O dėl „Pelėdų kalno“ tai prisimenu literatūros mokytojos vieną pastebėjimą: jei yra stora knyga apie meilę ir joje keli puslapiai apie karą, tai mokiniai būtinai diskutuos tik apie karą. smile.gif Šiuo atveju atvirkščiai: niekas nesako, kad kariaujantieji negalėjo mylėti, bet turbūt tai ne ta tema, kur reikia pro rakto skylutę žiūrėti tai, kas skirta tik dviem žmonėms. Kažkaip manoma, kad žiūrėti apie kovą be „cukierkų“ dvi valandas su puse neįmanoma.
Dabar dar mažiau noriu eiti į tą filmą. Ačiū, kad perspėjai. Reikės nusiteikti, kad bus „tuščių“ kadrų.
Atsakyti
Bernardinai apie tą patį.
http://www.bernardin...sivylimu/168543

Nemačiau. Vakar suskaičiau šitą knygą (aprašymas tiesą sakant man nelabai tikslus atrodo). Negaliu apibūdint aiškiai kaip man šito autoriaus kūriniai, bet susiskaitė lengvai. Mačiau kažkada pagal "Trobelę" pastatyto filmo apibūdinimą kaip "dvasinis popkornas". Gal. Gal todėl lengvai ir susiskaito, įtraukia. Bet tikrai buvo minčių ties kuriomis norėjosi sustoti.
Dabar eilėj užlindo Drugių karalystė. biggrin.gif Knygų mugėj įsigjom pirmą jos platinimo dieną. "Suaugėliško" nieko neįsigijau, tik vienaip ar kitaip su vaikišku skaitytoju susijusias knygeles, sau ir taip yra kas laukia ir pyksta... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 25 vasario 2018 - 20:56

Labas,mielosios...buvau prapuolus labai ilgai....ko gero visa amzinybe...spejo vaikai suaugt ir anukai ateit....spejo paskkeisti daug kas gyvenime....net nebezinau ar dar atsimenat mane?????.......

Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2018 02 28, 22:29)
<p>Labas,mielosios...buvau prapuolus labai ilgai....ko gero visa amzinybe...spejo vaikai suaugt ir anukai ateit....spejo paskkeisti daug kas gyvenime....net nebezinau ar dar atsimenat mane?????.......</p>

tai ne, galvoji biggrin.gif
Atsakyti
Nu. Nelabai čia kurią ilgiau užsibuvusią taip paprasta pamiršt. 😁 Ale šitą žinutę rašau dar ir tyčia, stebėdama žinučių numerius. 😀 😝
Atsakyti

As kai neprietaringa,tai galiu rasyt.....numerologijom neuzsiimu.....

Va i studijas grizau...biskel atitrukus buvau.metai akademiniu dave savo. Bet is tikro kita terpe,kitas gyvenimo kampas dave daugiau minciu ir apmastymu kelyje. Buvau menesiui atitrukus isvis nuo Misiu ir baznycios. Bet busimas vyras viena sekmadieni prabudo ir pasake,kad laikas eiti i Misias.nepadejo jokie mano aiskinimai,kad Misiose negalesiu priimt Komunijos tai ir ner ko ten eit...ejom....ir ejom per Komunija palaiminimo.....nes taip jis liepe...

Atsakyti
Aš šiaip irgi neprietaringa, bet horoskopas sakė vengt vienodų skaičių. Išmečiau kortas - akurat, tas pats. bigsmile.gif biggrin.gif

Atsakyti

Juodas tavo jumoras

Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2018 02 28, 23:29)
<p>Labas,mielosios...buvau prapuolus labai ilgai....ko gero visa amzinybe...spejo vaikai suaugt ir anukai ateit....spejo paskkeisti daug kas gyvenime....net nebezinau ar dar atsimenat mane?????.......</p>

Atsimenam atsimenam smile.gif ir net permainas šiokias tokias pastebėjome. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2018 03 06, 12:26)
<p>Juodas tavo jumoras</p>

Koks žmogus, toks ir humoras, ar ne?... smile.gif
Atsakyti

Cituot nebemoku sitoj versijoj... smalsute,svelniai pasakyta "siokias tokias"....

Atsakyti

Hi (: , tai kad tu visai ne juoda...nea....da neseniai fb platybese buvo susikirte keliai....

Atsakyti